برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3589 روز پیش

ایرانمهر مدرن ترین مجهزترین قدیمی ترین

با بهره گیری از تجارب علمی و عملی نیروهای متعهد و متخصص و با در نظر گرفتن خواسته های ذهنی شما عزیزان و علاقمندان به حیوانات خانگی در هفدهمین سال از فعالیت حرفه ای خود خوشحالیم از اینکه به ما میگوئید بهترین هستید و این بزرگترین هدیه شما برای ماست و اما هدیه ما برای شما کلکسیونی از اصیل ترین و زیباترین حیوانات خانگی در بیش از بیست نژاد متداول به همراه شیک ترین و قشنگ ترین ملزومات حیوانات خانگی در کنار مدرن ترین بخش درمانی همراه با اطلاعات و علم روز دامپزشکی همه و همه در زیر یک سقف و در یک مجموعه با نام ایرانمهر. اینک با کوله باری از تجارب و اطلاعات موئسسه بزرگ ایرانمهر به عنوان بزرگترین قدیمی ترین مدرن ترین و مجهز ترین مرکز پرورش انواع حیوانات خانگی با دوری جستن از هرگونه بزرگ نمائی های فریبنده و خالی بندی های اینترنتی تمامی علاقمندان و عاشقان حیوانات خانگی را به بازدید از مزرعه و یا سایت اینترنتی خود دعوت مینماید .
این موئسسه در حرکتی دیگر کلیه خدمات و فعالیت های خود را به صورت طبقه بندی شده و همراه با آخرین متدهای روز دنیا عرضه میدارد.
بخش فروش حیوانات خانگی که این قسمت بصورت یک شبکه بزرگ در دو قسمت حیوانات پرورشی و حیوانات وارداتی که هر یک از آنها به سه زیر شاخه سگ های زینتی ، سگهای نگهبان و شکاری ، گربه های خانگی تقسیم میشود که در این شبکه بیش از صد نفر در داخل و خارج کشور به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند تا شما آسان تر و سریعتر به آنچه که میخواهید دست یابید. حوزه حیوانات پرورشی شامل سه مزرعه بزرگ و مجهز با امکان بازدید از مزرعه صرفا برای خریداران می باشد که دو مزرعه در استان گیلان و یک مزرعه در حومه تهران می باشد که در شرف راه اندازیست. در این واحد ها سعی بر آن میشود که با جمع آوری گروهی از حیوانات اصیل و اصلاح نژاد شده از معروف ترین و معتبر ترین کلاب های اروپائی ، حیوانات اصیل ، زیبا و سالم پرورش داده شده و تحویل خریداران شود .کلیه حیوانات پرورشی و وارداتی مرتبا و قبل از تحویل به مشتری توسط دامپزشکان مجرب و متخصص چکاب و معاینه می شوند. یکی از زیر مجموعه های این بخش گارانتی حیوانات تحویلی به مشتریان می باشد که در صورت بروز هر گونه مشکلی پاسخ گوی خریداران خواهد بود و در صورت لازم حیوان تحویلی بازبینی یا تعویض خواهد شد.
این بخش گسترده ترین قسمت از گروه بزرگ ایرانمهر می باشد.
بخش بعدی گروه درمانی موئسسه ایرانمهر یا همان کلینیک دامپزشکی ایرانمهر می باشد که با مرکزیت شهر رشت با ارائه خدمات نوین درمانی می پردازد که در این مجموعه شما شاهد یکی از مجهزترین کلینیک های خصوصی دام کوچک کشور خواهید بود. سونوگرافی ، رادیو لوژی ، خدمات دندانپزشکی ، بستری و گروه کنترل علائم حیاتی ، میکرچیپ ، جراحی های زیبائی و تخصصی و واکسیناسیون از جمله خدمات این حوزه می باشد. این مرکز با تعدادی از همکاران دامپزشک در برخی شهرهای کشور قرار داد داشته که جهت رفاه حال خریداران شهرستان ها کلینیک های نماینده به ارائه خدمات تکمیلی بهداشتی حیوانات فروخته شده توسط این موئسسه می پردازند. در این گروه نیز بیش از 20 نفر در سراسر کشور به فعایت و ارائه خدمات می پردازند.
بخش بعدی مربوط به تهیه و توزیع تجهیزات و ملزومات کلیه حیوانات خانگی می باشد که این واحد اقدام به خرید و واردات شیک ترین و زیبا ترین ملزومات حیوانات خانگی از شرکت های معتبر سازنده وسایل حیوانات خانگی از کشور های آلمان ، ایتالیا ، اکراین ، تایلند ، ترکیه ، روسیه و چین مینماید.این بخش در کنار بخش فروش حیوانات خانگی فعالانه کلیه ملزومات مورد نیاز عضو تازه وارد را نیز در اختیار خریداران قرار میدهد و از این رو راه را برای نگهداران این حیوانات زیبا هموار می سازد. در این بخش نیز بیش از 30 نفر در داخل و خارج کشور با این موئسسه همکاری دارند.
خلاصه ای از فعالیت های موئسسه بزرگ پرورش حیوانات خانگی ایرانمهر را ذکر کردیم تا با فعالیت های ما بیشتر آشنا شوید.
اما هدیه ما برای خریداران حیوانات خانگی از موئسسه ایرانمهر :
تا یک ملیون ریال خرید 50000 ریال تجهیزات به عنوان هدیه
تا دو ملیون ریال خرید 80000 ریال تجهیزات به عنوان هدیه
تا سه ملیون ریال خرید 100000 ریال تجهیزات به عنوان هدیه
تا پنج ملیون ریال خرید 150000 ریال تجهیزات به عنوان هدیه
تا هشت ملیون ریال خرید 200000 ریال تجهیزات به عنوان هدیه
از هشت ملیون به بالا تجهیزات به انتخاب موئسسه + پلاک طلا با نام خود حیوان
با مقایسه وسعت کار و خدمات بی بدیل موئسسه ایرانمهر و مقایسه آن با فروشندگان دوره گرد و آماتور تشخیص اینکه خرید از یک موئسسه معتبر بهتر است یا از افراد غیر مجاز و بدون صلاحیت ، با خود شماست.
در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم حکم آنچه تو فرمائی لطف آنچه تو بنمائی
با ایرانمهر اعتماد و اطمینان را تجربه نمایید.
مدیریت موئسسه : دکتر پروین 09111357067
آدرس دفتر مرکزی رشت فلکه قلی پور روبه روی آموزشگاه کاملیا تلفکس : 8-7234296 – 7231315 0131
www.PetIran.Ir
شماره ی تماس : 0131 _ 7234296 - 8