برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3537 روز پیش

خود آموز مکالمه زبان انگلیسی

خود آموز کامل مکالمه زبان انگلیسی بصورت صوتی.
آموزش کامل مکالمه زبان انگلیسی در همه جا ( MP3) .
جامع ترین مجموعه آموزش کامل مکالمه زبان انگلیسی به فارسی از مبتدی تا عالی
آموزش مکالمات روزمره چامسکی آموزش انگلیسی در سفر آموزش مکالمه عمومی و کاربردی برای موقعیتهای مکانهای مختلف همراه با متن کامل مکالمات انگلیسی و ترجمه فارسی آموزش زبان استریم لاین آموزش زبان بوسیله اخبار و سخنرانی بصورت گویش انگلیسی و فارسی همزمان ترجمه و گویش 1500 لغت کلیدی مکالمه زبان انگلیسی
آموزش لغت به لغت و جمله به جمله مکالمه و اصطلاحات روزمره زبان انگلیسی به فارسی
صدها مکالمه در تمامی زمینه ها و موقعیتهای مختلف با ترجمه جمله به جمله
آموزش مکالمه زبان انگلیسی در خانه . محل کار . ماشین و... قابل استفاده در همه جا :
کامپیوتر و سی دی پلیر و ام.پی تی پلیر و موبایل
آموزش زبان به روش آسان - مفید و ارزان . فراگیری زبان انگلیسی بر اساس روش استاد چامسکی . همراه با ترجمه فارسی لغت به لغت و ترجمه صوتی جمله به جمله از مبتدی تا عالی . مناسب برای فراگیری مکالمه زبان . تقویت درک گفتگوهای رایج و درک مطالب فیلمهای انگلیسی و...
آیا واقعا میخواهید مکالمه انگلیسی را بیاموزید ؟ به همان سادگی که فارسی صحبت میکنید بدون ترس و خجالت !
بدون نیاز به تمرین - خواندن و نوشتن - بدون نیاز به معلم . این روش بهترین و سریعترین و همچنین موفق ترین روش آموزش زبان انگلیسی در دنیاست .شما بعد از تهیه این مجموعه و شنیدن دروس آن طبق متد خاص به آن چه چیزی می آموزید ؟ و چه تغیری در زبان شما روی میدهد ؟ شما به راحتی فیلم های آمریکایی به زبان اصلی را خواهید فهمید . شما به راحتی به انگلیسی صحبت میکنید و کاملا میتوانید ارتباط برقرار نمائید. احساس میکنید معجزه ای روی داده است . چیزی که بعد از سالها با کمترین هزینه محقق خواهد شد . این دروس با فرمولی که در قرار گیری کلمات و جملات آن با فاصله های زمانی خاص در آن مخفی است انگلیسی را به شما خیلی آسان می آموزد تنها باید گوش کنید و تمرین نمائید.اما راز موفقیت این متد چیست ؟ این متد معجزه میکند ! چون با شخص شما طرف نمیشود بدون آنکه احساس کنید با مغز شما طرف میشود ! کلمات و جملات با فاصله زمانی خاص تکرار میشود و شما آنها را می آموزید بدون آنکه خودتان بفهمید .
به همراه آموزش مکالمه زبان در مکانها و موقعیتهای مختلف مسافرتی. بعلاوه مکالمات مورد نیاز در مکانهای مختلف همراه با متن مکالمات و ترجمه فارسی .
جمعا" در 11 سی دی و با هزینه ارسال 25000 تومان ( بیست,و پنج هزار تومان ) کد این مجموعه S 89 است.
آموزش لغت به لغت و جمله به جمله مکالمه و اصطلاحات روزمره زبان انگلیسی به فارسی
صدها مکالمه در تمامی زمینه ها و موقعیتهای مختلف با ترجمه جمله به جمله
هر آنچه که برای آموختن مکالمه و درک مطلب مورد نیاز است در این یازده سی دی آورده شده است . فرمت دروس به گونه ای است که با هر دستگاهی می توانید از آنها استفاده نمائید .
به همراه دهها نرم افزار دیکشنری فارسی به انگلیسی و به عکس
گفتگوهای دو طرفه شخص به شخص با ترجمه همزمان آنها در تمامی موقعیتها و مکانهای مختلف چیزی را ناگفته نمی گذارد.بیان مکالمات عمومی و روزمره . بیان مکالمات موقعیتی . بیان مکالمات در زمینه های مختلف خبری . بیان مکالمات در سخنرانیهای گوناگون . بیان مکالمات مورد نیاز در سفر های خارج از کشور همگی دست به دست همه داده اند تا شما بدون نیاز به مرجع دیگری بطور کامل مکالمه زبان انگلیسی را به راحتی فرابگیرید.
برای فراگیری کامل مکالمه زبان کافیست بطور مستمر روزی یکساعت ونیم را برای این موضوع قرار دهید و دروس را گوش داده و مجددا" چندین بار صدای بلند تکرار نمائید تا مطالب به ذهن سپرده شوند . سپس هر هفته آموخته های خود را دوره نمائید تا آموخته ها از حافظه موقت به حافظه اصلی منتقل گردیده و دائمی شوند .
جمعا" در 11 سی دی و با هزینه ارسال 25000 تومان ( بیست و پنج هزار تومان ) کد این مجموعه S 89 است.
اطلاعات بیشتر در سایت www.cdsiran.com
الف - خرید تلفنی - ارسال بوسیله پیک : ( فقط برای تهران )
از ساعت 16 تا 22 با شماره تلفن 77162618تماس گرفته و کد سی دی ها . تلفن تماس و آدرس خود را ذکر نمائید . . سی دی ها بوسیله پیک برای شما ارسال خواهد شد. و هزینه در محل شما دریافت می شود ..
پ - خرید تلفنی - ارسال بوسیله پست پیشتاز :
از هر نقطه کشور میتوانید به یکی از شعب بانک ملی که دارای سیستم سیبا می باشند مراجعه کرده و بهای کل سفارشهای خود را به اضافه هزینه پستی به صورت فیش نقدی به شماره حساب سیبا 0100892433006 به نام مهندس احمد صالحی ، واریز نموده و سپس از ساعت 16 به بعد با شماره تلفن 77422883 با پیش شماره 021 تماس گرفته و کد سی دی ها . شماره فیش .تلفن تماس و آدرس خود را ذکر نمانید .هزینه پستی برای  مجموعه سی دی های مورد نظر شما هر تعداد که باشد جمعا " 1500 تومان است که به  مبلغ سی دی ها اضافه  می گردد .برای خریدهای بیشتر از 25000 تومان هزینه پست بعهده شرکت صفا رایانه می باشد.سی دی ها بوسیله پست  پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد .در این حالت نیازی به تکمیل فرم خرید و ارسال فیش نمی باشد.
روش دوم ( بدون مراجعه به بانک در هرساعت از شبانه روز ): در صورت داشتن حساب سیبای بانک ملی بدون مراجعه به بانک در هر ساعت شبانه روز از طریق انتقال از خود پرداز اقدام کنید . امکان واریز مبلغ از طریق خود پرداز نیز وجود دارد . برای این منظور می توانید گزینه "انتقال" را از خودپرداز انتخاب کرده و بسته به نوع کارت خود به شماره حساب زیر مبلغ را منتقل سازید.
شماره کارت حساب سیبای بانک ملی برای انتقال دستگاه عابر بانک به دستگاه عابر بانک در زیر آورده شده است. که از روی رسید می توانید نام مهندس احمد صالحی را مشاهده نمائید. شماره کارت سیبا برای انتقال از خودپرداز عبارت است از :
6037991034645295 
بعد از انتقال کافی است شماره ارجاع مندرج روی کاغذ رسید خودپرداز و نام محصول و آدرس خود را از طریق تلفن به شرکت صفا رایانه اطلاع دهید تا محصول بلافاصله برای شما به آدرس شما ارسال گردد.
ت - خرید تلفنی - ارسال بوسیله پست : ( شهرستانها ) حالت دوم از طریق بانک صادرات یا کارت عابر بانک صادرات ( سپهر ) :روش اول :
همچنین از هر نقطه کشور میتوانید به یکی از شعب بانک صادرات مراجعه کرده و بهای کل سفارشهای خود را به اضافه هزینه پستی به صورت فیش نقدی به شماره حساب سپهر 0306861728000 به نام احمد صالحی   ، واریز نموده و سپس از ساعت 16 به بعد با شماره تلفن33789752 تماس گرفته و کد سی دی ها . کد بانک . شماره فیش .تلفن تماس و آدرس خود را ذکر نمانید .هزینه پستی برای  مجموعه سی دی های مورد نظر شما هر تعداد که باشد جمعا " 1500 تومان است که به  مبلغ سی دی ها اضافه  می گردد .برای خریدهای بیشتر از 25000 تومان هزینه پست بعهده شرکت صفا رایانه می باشد.سی دی ها بوسیله پست  پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد .در این حالت نیازی به تکمیل فرم خرید و ارسال فیش نمی باشد.
روش دوم ( بدون مراجعه به بانک در هرساعت از شبانه روز ): در صورت داشتن حساب سپهر بانک صادرات بدون مراجعه به بانک در هر ساعت شبانه روز از طریق انتقال از خود پرداز اقدام کنید . امکان واریز مبلغ از طریق خود پرداز نیز وجود دارد . برای این منظور می توانید گزینه "انتقال" را از خودپرداز انتخاب کرده و بسته به نوع کارت خود به شماره حساب زیر مبلغ را منتقل سازید.
شماره کارت حساب سپهر بانک صادرات برای انتقال دستگاه عابر بانک به دستگاه عابر بانک در زیر آورده شده است. که از روی رسید می توانید نام احمد صالحی  را مشاهده نمائید. شماره کارت سپهر برای انتقال از خودپرداز عبارت است از :
6037691034475558
بعد از انتقال کافی است شماره ارجاع مندرج روی کاغذ رسید خودپرداز و نام محصول و آدرس خود را از طریق تلفن به شرکت صفا رایانه اطلاع دهید تا محصول بلافاصله برای شما به آدرس شما ارسال گردد.
اطلاعات بیشتر در سایت www.cdsiran.com
www.xle.ir تلفن تماس از 16 به بعد : 77162618 و 77422883 شرکت صفا رایانه
از صدها سی دی مختلف در سایت www.cdsiran.com دیدن نمائید.
شماره ی تماس :