برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3565 روز پیش

کارخانجات تولید نان به روش صنعتی

مشاوره ، نصب و راه اندازی کارخانجات تولید نان بروش صنعتی(نان صنعتی) با ظرفیتهای مختلف
شرکت اسپادانا بعنوان یکی از شرکتهای معتبر در زمینه اجرای پروژه های صنایع غذائی ، با در اختیار داشتن مجرب ترین مهندسان و کارشناسان ، آماده پذیرفتن مسئولیت اجرای پروژه کارخانه تولید نان بروش صنعتی از ابتدا تا انتها میباشد .
خط تولید پیشنهادی این شرکت فول اتوماتیک و ساخت یکی از معتبرترین سازندگان کشور سوئد و اتریش میباشد.
شرکت مذکور حدود 70 سال است در زمینه ساخت ماشین آلات تولید نان فعالیت مینماید و تا بحال نزدیک به 3000 پروژه تولید نان در سطح دنیا اجرا نموده است.
این خط تولید بر اساس معیارها و استانداردهای اعلام شده از سوی وزارت صنایع و معادن ، کاملا پیوسته بوده و از سیلوی نگهداری آرد تا بسته بندی را شامل میگردد.
لازم به ذکر است خط تولیدی که این شرکت اروپائی برای کشور ایران درنظر گرفته است بر اساس آرد ایرانی طراحی شده است و به همین لحاظ محصولات حاصل از آن دارای کیفیت بسیار بالا و بدون رقیب میباشد.
این خط تولید با توجه به اینکه برای کشور ایران طراحی شده است ، علاوه بر قابلیت تولید انواع نانهای حجیم و نیمه حجیم توانائی تولید انواع نانهای ایرانی از جمله لواش، تافتون و بربری با طعم ، کیفیت و ماندگاری بالاتر از نانهای موجود در بازار را دارا میباشد.
این خط تولید قابلیت تولید حداقل 20 تن نان را در یک شیفت 8 ساعته دارا میباشد و سرمایه گذاران محترم با این خط تولید میتوانند بجای صرف هزینه زیاد و خرید ماشین آلات اضافی ، طی 3 شیفت کاری ( 24 ساعت ) حداقل 60 تن نان تولید نمایند.
مدت زمان تحویل ماشین آلات این خط 6 ماه بعد از گشایش اعتبار (LC) بوده و یک ماه نیز صرف آموزش کارگران کارخانه توسط مهندسان سوئدی و اتریشی میگردد.
شما میتوانید قبل از سرمایه گذاری در این طرح ، به انتخاب خودتان، یکی از صدها کارخانه ( تولید نان بروش صنعتی ) که توسط این شرکت ، در کشورهای حاشیه خلیج فارس و کشورهای اروپائی اجرا گردیده را از نزدیک مشاهده نمائید.
( هزینه سفر بازدید از پروژه ها بر عهده سرمایه گذار میباشد و تهیه دعوتنامه و ویزا و رزرو هتل بر عهده شرکت سازنده است)
از آنجائیکه تولید نان بروش صنعتی جزو یکی از طرح های ملی کشور میباشد ، دولت محترم تسهیلات فراوانی برای سرمایه گذاران طرح مذکور در نظر گرفته است از جمله این تسهیلات عبارت است از :
- اعطای وام 5 ساله با بهره 7% به سرمایه گذاران این پروژه
- اعطای وام به میزان 80% از مبلغ ماشین آلات خط تولید
- عدم دریافت وثیقه خارج از طرح توسط بانک عامل
- اعطای 2 سال تنفس برای باز پرداخت وام
با توجه به اینکه در آینده ای نزدیک سهمیه آرد نانوایی ها حذف گردیده و تولید نان سنتی از طریق نانوایی ها بسیار گران خواهد شد و مردم با توجه به کیفیت بسیار بالاتر نانهای صنعتی و قیمت مناسبتر ، خواسته یا ناخواسته به سمت مصرف نانهای تولید شده توسط این کارخانجات روی خواهند آورد ، اجرای این پروژه در کوتاه مدت و بلند مدت سود هنگفتی را نصیب سرمایه گذاران خواهد نمود.
شماره ی تماس :