برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3142 روز پیش

ویکیپدیا به زبان فارسی و انگلیسی | WikipediA

دانشنامه بزرگ و جامع ویکی پدیا با بیش از 24000 مقاله مختلف به زبان های فارسی و انگلیسی ، مناسب برای دانش آموزان و دانشجویان ، شامل اطلاعات گوناگون در زمینه های مختلف است که تقریبا جواب بسیاری از سوالات مخاطبین را در خود دارد و به عنوان یک دانش نامه آزاد و همگانی کاربران بسیار زیادی را در سراسر جهان از جمله کشور عزیزمان ایران به خود اختصاص داده است.
دانشنامه اینترنتی چندزبانه با محتویات آزاد است که با همکاری افراد داوطلب نوشته می‌شود و مقالات آن می‌تواند توسط هر کسی که به اینترنت دسترسی دارد ویرایش گردد. نام ویکی‌پدیا واژه‌ای ترکیبی است که از واژه‌های ویکی (وب‌گاه مشارکتی) و انسیکلوپدیا (دانشنامه) گرفته شده‌است.ویکی پدیا هر لحظه با اشتراک دانش میلیون ها میلیون انسان در سرار جهان ، بیشتر از بیش توسعه می یابد به طوری که رفته رفته نام دایره المعارف بریتانیکا را از ذهن ها پاک می نماید.
wikipedia - ویکی پدیا - ویکی بدیا - ویکیپدیا - دانلود دایره المعارف فارسی به فارسی رایگان - ویکی پدیا - نرم افزار ویکیپدیا - مقاله حسابداری مدیریت به زبان انگلیسی - wikipedia فارسی - مقالات کامپیوتر به زبان انگلیسی- ویکی پدیا - ویکی پدیا فارسی - مقالات انگلیسی حسابداری مدیریت - دانلود ویکی پدیا - ویکی ب‍دیا - نرم افزار wikipedia - ویکی بدیا - مقاله به انگلیسی نرم افزار - تاریخچه زبان انگلیسی _ ویکیپدیا - سایت ویکی پدیا انگلیسی - به زبان انگلیسی دانلود مقالات کامپیوتر - دانلود نرم افزار مترجم پدیده رایگان - ,ویکی بدیا - ویکی پدیا MODEM - ویکپدیاایران - مقاله های حسابداری به انگلیسی - مقاله روانشناسی ویکی پدیا - مقاله انگلیسی مدیریت - مقاله انگلیسی درمورد فلسفه - سایت ویکی ‍‍‍‍بدیا - ویکیپدیا مقاله ریاضی


چرا نسخه ی آفلاین ؟
همیشه دسترسی به اینترنت میسر نیست، و در برخی از کشورها، به علت سرعت کم اینترنت جستجو و سیر در اینترنت راحت نیست. نسخه آفلاین و دسترسی به یک رایانه حتا بدون اتصال به شبکه کافی است تا از اطلاعات و آگاهی های موجود در ویکی پدیا و دیگر پروژه های زیر محموعه آن بهره مند شوید.


موضوعات موجود در دانشنامه آفلاین ویکی پدیا:


علوم پایه: ریاضیات ، زیست شناسی ، زمین شناسی ، ستاره شناسی ، جغرافیا ، شیمی ، فیزیک
علوم انسانی و فلسفه: ادبیات ، دین ، روان شناسی ، باستان شناسی ، فلسفه ، علوم سیاسی ، زبان شناسی ، جامعه شناسی ، تاریخ
فرهنگ وهنر: هنر ، سینما ، ورزش ، بزرگان و مشاهیر ، سرگرمی ، رسانه ها ، موسیقی
علوم کاربردی : مهندسی ، رایانه ، بهداشت ، مدیریت ، ارتباطات ، اقتصاد ، کشاورزی ، حقوق ، پزشکی ، فناوری


فروشگاه جنس خوب افتخار دارد این نرم افزار محبوب را با بهترین کیفیت موجود ، به صورت تست شده ، همراه با گارانتی تعویض در تمام کشور در اختیار هم میهنان عزیز قرار دهد.

قیمت : 2800 تومان + یک مجموعه کتاب" دارو " هدیه داده میشود .

لینک خریدپستی »

http://www.irmc.ir/Card/add.php?PID=45090001200970&checker=0
شماره تماس : 09149861354
اردبیل > اردبیل
آدرس سایت : http://www.newshopcd.com
قیمت : 2,800 تومان