برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3527 روز پیش

نرم افزار دُرِّ نجف درباره امام علی (ع

قرآن : مجموعه آیات منتسب به حضرت امیرالمومنین (ع) در قرآن به همراه ترجمه و صوت آن پرسمان : نزدیک به 1200پرسش و پاسخ پیرامون مسائل مختلفی از قبیل شبهات پیرامون ولایت و امامت، جنگ ها، حکومت ، خلافت ، زندگی و ... بصورت موضوع بندی شده (گروه، موضوع کلی و موضوع خاص) در رابطه با حضرت امام علی (ع)
کتابخانه دیجیتالى: با بیش از 700 عنوان کتاب و بیش از 110 هزار ریزموضوع به همراه 600 عنوان مقاله پیرامون نهج البلاغه، غدیر و شخصیت امام علی (ع) .
حکایات: بیش از 500 عنوان داستان به صورت متنی و 50 داستان به صورت صوتی و تصویری پیرامون زندگی سیاسی ، اجتماعی و قضاوت های حضرت امام علی (ع).
احادیث : حدود 1110 عنوان حدیث (با ترجمه فارسی و ذکر ماخذ ) بصورت گروه بندی شده (در بیش از 60 عنوان گروه)
اصحاب: معرفی کاملی از هفتصد نفر از اصحاب و یاران حضرت علی (ع)
نهج البلاغه : شامل حکمت ها ، خطبه ها ، نامه ها ، غرائب ، ادعیه و احادیث ، نمایش بیش از 120آیه بصورت تفکیک شده از میان متن نهج البلاغه ، نمایش حدود 200 عنوان مثل از امثال نهج البلاغه ، بیش از 2200 موضوع دسته بندی شده از نهج البلاغه با ترجمه و ذکر ماخذ ، کتابخانه دیجیتالى با بیش از 200 عنوان کتاب و حدود 30 شرح و32 ترجمه و 110 عنوان مقاله پیرامون نهج البلاغه ، بیش از 100 فایل صوتی شامل 83 ساعت سخنرانی و شرح خطبه های نهج البلاغه از شخصیت هایی همچون استاد مطهری، استاد محمد تقی جعفری ، استاد فاطمی نیا و .... و معرفى حدود 600 کتاب درباره نهج البلاغه به زبان فارسى و عربى به همراه امکان دسترسی به معرفی مختصر و فهرست بیش از 200عنوان از آنها
غدیر تجلی حق : مشتمل بر نزدیک به 200 پرسش و پاسخ پیرامون مسأله غدیر بصورت موضوع بندی شده ، کتابخانه دیجیتالى با بیش از 100 عنوان کتاب و 100عنوان مقاله پیرامون غدیر ، معرفى حدود 100 کتاب درباره غدیر به زبان فارسى و عربى به همراه امکان دسترسی به معرفی مختصر و فهرست برخی از آنها ، فهرست کاملی از احادیث مرتبط با موضوع غدیر ، ارائه حدود 70 قطعه شعر در رابطه با موضوع غدیر ، متن کامل الغدیر به همراه ترجمه 22 جلدی آن ، حدود 100 تصویر زیبا مرتبط با موضوع غدیر ، متن کامل خطبه غدیر با ترجمه فارسی و قرائت زیبا ، 28 قطعه سخنرانی از واعظان توانا از جمله دکتر سید محمد حسینی قزوینی در مورد عید غدیر ، جایگاه ولایت در غدیر ، پاسخ به شبهات در مورد غدیر و .... ، مدیحه سرایی و ...
کتابشناسی : معرفى حدود 1500 کتاب درباره امام علی (ع)به زبان فارسى و عربى با قابلیت امکان دسترسی به فهرست بیش از 1000 عنوان از این کتاب ها .
اشعار 110 قطعه شعر و نثر ادبی و بیش از 50 عنوان مدیحه سرایی و اشعار صوتی و مجموعه ای از اشعار مرتبط با حضرت بصورت تصویری و همچنین متن کامل دیوان امام علی (ع)
کرامات : قریب به 500 مورد از کرامات به همراه نقل قول هایی از شفایافتگان توسط امام علی (ع)
زندگی نامه : زندگی نامه حضرت امام علی (ع) بصورت دسته بندی شده شامل بیش از 700 عنوان از ولادت تا شهادت آن حضرت به همراه فهرستی قریب به 110 فضیلت از فضائل حضرت علی (ع)
گالری تصاویر : شامل بیش از 500 تصویر مرتبط با تولد، غدیر، شهادت، تصاویر ضریح و رواق و همچنین تصاویری هنری مرتبط که دارای قابلیت های ذخیره، چاپ ، نمایش بصورت اسلایدی و همچنین انتخاب به عنوان تصویرزمینه ویندوز می باشد
نوا و نما : مجموعه صوتی کامل و جالبی از ادعیه ، مولودی ، فیلم ، سرود ، مدیحه سرایی و مرثیه خوانی ، قسمت های جالبی از سریال امام علی (ع) ، همخوانی و تواشیح ، سخنرانی های شخصیتهایی همچون: دانشمند، کافی، خبازیان، مطهری، مجتهدی و
شماره ی تماس : 0251 - 7735831
قم > قم
قیمت : 40,000 تومان