صفحه اول| قوانین| ورود کاربر| درج آگهی| عضویت| تماس با ما


آکهی های ویژه


آکهی های ویژه


ویکیپدیا به زبان فارسی و انگلیسی | WikipediA


دانشنامه بزرگ و جامع ویکی پدیا با بیش از 24000 مقاله مختلف به زبان های فارسی و انگلیسی ، مناسب برای دانش آموزان و دانشجویان ، شامل اطلاعات گوناگون در زمینه های مختلف است که تقریبا جواب بسیاری از سوالات مخاطبین را در خود دارد و به عنوان یک دانش نامه آزاد و همگانی کاربران بسیار زیادی را در سراسر جهان از جمله کشور عزیزمان ایران به خود اختصاص داده است.
دانشنامه اینترنتی چندزبانه با محتویات آزاد است که با همکاری افراد داوطلب نوشته می‌شود و مقالات آن می‌تواند توسط هر کسی که به اینترنت دسترسی دارد ویرایش گردد. نام ویکی‌پدیا واژه‌ای ترکیبی است که از واژه‌های ویکی (وب‌گاه مشارکتی) و انسیکلوپدیا (دانشنامه) گرفته شده‌است.ویکی پدیا هر لحظه با اشتراک دانش میلیون ها میلیون انسان در سرار جهان ، بیشتر از بیش توسعه می یابد به طوری که رفته رفته نام دایره المعارف بریتانیکا را از ذهن ها پاک می نماید.
wikipedia - ویکی پدیا - ویکی بدیا - ویکیپدیا - دانلود دایره المعارف فارسی به فارسی رایگان - ویکی پدیا - نرم افزار ویکیپدیا - مقاله حسابداری مدیریت به زبان انگلیسی - wikipedia فارسی - مقالات کامپیوتر به زبان انگلیسی- ویکی پدیا - ویکی پدیا فارسی - مقالات انگلیسی حسابداری مدیریت - دانلود ویکی پدیا - ویکی ب‍دیا - نرم افزار wikipedia - ویکی بدیا - مقاله به انگلیسی نرم افزار - تاریخچه زبان انگلیسی _ ویکیپدیا - سایت ویکی پدیا انگلیسی - به زبان انگلیسی دانلود مقالات کامپیوتر - دانلود نرم افزار مترجم پدیده رایگان - ,ویکی بدیا - ویکی پدیا MODEM - ویکپدیاایران - مقاله های حسابداری به انگلیسی - مقاله روانشناسی ویکی پدیا - مقاله انگلیسی مدیریت - مقاله انگلیسی درمورد فلسفه - سایت ویکی ‍‍‍‍بدیا - ویکیپدیا مقاله ریاضی


چرا نسخه ی آفلاین ؟
همیشه دسترسی به اینترنت میسر نیست، و در برخی از کشورها، به علت سرعت کم اینترنت جستجو و سیر در اینترنت راحت نیست. نسخه آفلاین و دسترسی به یک رایانه حتا بدون اتصال به شبکه کافی است تا از اطلاعات و آگاهی های موجود در ویکی پدیا و دیگر پروژه های زیر محموعه آن بهره مند شوید.


موضوعات موجود در دانشنامه آفلاین ویکی پدیا:


علوم پایه: ریاضیات ، زیست شناسی ، زمین شناسی ، ستاره شناسی ، جغرافیا ، شیمی ، فیزیک
علوم انسانی و فلسفه: ادبیات ، دین ، روان شناسی ، باستان شناسی ، فلسفه ، علوم سیاسی ، زبان شناسی ، جامعه شناسی ، تاریخ
فرهنگ وهنر: هنر ، سینما ، ورزش ، بزرگان و مشاهیر ، سرگرمی ، رسانه ها ، موسیقی
علوم کاربردی : مهندسی ، رایانه ، بهداشت ، مدیریت ، ارتباطات ، اقتصاد ، کشاورزی ، حقوق ، پزشکی ، فناوری


فروشگاه جنس خوب افتخار دارد این نرم افزار محبوب را با بهترین کیفیت موجود ، به صورت تست شده ، همراه با گارانتی تعویض در تمام کشور در اختیار هم میهنان عزیز قرار دهد.

قیمت : 2800 تومان + یک مجموعه کتاب" دارو " هدیه داده میشود .

لینک خریدپستی »

http://www.irmc.ir/Card/add.php?PID=45090001200970&checker=0

بازدید : 23133 نفر
برای ورود به سایت این آگهی اینجا کلیک کنید
تاریخ ثبت آگهی : 1388/7/24
نام آگهی دهنده : farzam
تلفن : 09149861354
آدرس : -
قیمت : 2800
موقعیت : اردبیل

سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html

نقاط قوت و ضعف تولید انرژی الکتریکی
قیممت مبل
file://C:Documents and Settings ezaMy DocumentsDownloadsview.htm
نمایندگی بستنی نعمت
چیدمان پلاستیکی عروس
امتیاز 2114 شهرداری منطقه 18 جنب دریاچه
نقاط قوت وضعف توليدانرژي الكتريكي ازطريق نيروگاه هاي هسته اي
لباس زیرشب
دانلود رایگان موسیقی بیکلام
payam nur gorgan
ازبین برددن لک کک مک صورت
تمام حقوق این وب سایت متعلق به سایت دات کام می باشد
مسئولیت آگهی با آگهی دهنده میباشد