برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3562 روز پیش

جروه بی نظیر نکات کنکوری ریاضی و فیزیک

جروه بی نظیر نکات کنکوری ریاضی و فیزیک (سری Golden Pack)
همراه با گزیده ای از نکات درس شیمی
با این جزوه تمام نکات کنکوری، فرمولها و روابط ریاضی فیزیک همیشه همراه شما خواهد بود. این جزوه از سری جزوات Golden Pack موسسه می باشد که بعنوان مرجعی برای دروس ریاضی و فیزیک رشته ریاضی فیزیک بوده و همچنین حاوی نکات برگزیده ای از درس شیمی می باشد. تمامی دانش آموزان عزیز ریاضی فیزیک می توانند به جای چندین کتاب کنکوری را همواره باید پیش خود داشته باشند با همراه داشتن این جزوه تمامی فرمولها و نکات کنکوری را در همه جا همراه خود داشته باشند. این جزوه به نام کتاب شب کنکور می باشد، بطوری که شما می توانید حتی در شب کنکور فقط با یکبار مطالعه این کتاب تمامی نکات و فرمولهای ریاضی و فیزیک را یکجا مرور کنید.
دلیل پرکاربرد بودن این کتاب این می باشد که تمامی مطالب اضافی و غیر کنکوری کتابها در آن حذف شده و فقط مطالب مهم بهمراه نکات کنکوری هر درس بصورت فشرده در این کتاب جمع آوری شده اند.
 
قیمت مجموعه بالا فقط 5000تومان (پنج هزار تومان) می باشد.
جهت خرید این پکیج بی نظیر شما میتوانید بر روی دگمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و محصول را بدون خارج شدن از خانه از طریق پر کردن فرم خرید، سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید، سپس وجه سفارش را به مامور پست بپردازید.
همچنین شما می توانید محصول مورد نیاز را بدون پر کردن فرم خرید از طریق شماره تلفنهای زیر سفارش دهید.
 
3376159 0411 و یا 09144146063 (مهندس میرزایی)
برای دریافت سریع این محصول میتوانید مبلغ فوق را بدون هیچگونه هزینه اضافی به شماره حساب 0306498654006 به حساب سپهر کارت بانک صادرات ایران به نام آقای مهندس میرزایی واریز نمایید و سپس مشخصاتتان و شماره فیش را به همراه آدرس دقیق پستی یتان از طریق فرم سفارش محصول در همین سایت و یا از طریق شماره تلفنهای فوق به ما اطلاع دهید تا همان لحظه سفارش شما با پست پیشتاز برای شما ارسال شود و در سریع ترین زمان به دست شما برسد.
علاقمندان تبریزی می توانند فقط با یک تماس بسته را در درب منزل تحویل گرفته و هزینه آن را به پیک پرداخت نمایند.
 
شماره ی تماس :