صفحه اول| قوانین| ورود کاربر| درج آگهی| عضویت| تماس با ما


آکهی های ویژه
آکهی های ویژه

بزرگترین وارد کننده دیزل ژنراتور - الکترو موتور - الکترو پمپ - انتقال سیال - موتور بربزرگترین وارد کننده دیزل ژنراتور - الکترو موتور - الکترو پمپ - انتقال سیال - موتور بر

گروه صنعتی دیزل‌ساز ( نمایندگی عراقی )
با بیش از سه دهه تجربه در زمینه تولید، مونتاژ و واردات انواع پمپ، الکتروموتور، دیزل ژنراتور، آلترناتور، موتورپمپ، مکانیکال سیل، لوازم کشاورزی و شستشو و همچنین محصملات ساختمانی، با دارا بودن بیش از بیست نمایندگی از کشورهای اروپای غربی، ژاپن و چین و با توجه به توانمندی فنی و پشتوانه تجاری، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات تجاری، فنی و مشاوره‌ای در جهت تامین انواع کالاهای ذیل در بخش صنعتی، کشاورزی و ساختمانی اعلام می‌نماید.

• الکتروپمپ و موتورپمپ.
• الکتروموتور.
• مولد برق (موتور دیزل، موتورژنراتور).
• لوازم جانبی صنایع پمپ و سیستم‌های انتقال سیال و قطعات یدکی مربوطه.
• لوازم کشاورزی.

• الکتروپمپ و موتورپمپ:
شرکت دیزل ساز در زمینه تولید و واردات انواع پمپ فعالیت نموده و دارای نمایندگی انحصاری شرکت‌های گوناگونی در ایران است که در زیر نام برخی از آنها اعلام می گردد:

1- شرکت پمپ‌سازی لوارا (Lowara) از کشور ایتالیا وابسته به گروه صنعتی معظم و بزرگ ITT که بزرگترین گروه صنعتی دنیا در زمینه تولید پمپ با سابقه درخشان در تولید انواع مختلف پمپ‌های گریز از مرکز در چهار بخش خانگی، ساختمانی، صنعتی و کشاورزی در انواع چدنی، استینلس استیل، پمپ‌های زمینی، طبقاتی، سیرکولاتور، پمپ‌های لجن‌کش و کف‌کش، پمپ‌های شناور باغی و کشاورزی و انواع بوستر پمپ های دور ثابت و دورمتغیر هوشمند می‌باشد.
شرکت Lowara با توجه به توانایی بالایی که دارد قادر است پمپ های خود را برای آبدهی تا 5000 مترمکعب در ساعت و تا فشار 50 بار طراحی نموده و بسازد و در ضمن این شرکت می تواند تمامی رنج محصولات خود را از مواد چدن, کربن استیل, استینلس استیل و حتی استنلس استیل داپلکس مقاوم در برابر آب دریا تولید نماید.
2- شرکت پمپ‌سازی پنتاکس (Pentax) ایتالیا که با تولید الکتروپمپ های آب، نیازهای مصرف کننده ها را در بخش های خانگی, ساختمانی, صنعتی, کشاورزی و آبرسانی در انواع خانگی، شناور، کفکش و لجن کش برطرف می نماید. مارک Vertix که علامت تجاری صنایع پمپ سازی Pentax میباشد یکی دیگر از محصولات این شرکت است.
3- شرکت پمپ سازی(Stream) کشور چین که در انواع پمپ های شناور, کفکش, لجن کش, خانگی, پمپهای طبقاتی عمودی, افقی و سانتریفوژ کشاورزی، انواع موتورپمپ های بنزینی و نفت و بنزینی با خروجی 2، 3 و 4 اینچ و همچنین انواع منابع تحت فشار آب از کیفیت بی نظیر و تنوع وسیعی برخوردار می باشد. مارک Stream ترکیب واقعی از کیفیت برتر و قیمت مناسب بوده و در مدت زمان کوتاه سهمی از بازار پمپ را در سراسر جهان به خود اختصاص داده است.
4- شرکت آنوی روربری (Annovi Reverberi) ایتالیا تولید کننده انواع پمپ های پیستونی صنعتی و کارواش های صنعتی و خانگی. کیفیت پمپ های شرکت مذکور به حدی بالاست که پمپ های استاینلس استیل آن در سیستم های تصفیه آب جهت دریا مورد استفاده قرار گرفته اند.
5- شرکت اینترپمپ(Interpump) ایتالیا بزرگترین سازنده پمپ‌های پیستونی جهان با فشار تا 700 بار و آبدهی تا 150 لیتر بر دقیقه جهت شستشوهای صنعتی.


6- شرکت صفا‌پمپ، تولید کننده انواع الکتروپمپ‌های آبرسانی تحت لیسانس شرکت Lowara در ایران, تولید کننده انواع پمپ های خانگی و شناور.
7- شرکت کوشین (Koshin) کشور ژاپن، تولید کننده انواع موتورپمپ در ظرفیت‌های متنوع با موتورHonda و Robin با موتورهای بنزینی, نفت و بنزینی و دیزلی.
8- شرکت استیرز (Stairs) کشور تایوان، تولید کننده بزرگ پمپ های شناور استاینلس استیل با تنوع زیاد با خروجی 1 1/4 ، 2 ، 3 ، 4 و 5 اینچ.
9- شرکت شیمچه (Shimge) کشور چین، تولید کننده انواع پمپ های سانتریفوژ خانگی، کشاورزی، کفکش، لجن کش و همچنین انواع کمپرسورهای صنعتی از 24 تا 300 لیتر.

• الکتروموتور:
شرکت دیزل‌ساز دارای فعالیت گسترده‌ای در زمینه واردات انواع الکتروموتورهای افقی، عمودی، شناور با درجه حفاظت‌های متنوع و کلاس های حرارتی گوناگون از کشورهای اروپای غربی و چین می باشد.
1- شرکت الکتروموتورسازی AEG/Lafert اروپای غربی دارای الکتروموتورهای با توان تا 315 kW.
2- الکتروموتورهای شناور Lowara با توان تا 300 kW.
3- الکتروموتورهای زمینی Stream ساخت چین و با تنوع محصول از 2 وات تا 450 کیلووات می باشد.
4- الکتروموتورهای شناور Stream ساخت چین در طرح های ریتس و HN تا توان 150 کیلووات.

• مولد برق (موتور دیزل-ژنراتور):
بیش از سی سال است که شرکت دیزل‌ساز در زمینه واردات و تولید انواع ژنراتور و کوپله انواع دیزل‌ژنراتور فعالیت می‌نماید.
1- شرکت آلترناتورسازی(ژنراتورسازی) Meccalte کشور ایتالیا، که بزرگترین شرکت تولیدکننده مستقل ژنراتور (آلترناتور) در دنیا و بزرگترین تولید کننده ژنراتور در کشور ایتالیا از KVA 2 الی KVA 2000 می‌باشد.
2- دینام های جوش Zanardi وابسته به شرکت آلترناتورسازی Meccalte.
3- عاملیت فروش موتورهای Cummins کشور انگلستان و چین که تنوع موتورهای تولیدی این شرکت از KVA 39 تا KVA2034 میباشد. عامل فروش موتورژنراتورهای Cummins کشور انگلستان و چین با مارک Stamfor Power که تنوع دیزل ژنراتورها از KVA38 تا KVA 2044 می باشد.
4- نماینده انحصاری موتورهای دیزل سری 1000 Perkins Lovol ساخت کشور چین
5- عامل فروش موتور های آب خنک Deutz ساخت کشور چین
6- نماینده انحصاری شرکت CGM ایتالیا، سازنده انواع دیزل‌ ژنراتور از KVA 10 تا KVA 1500 با موتورهای MAN، Perkins، Volvo Penta، Deutz ، Lombardini و با ژنراتورهای Stamford و Meccalte.
7- موتورهای دیزلی و گازسوز لیستر پیتر (LISTER PETTER) انگلستان از 6 تا 83 اسب با کاربردهای وسیع درصنایع ساختمانی، عمرانی و کشاورزی.
8- نماینده انحصاری موتورهای دیزل Lombardini کشور ایتالیا که کاربردهای وسیعی در صنعت ازجمله کوپل با پمپ، ژنراتور، دروگرها، بتونیرها و میکسرها دارد.
9- عامل رسمی فروش موتورهای صنعتی دیزل VOLVO PENTA و لوازم و قطعات یدکی مربوطه از 100 الی 650 اسب بخار.


10- شرکت دایشین (Daishin) کشور ژاپن، تولیدکننده موتورژنراتور و موتورپمپ در ظرفیت های بسیار متنوع تا 12KVA.
11- نماینده انحصاری موتورهای دیزل JCB انگلیس از معروف ترین موتورهای دیزل در سطح بین المللی.
11- نماینده انحصاری آلترناتورهای Stamford Power کشور چین تا توان 600KVA . باتوجه به استفاده چندین ساله از این آلترناتورها تجربه نشان داده است که کیفیت آنها در حد آلترناتورهای غربی می باشد.
12- نماینده انحصاری آلترناتورهای Stream کشور چین سری ST و STC تا توان 80KW .
13- نماینده انحصاری موتورهای دیزل Stream کشور چین تا توان 155KW .
14- نماینده انحصاری موتورژنراتورهای خانگی Stream کشور چین در انواع بنزینی و دیزلی تکفاز و سه فاز، با صدا و سوپر بی صدا تا توان 6KW.
15- نماینده انحصاری موتورژنراتورهای دیزلی Stream کشور چین سری های GF1, GF2, GF3 تا توان 50KW .

• لوازم جانبی صنایع پمپ و سیستم‌های انتقال سیال:
شرکت دیزل‌ساز بیش از بیست سال در این حوزه نیز دارای نمایندگی شرکت‌های زیر می‌باشد:
1- شرکت BT-Burgmann کشور ایتالیا، بزرگترین تولیدکننده انواع سیل‌های مکانیکی پمپ‌ در کشور ایتالیا.
2- شرکت Varem کشور ایتالیا، یکی از تولیدکنندگان عمده منبع‌های تحت فشار و Pressure Vessel از 5 لیتر تا 1000 لیتر.
3- شرکت ایتال تکنیک (Italtecnica) ایتالیا، تولید کننده انواع کلیدهای اتوماتیک تحت فشار و ابزار کنترل سیستم های پمپ، کمپرسور و انتقال سیال.
4- شرکت صفا (SeFa) ایتالیا تولید کننده تیوپ های منابع تحت فشار آب.
5- شرکت Squar D ایتالیا، تولیدکننده انواع کلید اتوماتیک تحت فشار، وابسته به گروه معظم Electric Schnider بزرگترین تولیدکننده انواع تجهیزات الکتریکی.


جهت کسب اطلاعات تخصصی و سفارش کالا می توانید با شماره تلفن زیرتماس بگیرید:
09198112215( مهندس عراقی)
09133527118بازدید : 12864 نفر
برای ورود به سایت این آگهی اینجا کلیک کنید
تاریخ ثبت آگهی : 1389/1/30
نام آگهی دهنده : دیزل صنعت
تلفن : 09198112215
آدرس : --------
قیمت : ---------
موقعیت : تهران
تمام حقوق این وب سایت متعلق به سایت دات کام می باشد
مسئولیت آگهی با آگهی دهنده میباشد
دانلود فیلم جاذبه های گردشگری ونکوور کانادا
تصاویری زیبا از دیدنی های کانادا
دانلود کلیپ مناطق دیدنی کانادا
چه آزمایشات پزشکی برای اقامت کانادا میگیرند ؟
کار در کانادا در کنار تحصیل
بررسی آنلاین شرایط شما برای مهاجرت به کانادا
آبشار نیاگارا در کانادا
کلیپ آبشار بسیار زیبای نیاگارا در کانادا