برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3532 روز پیش

نمونه سوال راهنمایی دبیرستان رایگان

اولین سایت تخصصی علوم فیزیک شیمی زیست
با پیشرفت صنعت رایانه، مخصوصا شبکه جهانی اینترنت در ایران، همواره کمبود یک سایت آموزشی فارسی زبان در حیطه علوم پایه احساس می شد.
http://www.oloom.ir در واقع یک مدرسه مجازی (Virtual School) تحت وب است که می کوشد تا با ساختاری نظام یافته و منسجم، قدم به قدم شما را در یادگیری علوم پایه همراهی نماید. ا گسترده شدن فناوری اطلاعات و نفوذ وسایل ارتباط از راه دور به عمق جامعه ، ابزار ها و روش های آموزش نیز دچار تحول شدند. تحول این ابزار ها و روش ها در جهتی است که هر فرد در هر زمان و هر مکان بتواند با امکانات خودش و در بازه زمانی که خودش مشخص می کند مشغول یادگیری شود.
در سال های نه چندان دور آموزش از راه دور مطرح شد. این نوع آموزش ویژگی های خودش رو دارد و دارای مزایا و معایبی است. ابتدا آموزش به صورت مکاتبه ای بود و تنها راه ارتباط استفاده از نامه بود. با پیشرفت تکنولوژی و از همه مهمتر ارزان تر شدن هزینه استفاده از تکنولوژی، استفاده از ابزار های جدید تر برای انتقال دانش مطرح شد. با به وجود آمدن و گسترش اینترنت این پدیده جدی تر دنبال شد و ابزار ها و روش ها و استاندارد هایی برای آموزش الکترونیک مطرح شد و هر روز اصلاحات جدیدتری در این زمینه انجام می شود.در واقع می شود گفت آموزش الکترونیکی استفاده از ابزار های انتقال اطلاعات به صورت الکترونیکی (مثل اینترنت) برای انتقال اطلاعات و دانش است.
* سایت علوم، نخستین و پیشرفته ترین سیستم آموزش و آزمون‌های آنلاین (سنجش و کنکور اینترنتی) در ایران است که شامل هزاران صفحه آموزشی و منابع درسی و کنکوری می‌باشد. این سیستم دارای هزاران مقاله تفصیلی و نکته تستی است که در برگیرنده موضوعات مختلف درس های راهنمایی ، دبیرستان، پیش دانشگاهی و کنکور می‌باشد. نمونه تست ها و مطالب سایت علوم را در هیچ کتاب، جزوه و کلاس دیگری نمی‌توان یافت. سایت علوم بهترین امکان آموزش اینترنتی را برای شما فراهم می‌آورد .
** برای بهرمندی از امکانات سایت لطفا ابتدا با کلیک بر روی "کاربرجدید" در منوی سمت راست عضو شوید سپس ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد که لازم است با کلیک روی لینک داخل ایمیل عضویت خود را فعال نمایید .
*** در این سایت می توانید مطالب آموزشی را در قالبی نوین بیابید:
1 – آموزش به کمک فیلم های انیمیشن کم حجم و کوتاه
2 – اطلس کامل بدن با بیش از 130 عکس همراه با توضیح فارسی و قابلیت بزرگنمایی
3 – آموزش با فایلهای فلش آموزشی همراه با توجه به جنبه های شنیداری
4 – آموزش سرفصلهای کتاب همراه با تصاویر تکمیل کننده مطالب کتاب درسی
5- بانک سئوالات با حدود 600 سئوال به تفکیک هر پایه
6 – معرفی روشهای نوین تدریس و ...
7- شرکت در آزمونهای آن لاین
http://www.oloom.ir
سایت تخصصی زبان انگلیسی
www.englishsch.com
شماره ی تماس :