برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3172 روز پیش

بهترین گن لاغری تولید آلمانمعجزه لاغری و تناسب اندام بانوان در قرن 21

بلی کلود (belly cloud) نام پیشرفته ترین و موثر ترین محصول اصل آلمان در زمینه لاغری و زیبایی اندام بانوان است. این محصول تولید شده معتبرترین کارخانه نساجی دنیا بنام ( ادموند لوتس ) است که مرکزیت آن در کشور آلمان بوده و دارای شعباتی در ایتالیا هم میباشد.
این محصول با بالاترین تکنولوژی روز دنیا یعنی نانو تکنولوژی ساخته شده است و دارای الیاف میکرو بوده که ثمره آن تاثیر گذاری فوق العاده این محصول است.
همچنین دارای بالاترین استاندارد سلامتی دنیا بنام Oeko tex standard 100 است که تضمین کننده سلامتی مصرف کنندگان است. این گن ها بسیار نرم و راحت میباشند و بر خلاف گن های موجود در سطح بازار که حالتی سفت و آزار دهنده دارند و اصلا امکان پوشیدن بیش از چند ساعت در بدن نیست اما این محصول به خاطر راحتی بسیار زیاد و خاصیت ارتجاعی بالای محصول که ثمره استفاده از تکنولوژی نانو است هیچگونه فشاری را بر بدن وارد نمیکند. همچنین اصلا تعریق و خارش یا حسایست در محل تماس با بدن را نمیدهد و روی شکم یا نقاط دیگر بدن حالت تا خورده و لوله شده نمیشود.
در ساخت آن از تکنولوژی دوخت یک پارچه و بدون درز استفاده شده که در بلند مدت باعث پارگی و بازشدن درز نمیشود.

بارها شستشو در آب ولرم هیچ نوع تاثیر بدی بر آن نمیگذارد و پس از چندین مرتبه شستشو باز هم مثل حالت اول است.
این محصول حدود 80 % بازار آلمان و بیش از 40 ایالت امریکا را پوشش میدهد و بعنوان گزینه برتر دنیا در نزد خانمهای خوش اندام و مانکن اروپایی خودنمایی میکند.
گن های سفت و تنگ موجود در بازار به علت فشار زیاد بر بافت چربی باعث کاهش خونرسانی و متراکم تر شدن بافت چربی میشوند در حالیکه به علت وجود نخ میکرو که خاصیت ارتجاعی بالا داشته و همچنین استفاده از تکنولوژی نانو باعث افزایش خونرسانی بافت چربی و نوعی از ماساژ ظریف در این بافت شده که ثمره آن تجزیه آرام آرام این چربیهاست. در همین حال به خاطر پوشیدن دائم این گن در بدن در مراحلی اصلا فرد متوجه پوشیدن این محصول نبوده در حالیکه در بدنش پروسه لاغر شدن و کاهش سایز در حال انجام است که این با تایید بسیاری از پزشکان و صاحب نظران بهترین روش است. مصرف انواع قرص و کپسولهای لاغری که در برخی موارد هم عوارض دارند یا دستگاههای لاغرکننده گران قیمت انواع شلوارکهای ماساژور حرارتی و باتری دار ژلهای لاغری با اسمهای مختلف و ... هنوز نتوانسته اند در مقابل راحتی استفاده و اثرات معجزه آسای این محصول حرفی برای گفتن داشته باشند. و واقعا این مصرف کنندگان هستند که بهترین داور و بهترین تبلیغ کننده کالای با کیفیت اند .

جهت دیدن محصولات این شرکت از سایت بسیار زیبای آن دیدن فرمایید.

www.bellycloud.com

تماس : 09192095309 غلامی
شماره تماس : 09192095309
تهران > تهران
آدرس سایت : http://www.iranbellycloud.com
قیمت : 7,095 تومان