برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3589 روز پیش

قرص چاقی periacti ضمانتنامه کتابچه

هوالشافی
قرص(پری اکتین)periactin موثرترین و بهترین دارو برای چاقی است . این قرص یک آنتاگونیست از مشتقات پیریدین است که با تنظیم متابولیسم و سوخت و ساز بدن و با بالا بردن جذب و اشتهای بسیار زیادی که ایجاد می کند موجب چاقی عمومی و افزایش وزن می شود . بدون اغراق در زمینه داروهای چاقی قرص پری اکتین بسیار موثرتر و بهتر از تمام داروهای موجود است و بصورت ریشه ای مشکل لاغری را حل می کند . البته منکر پودرها , پروتئینها و داروهای گیاهی نیستیم ولی آنچه مسلم است این قرص بسیار موثرتر و بهتر از بقیه عمل می کند و دلیل این موضوع هم مصرف کنندگانی هستند که آنرا استفاده کرده اند و بسیار راضی بوده اند. بنا به گفته بعضی از مصرف کنندگان در مدت پنج ماه 30 تا 35 کیلو گرم چاق شده اند. این قرص صورتهای لاغر را پر و چاق می کند و همچنین روی کسانی که استعداد چاقی ندارند و ضعیف هستند تا ثیر فوق العاده دارد و مسلما تاثیر آن روی افراد مختلف متفاوت است . این قرص ساخت معروفترین کارخانه داروسازی انگلیس است و مورد تایید بهداشت اروپا GMP و بهداشت ایران می باشد و بعد از چاقی هیچگونه بازگشتی ندارد و کاملا بی ضرر است . عوارضی از قبیل تغییرات هورمونی , بی خوابی یا موارد دیگر ندارد . مصرف این قرص برای یک دوره کوتاه مدت پیش بینی شده و مقدار آن 6 بسته و 180 قرص می باشد که طبق دستورالعمل پزشک وکیوم و بسته بندی شده است.
* ما آنرا تضمین می کنیم (ضمانت نامه : چنانچه بعد از مصرف حداکثر سه ماه به هر دلیل تا ثیر مثبت آنرا روی خود احساس نکردید می توانید باقیمانده آنرا به آدرس ما ارسال کنید و مبلغ باقیمانده آن با کمال میل برگردانده خواهد شد).
*ضمنا دوره و میزان مصرف این دارو توسط پزشک مورد اطمینان این دفتر تعیین شده است و هر گونه تغییر در آن نیاز به تایید دارد.
ما این محصول را با حذف واسطه و مستقیما از کشور انگلیس در اختیار مصرف کننده گرامی قرار می دهیم . همچنین به همراه آن 1- برگه ضمانتنامه 2- کتابچه راهنمای غذاهای رژیمی تحویل داده می شود . در صورت تمایل به خرید آن در شهرستان می توانید مبلغ 64500 تومان به شماره حساب جام 888944013 بانک ملت بنام علی هدایت فرد واریز و شماره رسید آنرا فکس و یا تلفن بزنید تا سریعا با پست پیشتاز رایگان برای شما ارسال شود و در تهران نیز می توانید به آدرس فروش (خیابان پاسداران - خیابان امیر ابراهیمی -شماره 51 ) مراجعه ویا از طریق پیک برای شما ارسال خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر می توانید از سایتهای زیر دیدن نمائید:
http://www.easy.md/536
تلفن : 09121455787- 22760550
093773159545-09377315953
فاکس : 02122760550-02122760550
تماس از 30/10 صبح تا 30/21
ارسال بسته های پستی : همه روزه و به تمام نقاط ایران
آدرس: تهران - خیابان پاسداران - خیابان امیر ابراهیمی
Email: Rahavard_ebl@yahoo.com
Rahavard Company With Limmited Responsibility. Importing Medical Productions. With excellent ser
vices. Health and Happiness is Our Present to you
(از فروشندگان محصولات لاغری تقاضا می شود ازکپی
برداری عین این مطالب خودداری کنند ووجدان و تعهد
کاری رامد نظر قرار دهندو مسلما مدیریت محترم سایت
نیز با این مسئله برخورد خواهد کرد.
شماره ی تماس :