برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3118 روز پیش

آموزش یوگانیدرا

سخنرانی پیرامون آموزش تناوب تمرین کوتاه مدت و کار عملی یوگانیدرا یا وانهادگی توسط استاد محمد ممتازی به صورت صوتی


یوگا نیدرا چیست ؟


آیا تاکنون"خواب یوگی" را تجربه کرده اید؟ اگر پاسخ مثبت است، به نظر شما آیا خواب یوگی نیز مانند خواب طبیعی یک تجربه عمومی است؟ در جریان خواب طبیعی بدن و ذهن ما در حالت استراحت قرار می گیرد و هشیاری انسان به میزان قابل توجه کاهش می یابد اما خواب یوگی تجربه ای متفاوت است. در این شرایط همانند خواب طبیعی ذهن و جسم انسان در حال استراحت عمیق قرار می گیرد اما بر عکس خواب طبیعی در خواب یوگی سطح هشیاری انسان به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. خواب یوگی یک تجربه"استراحت هشیار" است و یوگیها آن را یوگانیدرا می نامند.
یوگانیدرا روش نیرومندی ست در آموزش وانهادگی هوشیارانه. یوگانیدرا روشی منظم و سیستماتیک است که کل اعمال فیزیکی روانی و هیجانی را وانهاده می کند. یوگانیدرا از دو واژه ی سانسکریت یوگا به معنی اتحاد و یا تمرکز آگاهی و "نیدرا" به معنی خواب گرفته شده است. در یوگانیدرا ممکن است که تمرین کننده به خواب برود اما آگاهی او در سطوح عمیق ذهن در حال عمل است. و شاید برای همین است که یوگانیدرا را خواب روانی و یا وانهادگی عمیق و یا آگاهی درونی می دانند و فرد در آستانه ی بین خواب و بیداری قرار می گیرد. حالت وانهادگی در یوگانیدرا به مرحله ای می رسد که ذهن از تجارب حسی فاصله گرفته و در نتیجه نیرومند می شود و این حالت انسان را به خلاقیت نزدیک می کند. در این روش آگاهی در مرز خواب و بیداری قرار می گیرد که به این حالت خواب یوگی و یا در روانشناسی خواب مغناطیسی نیز می گویند. در این روش ذهن تنها دریافت کننده است و برای همین می توان از آن برای تغییرعادات و از بین بردن تنش ها و اضطراب ها استفاده کرد.
به تعبیر دیگر یوگانیدرا همان خواب است اما خوابی که با آگاهی همراه است.


- تقدیم به آنانکه خواهان رسیدن به تمامی آرزوهایشان هستند . . .

-تعداد 1 عدد CD ، قابل پخش در تمامی دستگاههای خانگی

- قیمت کل این پکیج (محصول) با ارزش، در 1 CD فقط 5500 تومان می باشد

-تمامی محصولات فروشگاه ما به صورت پکیج بسته بندی شده و پلمپ شده، در شأن شما خریداران محترم، در اختیارتان قرار خواهد گرفت

- اول محصول خود را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس مبلغ را به مامور پست بدهید

-با خرید اینترنتی از فروشگاه ما، لذت خرید محصولات مطمئن را تجربه کنید

- توصیه ای مهم جهت برگشت نخوردن سفارش شما از طرف اداره پست :

لطفا آدرس دقیق خود را به همراه پلاک و کدپستی وارد نمایید و به بقیه اهالی منزل اطلاع دهید تا در صورتی که در منزل نبودید بسته را دریافت نمایند و مبلغ کالا را به مامور پست بدهند.
و..........
شماره ی تماس : -
تهران > تهران
آدرس سایت : http://www.iran.bz/detail.php?id=88&vendors=51080324&AdsID=20804&theme=0