برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3591 روز پیش

دیکشنری موبایل و کامپیوتر

دیکشنری موبایل و کامپیوتر انگلیسی و فارسی و 20 زبان زنده دنیا .
 دیکشنری موبایل و کامپیوتر در چهار سی دی کد: E25 با ارسال جمعا" 12000 تومان
مجموعه کامل دیکشنری موبایل و کامپیوتر . 28 دیکشنری انگلیسی به فارسی - فارسی به انگلیسی -انگلیسی به انگلیسی . 13 دیکشنری انگلیسی به سایر زبانه. 26 دیکشنری معتبر دانشگاه آکسفورد و کمبریج . دیکشنری های بیش از 20 زبان زنده دنیا . دیکشنری های سخنگو ی زبانهای برتر دنیا .و... برای موبایل . به همراه انواع دیکشنری برای کامپیوتر : مجموعه ده دیکشنری کامل و قوی برای کلیه زبانها در یک سی دی . انواع دیکشنری انگلیسی به فارسی - فارسی به انگلیسی و انگلیسی به 70 زبان دیگر دنیا .شامل دیکشنری BABYLON 6  دیکشنری قدرتنمند بابیلون - ترجمه با یک کلیک در هرکجای ویندوز - دارای واژه نامه عمومی و اختصاصی علوم مختلف فنی . پایه . هنر و.. . دیکشنری قوی LINGOSOFT  دیکشنری لینگو سافت - انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی - دیکشنری های انگلیسی به فارسی و به عکس : آرش - آراد - فرشید - لوکی . دکشنری OXFORD انگلیسی به انگلیسی . دیکشنری انگلیسی به آلمانی . فرانسه . روسی و به عکس . دیکشنری پزشکی انگلیسی به انگلیسی - فرهنگ مایکروسافت و ...... در چهار سی دی
مجموعه دیکشنری های موبایل ، محصول جدید و ارزشمند متشکل از 400 دیکشنری تخصصی و عمومی ( برای بیش از 20 زبان زنده دنیا از جمله فارسی )
تمامی کاربران گوشی های همراه Nokia، Sony Ericcson ، Motorola ، Samsung ، Siemens و ... که گوشی یا پاکت پی سی آنها به یکی از سیستم عامل های Java ، Symbian Series 60 ، Symbian Series 60 3rd Edition ، Symbian S80 ، Symbian S90 ، Symbian UIQ 2 , UIQ 3 و Palm OS و Windows Mobile مجهز باشند میتوانند از این بسته ارزشمند استفاده کنند!
"مجموعه دیکشنری های موبایل" شامل چه بخش ها و نرم افزارهاییست ؟
بخش دیکشنری های موبایل جاوا Java سازگار با اکثر گوشی های موبایل Sony Ericsson، Nokia و ... ! (لیست گوشی های سازگار) :مجموعه دیکشنری های موبایل - فارسی ، انگلیسی و 20 زبان زنده دنیا 400 دیکشنری تخصصی برای موبایل
قابل نصب برروی گوشی های جاوا، سیمبیان های سری 60، 80، 90، UIQ و Windows Mobile و Palm
 "دیکشنری های جاوا" سازگار با تمامی گوشی های دارای سیستم عامل جاوا می باشند !
تقریبا اکثر گوشی های تولیدی چندساله اخیر کمپانی هاب بزرگ گوشی سازی همچون Nokia،Sony Ericsson، Motorola،Siemens، Alcatel،BenQ، Sagem، Sendo، Sharp،Panasonic،Philips و LG و ... مجهز به سیستم عامل جاوا می باشند .
نکته : لازم به ذکر است که سیستم عامل جاوا در دو سری MIDP 1.0 و MIDP 2.0 عرضه شده است که گوشی های قدیمی تر، ضعیف تر و چندین سال پیش این سیستم عامل به MIDP 1.0 مجهز بودند که نرم افزار ها( از جمله دیکشنری های امروزی) کمتری بر روی آنها قبل نصب است !
6 دیکشنری قدرتمند انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی !
- 16 دیکشنری قدرتمند انگلیسی به انگلیسی با قابلیت نمایش Pronunciation و دیتابیس عظیم بیش از یکصد هزار لغت همراه با دیکشنری های مفید حروف اختصاری، افعال بی قاعده، اصطلاحات رایج و ... بر پایه دیکشنری های انتشارات آکسفورد و کمبریج! ( لیست کامل دیکشنری ها ) :دیکشنری های برتر انگلیسی انگلیسی سیستم عامل جاوا مجموعه دیکشنری های همراه
دیکشنری پیشرفته انگلیسی به انگلیسی Advanced English Dictionary !
دیکشنری پیشرفته انگلیسی به انگلیسی کمبریج Cambridge Advanced Learner's Dictionary !
دیکشنری انگلیسی به انگلیسی امریکایی کمبریج Cambridge Dictionary of American !
دیکشنری انگیسی به انگلیسی فشرده آکسفورد Oxford Concise English Dictionary !
دیکشنری کوچک انگلیسی به انگلیسی کوچک آکسفورد Oxford English Minidictionary !
دیکشنری جیبی آکسفورد Oxford Pocket English Dictionary !
دیکشنری کامل انگلیسی به انگلیسی Sun Complete English Dictionary !
دیکشنری انگلیسی به انگلیسی قدرتمند Viren's Pocket Dictionary !
دیکشنری انگلیسی به انگلیسی Sun Mobile Dictionary !
دیکشنری افعال بی قاعده Irregular Verb Dictionary !
دیکشنری انگلیسی به انگلیسی Mobile Dictionary !
دیکشنری حرف اختصاری Sun Acronym Dictionary !
دیکشنری اصطلاحات آکسفورد Oxford Dictionary of Idioms !
دیکشنری اصطلاحات روزمره خیابانی انگلیسی HipHop Slang Dictionary !
دیکشنری Thesaurus آکسفورد Oxford Concise Thesaurus !
دیکشنری فرهنگ انگلیسی و امریکایی آکسفورد Oxford Guide to British and American Culture
- 12 دیکشنری قدرتمند تخصصی عبارات و اصطلاحات برای علوم مختلف پزشکی ، تجاری ، حقوق، ریاضیات ، شیمی ، رایانه و .... ( لیست کامل دیکشنری ها :دیکشنری های علمی و تخصصی سیستم عامل جاوا مجموعه دیکشنری های همراه
دیکشنری پزشکی آکسفورد Oxford Concise Medical Dictionary !
دیکشنری انجیل آکسفورد Oxford Dictionary of Bible !
دیکشنری تجاری آکسفورد Oxford Dictionary of Business !
دیکشنری عبارات مهندسی Dictionary of Engineering Terms !
دیکشنری عبارات حقوقی Dictionary of International Law Terms !
دیکشنری عناصر Element Dictionary !
دیکشنری علوم رایانه ای Encyclopedia Computer Science !
دیکشنری هری پاتر Harry Porter Dictionary !
دیکشنری عبارات حقوقی Poorman's Law Dictionary !
دیکشنری علوم پایه Sun Dictionary Of Science Math Phy Chem !
دیکشنری اصطلاحات پزشکی Sun Encyclopedia Of Medical Abbreviations !
دیکشنری تجاری Business Dictionary and Glossary
- 11 دیکشنری قدرتمند انگلیسی به سایر زبان ها و بالعکس شامل دیکشنری های انگلیسی به فرانسه ، اسپانیایی، آلمانی ، ایتالیایی، عربی ، یونانی ،ترکی و ... ( لیست کامل دیکشنری ها ):دیکشنری های انگلیسی به سایر زبانها سیستم عامل جاوا مجموعه دیکشنری های همراه
دیکشنری انگلیسی به عربی
دیکشنری عربی به انگلیسی
دیکشنری انگلیسی به یونانی
دیکشنری انگلیسی به ترکی
دیکشنری انگلیسی به اسپانیولی
دیکشنری فشرده انگلیسی به اسپانیولی
و دههای دیکشنری متنوع دیگر . لیست کامل را در سایتهای www.cdsiran.com و www.xle.ir مشاهده نمائید.
دیکشنری موبایل و کامپیوتر در چهار سی دی کد: E25 با ارسال جمعا" 12000 تومان
تلفن از ساعت 15 به بعد : 77422883
الف - خرید تلفنی - ارسال بوسیله پیک : ( فقط برای تهران )
از ساعت 16 تا 22 با شماره تلفن 77422883 تماس گرفته و کد سی دی ها . تلفن تماس و آدرس خود را ذکر نمائید . در اسرع وقت با پیک ارسال می شود.
پ - خرید تلفنی - ارسال بوسیله پست پیشتاز : ( شهرستانها ) حالت اول از طریق بانک ملی یا کارت عابر بانک ملی ( سیبا ) :روش اول :
از هر نقطه کشور میتوانید به یکی از شعب بانک ملی که دارای سیستم سیبا می باشند مراجعه کرده و بهای کل سفارشهای خود را به اضافه هزینه پستی به صورت فیش نقدی به شماره حساب سیبا 0100892433006 به نام مهندس احمد صالحی ، واریز نموده و سپس از ساعت 16 به بعد با شماره تلفن 021-77422883 تماس گرفته و کد سی دی ها . کد بانک . شماره فیش .تلفن تماس و آدرس خود را ذکر نمانید .سی دی ها بوسیله پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد .
روش دوم ( بدون مراجعه به بانک در هرساعت از شبانه روز ): در صورت داشتن حساب سیبای بانک ملی بدون مراجعه به بانک در هر ساعت شبانه روز از طریق انتقال از خود پرداز اقدام کنید . امکان واریز مبلغ از طریق خود پرداز نیز وجود دارد . برای این منظور می توانید گزینه "انتقال" را از خودپرداز انتخاب کرده و بسته به نوع کارت خود به شماره حساب زیر مبلغ را منتقل سازید.
شماره کارت حساب سیبای بانک ملی برای انتقال دستگاه عابر بانک به دستگاه عابر بانک در زیر آورده شده است. که از روی رسید می توانید نام مهندس احمد صالحی را مشاهده نمائید. شماره کارت سیبا برای انتقال از خودپرداز عبارت است از :
6037991034645295
بعد از انتقال کافی است شماره ارجاع مندرج روی کاغذ رسید خودپرداز و نام محصول و آدرس خود را از طریق تلفن به شرکت صفا رایانه اطلاع دهید تا محصول بلافاصله برای شما به آدرس شما ارسال گردد.
ت - خرید تلفنی - ارسال بوسیله پست : ( شهرستانها ) حالت دوم از طریق بانک صادرات یا کارت عابر بانک صادرات ( سپهر ) :روش اول :
همچنین از هر نقطه کشور میتوانید به یکی از شعب بانک صادرات مراجعه کرده و بهای کل سفارشهای خود را به صورت فیش نقدی به شماره حساب سپهر 0306861728000 به نام احمد صالحی ، واریز نموده و سپس از ساعت 16 به بعد با شماره تلفن 021-77422883 تماس گرفته و کد سی دی ها . کد بانک . شماره فیش .تلفن تماس و آدرس خود را ذکر نمانید . سی دی ها بوسیله پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد .در این حالت نیازی به تکمیل فرم خرید و ارسال فیش نمی باشد.
روش دوم ( بدون مراجعه به بانک در هرساعت از شبانه روز ): در صورت داشتن حساب سپهر بانک صادرات بدون مراجعه به بانک در هر ساعت شبانه روز از طریق انتقال از خود پرداز اقدام کنید . امکان واریز مبلغ از طریق خود پرداز نیز وجود دارد . برای این منظور می توانید گزینه "انتقال" را از خودپرداز انتخاب کرده و بسته به نوع کارت خود به شماره حساب زیر مبلغ را منتقل سازید.
شماره کارت حساب سپهر بانک صادرات برای انتقال دستگاه عابر بانک به دستگاه عابر بانک در زیر آورده شده است. که از روی رسید می توانید نام احمد صالحی را مشاهده نمائید. شماره کارت سپهر برای انتقال از خودپرداز عبارت است از :
6037691034475558
بعد از انتقال کافی است شماره ارجاع مندرج روی کاغذ رسید خودپرداز و نام محصول و آدرس خود را از طریق تلفن به شرکت صفا رایانه اطلاع دهید تا محصول بلافاصله برای شما به آدرس شما ارسال گردد.
اطلاعات بیشتر در سایتهای www.cdsiran.com
www.xle.ir
قابل توجه خریداران محترم شماره تلفن جدید شرکت صفا رایانه 77422883 و 77162618 و شماره موبایل 09127774596 فقط از ساعت 4 بعد از ظهر تا 9 شب فعال است . همچنین در طول روز می توانید درخواست خود را بر روی تلفن پیام گیر : 77162618 بیان نمایید . اطلاعات بیشتر در سایت www.cdsiran.com
شماره ی تماس :