برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3562 روز پیش

دانلود رایگان سوالات کنکور با پاسخ

دانلود رایگان سوالات کنکور همه رشته ها با پاسخ رایگان در سایت www.nosratco.com
هدیه ای رایگان برای همه
سوالات کنکور سال 1386 و 1385 رشته های ریاضی و فنی - علوم تجربی - انسانی - هنر - زبان - اختصاصی و عمومی با جواب
http://www.nosratco.com/konkor.htm
همچنین برای موفقیت بیشتر شما دوستان در کنکور و آزمونهای مختلف محصول تست زنی مهندسی معکوس را معرفی مینمائیم :
آموزش تست زنی ویدیویی کشف گزینه صحیح
آموزش ویدئوئی کشف گزینه صحیح تستهای کنکور و انواع آزمونها با روش مهندسی معکوس
روشهای جدید تست زنی سوالات کنکور و آزمون
روشهای جدید در تست زنی سوالات کنکور در پنج سی دی . پدیده ای نو و هدیه ای ارزشمند برای همه کنکوری ها - جدیدترین اصول یادگیری و روشهای نوین پاسخگویی به تستهای کنکور و آزمونهای مختلف - موفق ترین روش حل انواع تست در آزمونهای مختلف شامل پنج سی دی
در این روش بدون حل نمودن تست چهار گزینه به دو گزینه تبدیل گشته و یک چهارم احتمال درست زدن تست به یک دوم احتمال درست زدن تبدیل می شود. با بکارگیری این روش بدون حل نمودن و داشتن معلومات لازم حداقل بیست تا سی درصد تستها پاسخ صحیح داده می شوند.
بیان اسرار منطقی روشهای بدست آوردن پاسخ صحیح.بیان اصول درست فراگیری دروس در سرکلاس دبیرستان و یا دانشگاه . بیان توصیه هایی برای بهتر آموختن .درکلاس چگونه باید باشیم؟ و برای فهم بهتر مباحث چه باید انجام دهیم ؟ در سر جلسه امتحان رعایت چه نکاتی ما را موفق تر از دیگران خواهد نمود ؟ روشهای درست مطالعه چیست ؟ - ( به روش مهندسی معکوس و منطق فازی) به کمک روشهای 7 گانه کشف گزینه صحیح. - آیا می دانید با زدن حتی یک تست صحیح می توانید شانس موفقیت خود را افزایش داده و چند هزار نفر را پشت سر بگذارید و به نتیجه مطلوب تری دست یابید.
با استفاده از تکنیک ها و روشهای تست زنی شما می توانید فقط با داشتن 10% معلومات و بکار گیری شیوه های تست زنی تردید خود را بین گزینه ها از 4 به 2 گزینه کاهش دهید و سپس به گزینه صحیح برسید . - تجربه نشان داده است که در هر سال کنکور و در هر درس 15% از سوالات کنکور تکرار سالهای گذشته می باشد که شما علاوه بر استفاده روش های تست زنی با تمرین و مرور تستها و رابطه بین گزینه ها به راحتی گزینه صحیح را کشف یا شکار کنید . - مجموعه فوق شامل روشهای تست زنی و شکار گزینه صحیح در بین 4 گزینه و روشهای صحیح مطالعه برای کنکور می باشد .به همراه بیان اسرار موفقیت N.LP همچنین پس از گذراندن این دوره شما چه می آموزید : با روشهای صحیح تست زنی آشنا می شوید و این روش را به راحتی در طول دوره به کار می بندید. با امتحانات تستی و چگونگی برگزاری آنها آشنا می شوید.یاد می گیرید که در جلسه آزمون چگونه تست ها را انتخاب نمایید.می توانید تفاوت بین تست های استاندارد و غیر استاندارد را به راحتی تشخیص دهید. می آموزید که چگونه خود را برای امتحانات تستی آماده نمایید.
تفاوت ها و تشابهات میان امتحانات تستی و تشریحی را درک می کنید. بدون هر گونه اضطراب و استرس در جلسات کنکور مختلف شرکت می کنید. سرعت عمل و سرعت انتقال خود را تا 50% افزایش خواهید داد. می آموزید که چگونه با مدیریت زمان و تقسیم بندی زمانی صحیح ، از وقت به عنوان یک فاکتور اصلی در امتحانات تستی بهره ببرید. که در 4 سی دی به همراه یک سی دی جزو ء های متعدد اموزشی و جزوء های جامع از نمونه تستهای حل شده سالهای قبل به همین روش می باشد که با مرور آنها می توانید با روش حل این تستها آشنا شوید. در زمانی که فقط با زدن دوعدد تست بیشتر دانشگاه محل تحصیل و رشته و مقطع تحصیلی شما تعیین‏می‏شود ، بدیهی است که اگر روشی بتواند رسیدن به بیش از دهها تست صحیح را تضمین کند، ارزشی هم سنگ طلا خواهد داشت. ما این روشهای طلایی را در یک بسته جادویی برای شما فراهم کرده ایم. * استراتژی ها و تاکتیک های تست زنی در کنکور (تحولی شگرف) * تست زنی کنکور با کمترین معلومات . * به کمک جمعا شامل پنج سی دی قابل اجرا در کامپیوتر و VCD - هزینه با ارسال جمعا 11000 تومان ( یازده هزار تومان ) کد این مجموعه TS 2 است اطلاعات بیشتر در www.cdsiran.com
روشهای خرید :
ب - خرید تلفنی - ارسال بوسیله پیک : ( فقط برای تهران )
از ساعت 16 به بعد با شماره تلفن 33789752 تماس گرفته و کد سی دی ها . تلفن تماس و آدرس خود را ذکر نمائید . سی دی ها بوسیله پیک برای شما ارسال خواهد شد . همچنین در تمام ایام هفته ( حتی در ایام تعطیل ) از ساعت 8 صبح تا 22 میتوانید سی دی های موردنیاز خودرا با ذکر کد سی دی . تلفن تماس و آدرس خود بر روی پیام گیر : 33789752 مطرح نمائید.
پ- خرید تلفنی - ارسال بوسیله پست : ( برای تهران و شهرستانها )
روش اول : از هر نقطه کشور میتوانید به یکی از شعب بانک ملی که دارای سیستم سیبا می باشند مراجعه کرده و بهای کل سفارشهای خود را به صورت فیش نقدی به شماره حساب سیبا 0100892433006 به نام مهندس احمد صالحی واریز نموده و سپس از ساعت 16 به بعد با شماره تلفن 33789752 تماس گرفته و کد سی دی ها . کد بانک . شماره فیش .تلفن تماس و آدرس خود را ذکر نمانید .
همچنین در تمام ایام هفته ( حتی در ایام تعطیل ) از ساعت 8 صبح تا 22 میتوانید سی دی های موردنیاز خودرا با ذکر کد سی دی . کد بانک . شماره فیش .تلفن تماس و آدرس خود بر روی پیام گیر : 33789752 مطرح نمائید.
روش دوم ( بدون مراجعه به بانک در هرساعت از شبانه روز ): در صورت تمایل به خرید الکترونیکی از طریق اینترنت می توانید در صورت داشتن حساب سیبای بانک ملی یا عابر بانک سایر بانکها بدون مراجعه به بانک در هر ساعت شبانه روز از طریق انتقال از خود پرداز اقدام کنید . امکان واریز مبلغ از طریق خود پرداز سایر بانکها نیز وجود دارد . برای این منظور می توانید گزینه "انتقال" را از خودپرداز انتخاب کرده و وجه را پرداخت نمائید. برای انتقال دستگاه عابر بانک به دستگاه عابر بانک در زیر آورده شده است. که از روی رسید می توانید نام مهندس احمد صالحی را مشاهده نمائید. شماره کارت سیبا برای انتقال از خودپرداز عبارت است از :
1700191118538436
بعد از انتقال کافی است شماره ارجاع مندرج روی کاغذ رسید خودپرداز و نام محصول و آدرس خود را از طریق تلفن به شرکت صفا رایانه اطلاع دهید تا محصول بلافاصله برای شما به آدرس شما ارسال گردد.
اطلاعات بیشتر در www.cdsiran.com
تلفن از 16 به بعد 33789752
www.xle.ir ---- www.nosratco.com
شرکت مهندسی صفا رایانه ارائه کننده روشهای تست زنی کنکور و آزمونها با کمترین معلومات در ایران.
ارائه محصولات اصل و ارجینال فقط با گارانتی شرکت صفا رایانه
(جهت ورود به سایت ما : www.cdsiran.com
==============
افتخار ما نتیجه شگفت آوری است که در کنکور 85 بدست آوردیم. لذت موفقیت را شما نیز تجربه کنید. کنکور 86 در راه است.
===============
توجه مهم: شرکت مهندسی صفا رایانه هیچ نمایندگی نداشته و فروش محصولات خود را فقط از طریق سایت www.cdsiran.comو لطفا درصورت تمایل به تهیه این بسته از هرکجای ایران که باشید، مجموعه اصل و ارجینال را فقط از شرکت صفا رایانه تهیه نمایید. در غیر اینصورت این شرکت هیچگونه مسئولیتی در مورد گارانتی و پشتیبانی بسته شما نخواهد داشت.
==============================
ما روشهای طلایی تست زنی نفرات نخست کنکور را در یک بسته جادویی برای شما فراهم کرده ایم تا شما بتوانید با یادگیری روشهای مکمل بی شک از رقیبان همرتبه خویش چند گام جلوتر حرکت کرده و تلاش خود را به ثمر برسانید.
==============================
این مجموعه شامل مباحث مختلف از جمله : استراتژی ها و تاکتیک های تست زنی با کمترین معلومات
 به کمک روشهای هفت گانه کشف گزینه صحیح
 با استفاده ار اصول مهندسی معکوس و منطق فازی
 آشنایی کامل با روانشناسی طراحان سوالات کنکور
 آشنایی کامل با روشهای صحیح تست زنی
 تشخیص تفاوت بین تست های استاندارد و غیر استاندارد
 روشهای کاهش اظطراب و استرس
 افزایش سرعت عمل و سرعت انتقال تا 50%
 آموزش مدیریت زمان و تقسیم بندی زمانی صحیح
 همراه با بیان اسرار موفقیت N.L.P
و ...........................................
==============================
آیا ‏می ‏دانید که طراحان سوالات کنکور مجبورند از یک سری قوانین و قواعد ثابت و مشخص تبعیت کنند و حق ندارند هر جور دلشان خواست سوال طرح کنند و هر جور دلشان خواست سوالات را بین 4 گزینه توزیع کنند؟ بدیهی است که اگر شما این قوانین را بدانید به پنجره و دیدگاه طراح سوال نزدیک تر‏می‏شوید و بهتر‏می‏توانید حرکات و حقه های او را حدس بزنید و از این طریق گزینه های درست و نادرست را از یکدیگر تشخیص دهید.
ما در این مجموعه علاوه بر آموزش روشهای تست زنی، شما را با تمامی این قاعده ها و قوانین طراحی سوالات آشنا می کنیم و همچنین مراحل استفاده از این قاعده های کلیدی در یافتن پاسخ صحیح را بطور کامل آموزش می دهیم.
===============================
مطمئن باشید با تکنیک هایی که در این بسته معرفی می شوند در هر سطح علمی و تحصیلی که باشید در روز آزمون بیش از معلومات علمی خود نتیجه خواهید گرفت .
==============================
توزیع انحصاری این مجموعه در ایران بصورت ارجینال با گارانتی شرکت مهندسی صفا رایانه فقط توسط سایت
www.cdsiran.com
. ارسال به همه نقاط کشور در اسرع وقت صورت می گیرد.ما بر این باوریم که فروش پایان یک معامله نیست، بلکه شروع یک تعهد است.
==============================
آرزوی ما موفقیت بیشتر شماست. بنابراین قصد داریم بهترین مسیر را انتخاب کنید و بهترین مسیر را به شما هدیه می کنیم.
همین امروز موفقیت خود را تضمین کنید.
آیا می دانید: رقبای شما فرصتها را غنیمت می دانند و برای تصمیم گیری تردیدی ندارند.! شما چطور...؟
اطلاعات بیشتر در سایت www.cdsiran.com
تلفن از 16 تا 22 : 33789752
جمعا" در پنج سی دی شامل مباحث و جزوء قابل استفاده در کامپیوتر و دستگاه وی سی دی قیمت با ارسال رایگان جمعا" 11000 تومان
http://www.nosratco.com/konkor.htm
شماره ی تماس :