برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 2713 روز پیش

Stronghold 1,2,3,4-مجموعه بازیهای قلعه با دوبله فارسی

مجموعه ای شامل 4 نسخه بازی قلعه با دوبله فارسی.

در سال 1998، استودیوی فایر فلای یک بازی استراتژیک با نام قلعه (Stronghold) منتشر کرد. این بازی اگرچه یک بازی استراتژیک ساده و روان به حساب می آمد و در نگاه اول تفاوت چندانی با استراتژیک های همزمان خود نداشت اما بهره گیری استادانه از ساده ترین اصول این سبک و ایجاد روابطی ساده در تهیه منابع و کنترل بازی باعث شد تا قلعه به یکی از محبوب ترین بازی های استراتژیک در میان علاقمندان بازیهای رایانه ای تبدیل شود. پس از موفقیت قلعه، جنگ های صلیبی (Stronghold Crusader) نسخه بعدی این سری از بازیها بود که فایر فلای به پشتوانه محبوبیت قلعه روانه بازار کرد. و اینک پس از گذشت قریب به 10 سال شاهد نسخه توسعه دهنده Extreme هستیم که با افزودن قابلیت هایی ویژه و همچنین توسعه قابل توجه میادین جنگ ، فضایی جدید را در این بازی ایجاد کرده است.

سری بازیهای قلعه، که با ساخت قلعه2 (Stronghold 2) وارد دنیای سه بعدی شد، ابتدا سازندگان را بر آن داشت که قلعه را در فضای سه بعدی توسعه دهند. افسانه قلعه (Stronghold Legend) نیز در راستای همین سیاست فایرفلای در فضایی تخیلی و با تمرکز بر اسطوره های تاریخ باستان اروپا ساخته شد. اگر چه از کلیه نسخ قلعه علیرغم کم توجهی منتقدین در سطحی قابل قبول از سوی مخاطبین بازیها استقبال شد. اما بررسی یک دهه فراز و نشیب در سری بازیهای قلعه نشان از محبوبیت بیشتر قلعه1 و جنگ های صلیبی نسبت به قلعه 2 و افسانه قلعه دارد و در نتیجه همین تفکر است که امروز شاهد نسخه توسعه دهنده Extreme هستیم.

جنگ های صلیبی و قلعه 1 را به جرات می توان محبوبترین بازیهای برگردان به فارسی نیز دانست. بسیاری از جوانان امروز کشور ما و حتی نوجوانان خاطرات نوستالژیک بسیاری از نسخه دارینوس این بازی دارند. دارینوس زمانی اقدام به فارسی کردن این بازی نمود که سبک استراتژیک چندان مورد توجه بازیکنان فارسی زبان نبود و اغلب توزیع کنندگان نیز از انتشار نسخه دارینوس بازی قلعه سرباز زدند. اما علیرغم جو نامناسب برای عرضه این بازی، قلعه به سرعت و در عین ناباوری توانست به یک بازی محبوب در میان بازیکنان فارسی زبان تبدیل شود.

راز محبوبیت قلعه را می توان در سادگی آن دانست، گریز بازیکنان ایرانی از فضاهای فانتزی و غیر واقعی نیز از دیگر عوامل موفقیت نسخه فارسی این بازی به شمار می آید. از قابلیت های تکنیکی بازی نیز نباید صرفنظر کنیم که این امکان را فراهم می کردند که بازی بروی سخت افزاری با حداقل امکانات اجرا شود. از دیگر عوامل محبوبیت قلعه همان ایجاد ارتباط بین ساخنمانهای مختلف برای تولید منابع مورد نیاز است. گرافیک ساده که البته در زمان خود در حدی قابل قبول بود به همراه داستان و شخصیت های جذاب نیر از سایر عوامل موفقیت بازی به حساب می آیند

خرید کنید درب منزل تحویل بگیرید هزینه محصول را به پستچی بپردازید.
شماره ی تماس : -
مرکزی > اراک
آدرس سایت : http://parnian-shop.com/p37
قیمت : 3,000 تومان