برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3585 روز پیش

راهنمای پذیرش و معافیت تحصیلی برای متولدین 1369

سرویس مؤسسه فرهنگی ، علمی و تحقیقاتی VIKTORIA برای آقایان 17 ساله دیپلمه!!! ( پذیرش + ویزا + معافیت تحصیلی )

مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران کلیه آقایان متولد سال 1369 در پایان سال 1386 ممنوع الخروج میشوند و تا زمانیکه خدمت سربازی خود را انجام نداده اند نمیتوانند از کشور خارج شوند. از سوی دیگر با توجه به افزایش روزافزون داوطلبین ورود به دانشگاه و رقابت تنگاتنگ حاکم بر کنکور شانس قبولی در دانشگاه و رشته مورد علاقه روز به روز کمتر میشود. بر همین اساس بسیاری از علاقه مندان به تحصیل از ورود به سیستم آموزش عالی در ایران باز میمانند. اما نکته اینجاست که متولدین 69 پس از پایان سال 86 فرصتی برای خروج ازکشور و تحصیل در دانشگاه نخواهند داشت. پیشنهاد ما چیست؟

به شما پیشنهاد میکنیم پیش از پایان سال 1386 برای تحصیل از کشور خارج شوید. چراکه ما فرصتهایی برای شما یافته ایم که مشکلات شما را حل خواهند نمود.

از سوی دیگر به خاطر داشته باشیم که متولدین 1369 هنوز دوره پیش دانشگاهی خود را نگذرانده اند. پس باید برنامه ریزی به گونه ای باشد که مشکلی برای داوطلبین ایجاد نکند . بنابراین با توجه به محدودیت های اخذ و تمدید ویزا در کشور هندوستان و همچنین نیاز قطعی به مدرک پیش دانشگاهی برای اخذ پذیرش (حتی برای دوره های زبان) عملا امکانی برای ادامه تحصیل در هند برای این متقاضیان وجود ندارد و تنها مقصد مطمئن و بدون دردسر بلاروس ( روسیه سفید ) می باشد .

پذیرش و معافیت تحصیلی برای متولدین سالهای مختلف طبق جدول آخرین مهلت خروج از کشور به صورت زیر است:
________________________________________
سال تولد
آخرین مهلت خروج از کشور
_______________________________________
1369
آخر اسفند 1386
________________________________________
1370
آخر اسفند 1387

________________________________________
دقت کنید که متقاضی میبایست 3 ماه قبل از آخرین مهلت خروج ، گذرنامه و دیپلم دبیرستان را گرفته باشد. تا بتواند بصورت قانونی و به موفقیت از کشور خارج شود. این قبیل متقاضیان چون پیش دانشگاهی ندارند میتوانند بدون پیش دانشگاهی و کنکور وارد دانشگاه های بلاروس شوند و لازم به ذکر است مدرک ( پاد فک ) یا سال اول کالج به عنوان مدرک پیش دانشگاهی مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات ایران می باشد .
رویه حل مشکل داوطلبین متولد سال 1369 بدین صورت است که این داوطلبین قبل از پایان سال 1386 با اخذ پذیرش از کشور خارج میشوند و پس از ثبت نام در دانشگاه، نسبت به تشکیل پرونده دانشجویی درسفارت جمهوری اسلامی ایران در کشور مقصد اقدام میکنند. پس از تشکیل پرونده و ارسال مدارک به ایران، بستگان دانشجو با مراجعه به وزارت علوم و تحقیقات و فن آوری برای اخذ معافیت تحصیلی برای دانشجویان خارج از کشور اقدام مینمایند. پس از تشکیل پرونده و بررسی آن توسط وزارت علوم و تامین وثیقه مربوطه حکم معافیت تحصیلی صادر و برای سفارت جمهوری اسلامی ایران در کشور مربوطه ارسال میگردد.از آن پس دانشجو مجاز خواهد بود حداکثر 3 ماه در سال در ایران در کنار خانواده خود به سر برد. WWW.MINSK.BLOGFA.COM

کسانی که مهلت را از دست داده اند نمیتوانند به هیچ قیمتی اقدام کنند.

برای استفاده از این سرویس با ما تماس بگیرید.
BELARUS:00375298752172
IRAN:0511-6072450شماره ی تماس : 00375298752172
آدرس سایت : http://www.minsk.blogfa.com