برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3165 روز پیش

مزایای بازار یابی در شبکه کارآفرین(بیشترین درصد به بیمه های عمر)
مزایای بازاریابی درشبکه کارآفرین بیمه

بنگاه های بزرگ تجاری در دنیای کنونی برای فروش محصولات خود از شیوه های مدرن بازاریابی استفاده می کنند. این شیوه ها بطور عمده بر پایه گسترش اینترنت در سال های گذشته بنا نهاده شده اند. بسیاری از بنگاه های اقتصادی و همچنین مردم عادی ملل مختلف، امر بازاریابی اینترنتی و کار در خانه را بسیار جدی تلقی می کنند. رشد این پدیده چنان بوده است که از آن به عنوان موج چهارم در قرن بیست و یک نیز یاد می کنند.
شرکت هایی که برای فروش کالا و خدمات خود از این روش های نوین استفاده می کنند در واقع هزینه های توزیع کنندگان و هزینه های تبلیغاتی خود را بین بازاریابان تقسیم می کنند، زیرا اعتقاد بر این است که کارایی این شیوه یعنی تبلیغ شفاهی و دهان به دهان بسیار موثرتر از سایر شیوه های تبلیغاتی و توزیع از طریق موزعین بزرگ است.
شما هم شاید روزانه، به طور ناخودآگاه بر حسب عادت برای شرکت ها و افراد زیادی تبلیغ می کنید، بدون اینکه در سودی که آن فرد یا شرکت به دست می آورد، سهیم باشید. به طور مثال فرض کنید یکی از دوستان شما راجع به یک نوع وسیله یا خودرو یا مبل از شما سئوال می کند که شما آدرس یکی از مراکز معتبر فروش یا نمایندگی را به ایشان بگویید. شما هم براساس اطلاعات خود به طور مثال فروشگاه یا نمایندگی X را به وی معرفی می کنید. دوست شما نیز شخصاً به اتفاق خانواده و شاید هم دوستان خود به مرکز یا نمایندگی معرفی شده رفته و با خرید کالا یا خدمات سبب کسب در آمد برای صاحب شرکت یا مرکز معرفی شده می‎شود . نقش شما در این میان به عنوان یک معرف که موجب فروش کالا یا خدمات شده اید بدون مزد و یا پاداش بوده است .
حال اگر صاحب یا کارگزار این مرکز یا نمایندگی فردی آینده نگر باشد و به شما یا مشتریان خود اعلام کند اگر با معرفی شما مشتری دیگری از آنان کالا یا خدمات بخرد شما به میزان معینی پاداش یا پورسانت خواهید گرفت دیگر شما از این معرفی مشتری ، بدون بهره نخواهید بود و تبلیغ شفاهی شما ارزشمند و قیمتی خواهد شد. در حقیقت صاحب و یا کارگزار شرکت یا کارخانه مذکور شما را در سود خود شریک نموده است. روش های مدرن بازاریابی هم در واقع شکل هدایت شده و برنامه ریزی شده همین مثال هستند ، البته با شکل ها و شمایل های متنوع که بعضی دولتها گاهاً نوع هرمی یا باینری آن را بخاطر منافع خود آن تایید و گاهی هم بخاطر مسئله امنیت اقتصادی و ممانعت از خروج ارز ممنوع و غیر قانونی اعلام می دارند .

اما آنچه سایت کارآفرین بیمه امروز معرف آن است یک شیوه بازاریابی کاملاً سالم و مطمئن و یک لایه ای بوده که هرکس دسترنج و حق الزحمه ی تلاش خود را برداشت می کند و بهره گیری نامعقول از زحمت و تلاش دیگران را صحیح نمی داند و معتقد است نتیجه و منافع تلاش هرکس برای همان شخص مباح است و هرکه بیشتر تلاش کند و زخمت بکشد بیشتر مزد می گیرد و هر کس کمتر تلاش نماید به میزان ارزش تلاش خویش مزد باید دریافت کند .
شرکت بیمه کارآفرین از آنجا که اولین شرکت بیمه خصوصی کشور پهناور ایران است که با سرمایه ای معادل بزرکترین شرکت بیمه دولتی تشکیل یافته و مدیران آن برای رشد و شکوفائی صنعت بیمه در همه ی زمینه ها از جمله بیمه عمر و سرمایه گذاری همگامی با علوم و فناوری روز دنیا را مورد توجه قرارداده و از افرادی که در زمینه رشد و شکوفائی صنعت بیمه تلاش می کنند حمایت می نماید . نمایندگی ما نیز بر اساس موافقت مدیران این شرکت ، سایت کارآفرین بیمه را با بهره گیری از آخرین دستاوردهای فناوری اطلاعات راه اندازی و زمینه ی خرید آنلاین بیمه عمر و سرمایه گذاری را فراهم و برای اشتغال جوانان غیور کشور بدون هرگونه محدویت سنی و جنسیتی ، طرح بازاریابی آنلاین را که بصورت حلزونی در حال رشد و شکوفائی است به هم وطنان عزیز ایرانی مقیم در داخل کشور عرضه می نماید .( برای افراد غیر مقیم و خارج از وطن نیز بزودی سایت کارآفرین بیمه طراحی و بروز خواهد شد ) .


این سایت برای معرفی خود و آگاه سازی مردم از منافع و مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری در بیمه کارآفرین ، تصمیم گرفته بیش از بهره گیری از شیوه های مختلف سنتی تبلیغ از جمله نشریات، روزنامه ها و یا شرکت در نمایشگاه های مرتبط، پخش کاتالوگ و بروشور، چاپ آگهی و غیره ، از روش نوین بازاریابی اینترنتی استفاده نماید . و بازدیدکنندگان خود را ضمن تشویق به خرید بیمه عمر از شرکت بیمه کاآفرین ، بعنوان بازاریابان دائمی خود حفظ کرده و آنها را در منافع حاصل از کارمزد فروش بیمه عمر و سرمایه گذاری شریک نماید .


ما در واقع می خواهیم با توجه به تحول علم بازاریابی در دنیا و قدرت شگرف بازاریابی اینترنتی در توسعه و معرفی خدمات خود در حوزه تجارت الکترونیک در ایران اسلامی ، نخستین کسب و کاری باشیم که از این روش برای معرفی و توسعه صنعت بیمه ( بیمه زندگی ) و اشتغال زائی سالم و قانونی و مشروع با اتکاء به اصول علمی، استفاده می کنیم و شما عزیزان را نیز در منافع مشروع آن شریک می نماییم.


** نحوه بازاریابی در کارآفرین بیمه و بهره مندی از کارمزد ها**
در سیستم بازاریابی اینترنتی کارآفرین بیمه هر فرد ی فقط با ثبت نام در سایت و خرید یک بیمه عمرحداقل با حق بیمه سالانه ی چهار میلیون ریال می تواند به عنوان یک بازاریاب مستقل ، فعالیت خود را آغاز کند
شیوه بازاریابی در کارآفرین بیمه آمیزه ای از روش های سنتی و نوین بازاریابی با بهره گیری از تکنولوژی عصر ارتباطات است که بخش عمده ای از آن از طریق اینترنت قابل انجام است. به همین دلیل نیز به راحتی قابلیت آن را دارد که به عنوان شغل دوم و سوم افراد باشد .
هر فرد می تواند به عنوان یک بازاریاب مستقل با شرکت همکاری کند و از یک موقعیت عالی، برای کسب درآمد استفاده نماید. ولی فراموش نکنید که این تنها یک موقعیت است. مانند هر کار دیگری، بازاریابی از هر نوع آن(سنتی و مدرن) نیز به زحمت و کار جدی نیاز دارد، بر خلاف تصوری که بسیاری از افراد ممکن است از بازاریابی اینترنتی داشته باشند، عضویت در یک شبکه بازاریابی به معنی سرمایه گذاری در بورس یا یک بانک نیست که به صورت ماهانه یا سالانه برای شما، بدون اینکه فعالیت ویژه ای انجام دهید، سود دهی داشته باشد. سود دهی در این مجموعه ارتباط مستقیم با فعالیت بازاریابی شما عزیزان دارد.
هر فرد در ابتدا بازاریاب معمولی به حساب می آید و با فروش هر مورد بیمه عمر به میزان 10% از حق بیمه سال اول 5% از حق بیمه سال دوم و 5% از حق بیمه سال سوم به عنوان کارمزد قانونی بیمه نامه فروخته شده بهره مند خواهد شد و بتدریج با افزایش فروش بیمه عمر به بازاریاب ویژه و در نهایت بازاریاب طلایی ارتقاء می یابد. در صورتیکه یک بازاریاب موفق شود میزان فروش خود را در طول یکسال به یکصد مورد برساند به بازاریاب ویژه ارتقاء یافته و کارمزد سال اول وی از آن به بعد 12% افزایش پیدا خواهد کرد و اگر بازار یاب بتواند در طول یک سال از آغاز فعالیت این رقم را به 200 مورد افزایش دهد به عنوان بازاریاب طلائی شناخته شده ضمن بهره مندی از 12% کارمزد ، در قرعه کشی ویژه که شامل بلیط سفرهای سیاحتی و زیارتی یا هزینه کامل تور سیاحتی کشورهای مالزی ، اندونزی ، تایلند ، ترکیه و . . . و رایانه شخصی خانگی و لپ تاپ و غیره است ، شرکت داده خواهد شد . ( متعاقباً و به تدریج جوایز ویژه و نفیس سایت کارآفرین بیمه در قسمت هدایا و جوایز ویژه سایت اعلام و به اطلاع بازاریاب های محترم خواهد رسید )
ذکر سه نکته مهم در این زمینه ضروری به نظر می رسد:
اول ) درصورتیکه یک بازاریاب موفق شود ظرف 6 ماه به تعداد 50 مورد بیمه عمر بفروشد معادل حق بیمه سال اول خودش از طرف سایت کارآفرین بیمهwww.karafarinbimeh.irبه وی بعنوان هدیه پرداخت خواهد شد .
دوم ) جایگاه بازاریابی افراد در این سیستم دائمی است. و با ورود به رتبه بازاریاب ویژه یا طلائی در سال های آتی از امتیاز بدست آورده بهره مند خواهد بود و با پایان سال هرگز امتیاز وی از دست نخواهد رفت .
سوم ) فروش بیمه عمر توسط بازاریابان و ارتقاء آنها به بازاریابان ویژه و یا طلایی محدودیت زمانی وجود ندارد. یک بازاریاب ممکن است ظرف مدت یک ماه یا دو ماه خود را به رتبه نهائی برساند . از نظر سیستم بازاریابی همه بازاریابان به محض رسیدن به سقف فروش تعیین شده ، به جایگاه مربوط ارتقاء می یابند و از آن لحظه سود حاصل از دسترنج خویش را دریافت خواهند کرد . لذا فروش سریعتر، امکان درآمد بیشتر را برای شما فراهم می آورد .
ولی نباید فراموش کرد که کار ما باید با صداقت تمام حسن نظر و دقت کافی خواهد بود و در تکمیل اطلاعات بیمه شده ها نباید از ذکر ریسک های موجود کوتاهی کنیم چرا که دوام و قدرت شرکت بیمه بستگی کامل به میزان صحت اطلاعات ما دارد و هر اشتباه در ذکر موارد ریسک ممکن است در میزان سود سالانه شرکت و سود سپرده های خودمان مؤثر باشد هرچند که سیستم بطور خودکار ، عملکرد افراد را در طول فعالیت از حیث صداقت در ارائه مطالب کنترل و موارد ناصواب را تشخیص می دهد
موفق باشید
بیمه عمر و سرمایه گذاری چیست؟
بیمه عمر و سرمایه گذاری چیست؟
پدیده ای نو در صنعت بیمه
با خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه کارآفرین به مجموعه ای از امکانات کم نظیر کاربری بیمه در جهان دسترسی خواهید یافت. انتخاب امروز شما موجب تامین مالی خانواده و بهره مندی از بهترین بازارهای سرمایه گذاری در ایران خواهد شد.
ویژگی های قرارداد
بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه کارآفرین قرارداد بیمه ای است که هم زمان با بیمه نمودن عمر شما امکانات متنوع سرمایه گذاری منابع حق بیمه و پرداخت های شما را در سبد سرمایه گذاری خود متشکل از بازار بورس و سایر بازارهای سرمایه گذاری, در دسترس شما قرار می دهد تا هر زمان و به انتخاب شما از منابع یاد شده بهره مند شوید و در صورت تحقق خطر از کارافتادگی و یا فوت, خانواده از تامین مالی مورد نیاز برخوردار شود.
وسیله ای مطمئن برای مبارزه با تورم
اندوخته قرارداد بیمه و سرمایه بیمه عمر که در صورت فوت, به اعضای خانواده و یا هر شخص دیگری که خودتان انتخاب خواهید نمود پرداخت خواهد شد و یا در پایان مدت بیمه اندوخته قرارداد بیمه به خودتان پرداخت خواهد شد. توسط خودتان و در صورت تمایل با استفاده از برنامه نرم افزاری ما که موقعیت های مختلف را در نظر گرفته است تعیین می گردد. به منظور مقابله با تورم‚ در صورت تمایل سرمایه عمر شما همراه با حق بیمه همه ساله به میزان لازم افزایش خواهد یافت.
مزایای استثنایی
همراه با بیمه عمر و سرمایه گذاری می توانید از مزایای بیمه حوادث در صورت فوت تا چهار برابر سرمایه بیمه عمر برخوردار شده و نیز می توانید خود را در مقابل هزینه های سنگین بیماری های صعب العلاج مانند : سکته قلبی ‚ سکته مغزی‚ سرطان‚ پیوند اعضا‚ عمل جراحی کرونرو قلب باز بیمه نمائید.
سرمایه گذاری خود را به صورت یکجا دریافت نموده و یا آن را تبدیل به یکی از انواع بیمه نامه های مستمری برای تامین دوره بازنشستگی خود نمایید.
انعطاف پذیری :
در بیمه عمر و سرمایه گذاری شما می توانید سرمایه و یا حق بیمه عمر خود را به هر میزان و در هر زمان که مایل باشید افزایش و یا کاهش دهید.
برداشت از بیمه :
اندوخته ریاضی به وجود آمده در حساب بیمه نامه شما متعلق به خودتان است و می توانید در مواقع اضطراری از حساب خود به صورت نقد یا وام برداشت نمائید .
ضمانت بیمه:
بیمه نامه شما به تدریج با ایجاد اندوخته حاصل از سرمایه گذاری تبدیل به ضمانت نامه ای معتبر مانند سایر اسناد مالی در معاملات‚ کار و زندگی شما خواهد شد.
معافیت مالیاتی :
سرمایه بیمه عمر و سرمایه گذاری شما همواره به هر میزان از معافیت مالیاتی برخوردار است و مبلغ قابل پرداخت در صورت فوت به ذینفع شما تابع قانون ارث نخواهد بود.
معافیت از پرداخت حق بیمه:
در صورت از کارافتادگی کامل و دائم بیمه شده قبل از سن 55 سالگی‚ بیمه گذار از پرداخت حق بیمه برا ی باقی مانده مدت بیمه معاف خواهد شد.
چه تضمینی برای ایفای تعهدات کارآفرین وجود دارد ؟
شرکت بیمه کارآفرین با سرمایه 200 میلیارد ریال و مجوز بیمه مرکزی ایران تاسیس شده است و کلیه عملیات بیمه ای شرکت یاد شده تحت نظارت بیمه مرکزی ایران می باشد.
بیمه کارآفرین چگونه سرمایه گذاری می نماید؟
حق بیمه پرداختی بیمه گذاران در سبد بزرگ سرمایه گذاری بیمه کارآفرین با توجه به مقررات حاکم بر سرمایه گذاری موسسات بیمه در بازارهای مختلف با رعایت حداقل ریسک و حداکثر بازدهی به کار رفته می شود. حداقل بازده سرمایه گذاری سالانه برای ده سال آینده کمتر از پانزده درصد نخواهد بود.
در صورت فوت‚ سرمایه بیمه به چه کسی پرداخت می شود؟
بیمه گذرا در شروع بیمه اسم یا اسامی استفاده کنندگان از بیمه را در صورت فوت به شرکت بیمه اعلام می دارد. در غیر این صورت سرمایه بیمه به ورثه قانونی وی پرداخت می گردد.
آیا از مزایای قابل پرداخت‚ مالیات و یا هزینه های دیگری کسر خواهد شد؟
خیر در صورت تحقق خطر فوت کل سرمایه بیمه بدون کسر مالیات یا هزینه دیگر به ذینفع بیمه پرداخت می گردد.
آیا برای بیمه شدن معایه پزشکی ضروری می باشد و هزینه آن به عهده کیست؟
برای سنین خاص و مبالغ بیمه متجاوز از میزانی خاص معاینه پزشکی لازم است. در کلیه موارد هزینه معاینه پزشکی به عهده بیمه گر است.
چگونه می شود در پایان مدت, بیمه نامه را تبدیل به بیمه مستمری نمود؟
در زمان شروع و پایان بیمه, بیمه گذار می تواند با درخواست از بیمه گر به جای دریافت مبلغ سرمایه به صورت یکجا آن را تبدیل به یکی از انواع بیمه های مستمری نماید.

آدرس : بیجار - میدان طالقانی - خیابان توحید جنوبی - نمایندگی پورجعفری کد 1481
تلفن :4232010 -4233297 - فاکس :08724232010 همراه :09194944430
با مدیریت : ولایتی

وبلاگهای نمایندگی :

http://bimekarafarinbijar.persianblog.ir
, bimekarafarinbijar.iranblog.com
, Bimekarafarinbijar.blogfa.com
E.mail: bimekarafarinbijar@yahoo.com

سایتهای مرتبط :
www.karafarin-insurance.com


شماره ی تماس : 08724232010
کردستان > سنندج
آدرس سایت : http://bimekarafarinbijar.persianblog.ir