برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 2691 روز پیش

نرم افزار Album Design 4 + Album DS 5.5.2 و مجموعه فون(psd) طراخی آلبوم عروس 1 تا 7 - طراحی آلبوم ایتالیایی و فون عروس 8000 تومان

Album Design 4 . پلاگین بسیار حرفه ای برای ساخت آلبوم تحت فتوشاپ به همراه نمونه آلبوم های آماده به همراه افکت می باشد. شما با بکار گیری این پلاگین میتوانید به طور مستقیم در فتوشاپ بدون نیاز به هیچ برنامه دیگری البوم عروس و فون ایجاد و طراحی کنید .اکثر فون های موجود در بازار با این پلاگین ارزشمند ساخته می شود. این برنامه قدرتمندترین برنامه جهت ساخت فون به صورت PSD و طراحی آلبوم عروس داماد می باشد. تمامی عکاسان حرفه ای برای طراحی البوم و عکس اسپرت به این پلاگین فتوشاپ نیاز دارند. با اموزش کامل و قدم به قدمی که در این محصول گنجانده شده بدون هیچ تجربه ای شگفت انگیزو کامل ترین البوم ها را طراحی میکند.
امکانات جدید در نسخه 4 (2010) :
3000 فیلتر جدید.-500 فون اماده و لایه به لایه -300 افکت اماده-روتوش عکس -قالب های اماد-اثر های اماده -700 البوم اماده عروس به صورت لایه به لایه(psd) و... . نصب بسیار اسان برنامه . نداشتن محدودیت نصب بر روی سیستم(امکان نصب نرم افزار بر روی بینهایت سیستم) . پشتیبانی هم زمان از تمامی نسخه های فتوشاپ.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album DS 5.5.2 . یکی دیگر از برنامه های حرفه ای برای ساخت آلبوم تحت فتوشاپ به همراه نمونه آلبوم های آماده به همراه افکت و بیش از 500 تمپلیت در این پگ .
ابن پلاگین بسیار حرفه ای امروزه در تمامی عکاسی های دنیا از جمله ایران جای خود را باز کرده .شما عکاسان مراسم عروسی میتوانید با صرف کمترین زمان یک البو م دیجیتال ایجاد کنید ، و یا فن psd مرد نیاز خود را به اسانی با این پلاگین در فتوشاپ تولید کنید .کار با این پلاگین بسیار اسان بوده .
این پلاگین با فتوشاپ ™ نسخه های ، CS2 ، CS3 و CS4.و ویندز xp , ویستا سازگار کامل دارد .
قابل ذکر است که شما نیز میتوانید به اسانی تمپلیت جدید ایجاد کنید .فقط با یک کلیک .
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Digital Book Wedding Template Vol 1-7 . این مجموعه شامل فون(psd) های لایه باز مخصوص طراحی آلبوم عروس می باشد. شامل 74 فایل psd لایه باز.
محصول را دریافت و بعد از آن هزینه آن را بپردازید

برای کسب اطلاع از خرید به آدرس http://www.mixpro.blogfa.com/post-6.aspx و یا http://mixpro.persiangig.com/page1.html مراجعه فرمایید.
شماره تماس : 09176138792
فارس > شیراز
آدرس سایت : http://mixpro.persiangig.com
قیمت : 8,000 تومان