برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3567 روز پیش

آموزش انگلیسی با لهجه آمریکایی در 90 روز

آموزش انگلیسی با لهجه آمریکایی در 90 روز (محصول اصل و 100 درصد تضمینی)

کد محصول : DD7

ویرایش دوم مجموعه تقویت حافظه و تند خوانی

کاملترین پکیج دکتر نصرت (ویرایش دوم)
بصورت کاملا مالتی مدیا
--------------------------------------------------------------------------------

پديده قرن 20. آموزش زبان انگليسي به روش Pimsler

آموزش زبان انگليسي در 90 روز. معجزه در آموزش انگليسي. تهيه اين مجموعه به تمام کساني که واقعاً ميخواهند به صورت تضميني انگليسي را ياد بگيرند پيشنهاد فراوان مي شود .
جديدترين و جامعترين متد آموزش زبان انگليسي

آيا به كلاس هاي آموزش زبان رفته ايد ولي بعد از گذراندن ترم هاي متعدد هنوز در صحبت كردن زبان انگليسي مشكل داريد ؟ و يا اينكه ميترسيد صحبت كنيد؟
نگران نباشيد ، CD هاي آموزش زبان انگليسي در 90 روز به شما اين وعده راخواهد داد كه بدون نياز به اين كلاسها و تمرين خواندن و نوشتن بتوانيد صحبت كنيد با روش اعجاب آور نابغه زبان شناس انگليسي و ترجمه شده فارسي آن توسط اعجوبه تقويت حافظه و ابداع كننده روش هاي نوين تند خواني ايران ميتوانيد انگليسي را در مدت 90 روز همانند زبان مادري خود صحبت كنيد.


--------------------------------------------------------------------------------
تعجب نكنيد ! با خريد يك سري CD هاي آموزش زبان انگليسي كه قیمتی کمتر از يك ترم كلاسهاي زبان در موسسات را دارد ميتوانيد به سهولت زبان انگليسي را فرا گيريد و چيزي را كه سالها براي دستيابي به آن در كلاسهاي زبان موفق نشده بوديد، در صرف سه ماه به بهترين نحو و كمترين زحمت بدست آورديد. آموزش زبان انگليسي نصرت از 4 عدد CD تشكيل شده كه شامل 90 فايل MP3 نيم ساعته است. شما فقط با روزي نيم ساعت گوش دادن به اين فايل ها به راحتي ميتوانيد بعد از 90 روز فيلم هاي به زبان اصلي را ترجمه كنيد و به راحتي انگليسي صحبت كنيد، البته اين 90 فايل به صورت كاملا حرفه اي و با رموزي كه هرگز اين رموز كشف نگرديده است يكي پس از ديگري قرار گرفته اند تا به طرز معجزه آسايي با جان و مغز شما پيوند برقرار كنند كه ما آنها را به صورت 90 درس MP3 با كيفيت صداي بسيار بالا در آورده ايم تا شما به راحتي هرچه تمام تر بتوانيد فقط با روزي نيم ساعت انگليسي را با لهجه آمريكايي بطور كامل فرا بگيريد.
فقط یک بار در طول عمرتان انگلیسی را علمی بیاموزید.

استاد نصرت بعلت اين ابتكار عمل از سوي دانشگاه صنعتي شريف به عنوان مبتكر نمونه انتخاب شده اند.


--------------------------------------------------------------------------------

سي دي تقويت حافظه و تند خواني نصرت :همانطور كه همه ميدانيد موسسه نصرت قبل از پرداختن به بحث آموزش زبان كه در واقع انقلابي را در روش يادگيري سريع مكالمه انگليسي ايجاد كرد به آموزش روشهاي تند خواني و تقويت حافظه پرداخت و در واقع اولين موسسه تند خواني كشور است كه بازده متدها و روشهايش براي همگان اثبات شده است . استاد نصرت در ادامه ارائه موفقيت آميز نوارهاي آموزش زبان نوارهاي معجزه كننده تقويت حافظه را به بازار عرضه نمود 1- با متد نوين به كار گرفته شده در اين مجموعه فقط بصورت صوتي قدرت حافظه خود را به ده برابر افزايش دهيد. ديگر گرفتار تمرين بر روي كاغذ و يا مطالعه براي تقويت حافظه و تند خواني نخواهيد بود و فقط گوش دهيد. 2- كارشناساني كه بر روي مغز انسان كار كرده اند معتقدند ضريب هوش با بالا رفتن ميزان حافظه افزايش مي يابد. همچنين بررسي ها نشان داده است يك انسان ميتواند از 5 تا 6 درصد قدرت حافظه اش استفاده كند اين ميزان در تيز هوشان حداكثر 9 در صد است . سي دي آموزش تقويت حافظه فقط در سه هفته به شما مي آموزد چگونه بصورت عملي اين مقدار را به 50 در صد افزايش دهيد 3 - براي هميشه قلم و كاغذ را فراموش كنيد . يك كتاب پر از فرمول را روبريتان قرار دهيد . مغز شما بطور خودكار همه فرمولها را حفظ ميكند و تا آخر عمر در حافظه شما باقي خواهد ماند . فراموشي را براي هميشه فراموش كنيد . اينها بخشهايي از صحبت هاي استاد نصرت است او همچنين يك مثال عملي مي زند كه شما در هفته سوم استفاده از اين سي دي ها توانايي انجانم آن را خواهيد داشت او ميگو يد : به درون يك سالن برويد كه 100 نفر ميهمان در آن سالن است . شما هيچكدام را نمي شناسيد. از ميهمانها بخواهيد يكي يكي خودرا به شما معرفي كنند. آنها هر كدام نام . فاميل و تلفن خود را فقط يكبار به شما خواهند گفت . شما بعداز اين ميهماني در هر لحظه از عمر تان هر كدام از ايشان را ببينيد نام . فاميل و تلفن او را به ياد خواهيد آورد . شما همچنين ميتوانيد اسامي همه ميهمانها با كليه مشخصاتشان را به ترتيب معرفي كردند در هر زماني از عمرتان به خاطر بياوريد و باز گو كنيد . اين كارها واقعا پس از سه هفته گوش نمودن به اين سي دي عملي است . فقط گوش كردن به دو جلسه اول اين آموزش تقويت حافظه شما را شگفت زده خواهد كرد . اين روش هم ميزان ياد گيري و هم سرعت يادگيري شما را به طور شگفت امگيزي افزايش ميدهد. چون نه شخص شما بلكه مغز شما ياد ميگيرد كه چگونه همه چيز را بخاطر بسپارد. به همان سادگي كه نفس مي كشيد .

این مجموعه با قیمت استثنائی 10000 تومان (ده هزار تومان) عرضه می شود.

جهت خرید این پکیج بی نظیر شما میتوانید بر روی دگمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و محصول را بدون خارج شدن از خانه از طریق پر کردن فرم خرید، سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید، سپس وجه سفارش را به مامور پست بپردازید.

همچنین شما می توانید محصول مورد نیاز را بدون پر کردن فرم خرید از طریق شماره تلفنهای زیر سفارش دهید.3376159 0411 و یا 09144146063 (مهندس میرزایی)
شماره ی تماس :