صفحه اول| قوانین| ورود کاربر| درج آگهی| عضویت| تماس با ما


آکهی های ویژه


آکهی های ویژه


جروه بی نظیر نکات کنکوری ریاضی و فیزیک


جروه بی نظیر نکات کنکوری ریاضی و فیزیک (سری Golden Pack)
همراه با گزیده ای از نکات درس شیمی
با این جزوه تمام نکات کنکوری، فرمولها و روابط ریاضی فیزیک همیشه همراه شما خواهد بود. این جزوه از سری جزوات Golden Pack موسسه می باشد که بعنوان مرجعی برای دروس ریاضی و فیزیک رشته ریاضی فیزیک بوده و همچنین حاوی نکات برگزیده ای از درس شیمی می باشد. تمامی دانش آموزان عزیز ریاضی فیزیک می توانند به جای چندین کتاب کنکوری را همواره باید پیش خود داشته باشند با همراه داشتن این جزوه تمامی فرمولها و نکات کنکوری را در همه جا همراه خود داشته باشند. این جزوه به نام کتاب شب کنکور می باشد، بطوری که شما می توانید حتی در شب کنکور فقط با یکبار مطالعه این کتاب تمامی نکات و فرمولهای ریاضی و فیزیک را یکجا مرور کنید.
دلیل پرکاربرد بودن این کتاب این می باشد که تمامی مطالب اضافی و غیر کنکوری کتابها در آن حذف شده و فقط مطالب مهم بهمراه نکات کنکوری هر درس بصورت فشرده در این کتاب جمع آوری شده اند.
 
قیمت مجموعه بالا فقط 5000تومان (پنج هزار تومان) می باشد.
جهت خرید این پکیج بی نظیر شما میتوانید بر روی دگمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و محصول را بدون خارج شدن از خانه از طریق پر کردن فرم خرید، سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید، سپس وجه سفارش را به مامور پست بپردازید.
همچنین شما می توانید محصول مورد نیاز را بدون پر کردن فرم خرید از طریق شماره تلفنهای زیر سفارش دهید.
 
3376159 0411 و یا 09144146063 (مهندس میرزایی)
برای دریافت سریع این محصول میتوانید مبلغ فوق را بدون هیچگونه هزینه اضافی به شماره حساب 0306498654006 به حساب سپهر کارت بانک صادرات ایران به نام آقای مهندس میرزایی واریز نمایید و سپس مشخصاتتان و شماره فیش را به همراه آدرس دقیق پستی یتان از طریق فرم سفارش محصول در همین سایت و یا از طریق شماره تلفنهای فوق به ما اطلاع دهید تا همان لحظه سفارش شما با پست پیشتاز برای شما ارسال شود و در سریع ترین زمان به دست شما برسد.
علاقمندان تبریزی می توانند فقط با یک تماس بسته را در درب منزل تحویل گرفته و هزینه آن را به پیک پرداخت نمایند.
 

بازدید : 6973 نفر
تاریخ ثبت آگهی :
نام آگهی دهنده :
تلفن :
آدرس :
قیمت :
موقعیت :

سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html

لباس زیرشب
دانشگاه پیام نوربهارستان
سونی کیت فنون طب
file://C:Documents and Settings ezaMy DocumentsDownloadsview.htm
کارتونهای دهه60
دانلود بازیci3
بازی نیتفوراسپید
بازی سو باسا
مدل لباس زیرشب
براای دریافت نمایندگی بستن نعمت
اخذ شعبه بستنی نعمت
تمام حقوق این وب سایت متعلق به سایت دات کام می باشد
مسئولیت آگهی با آگهی دهنده میباشد