برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3153 روز پیش

کارتون پاندای کونگفو کار (کونگ فو پاندا)

کارتون زیبای پاندای کونگ فو کار بصورت دوبله شده با کیفیتی عالی قابل پخش در تمامی دستگاههای سی دی و کامپیوتر یکی از برترین کارتونهای سال 2008 و پرفروش ترین کارتون در سال 2008 میلادی در آمریکا.کارتون زیبای پاندای کونگ فو کار کمپانی Dream Works ، با نمایش جدیدترین فیلم انیمیشنش، Kung Fu Panda ، تماشاچیان را به دیدن اثری لبریز از رنگ و طراحی و جلوه های تکنیکی میبرد. فیلمی که تولید آن از سال ۲۰۰۳ تا به امروز به طول انجامیده است، شخصیتهای متفاوتی را به تماشاچیان معرفی میکند

تعداد : 2 عدد سی دی
قیمت : 3500 توماناین فیلم یک اثر خانوادگی است که در خلال نمایش مطالب خوبی را به بیننده مخصوصا کودکان می آموزد. پیام فیلم در واقع خود باوری و یافتن خویش و مسئولیت پذیری است

» خلاصه : پاندا کونگفو کار که در ابتدا در کنار پدرش آشپزی میکرد ، علاقه زیادی به گروه پنج آتشین داشت.روزی متوجه شد که قرار است یکی از آنها بعنوان جنگجوی اژدها مشخص شوند پس با عجله خود را به مراسم رساند اما کمی دیر رسید.
پاندای کونگ فو کار که عاشق کونگفو بود توانست خود را به مراسم برساند ....

داستان تا جایی پیش میرود که این پاندای چاق و بی مصرف تمام افراد سرزمین را از دست تای یانگ ببر وحشی نجات داده و همه آن رابه عنوان استاد خود میپذیرند.


کارتون کونگ فو پاندا توانسته مدال بهترین انیمیشن را در سال 2008 نصیب خود کند و یکی از پرفروش ترین کارتونهای سال 2008 در آمریکا باشد.

کشور: ایالات متحده
استودیو: دریم‌ورکس انیمیشن
افتتاحیه: 2008
مدت زمان فیلم: 88
امتیاز منتقدان از 100: 7


تعداد : 2 عدد سی دی
قیمت : 3500 تومان
تصاویری از کارتون پاندای کونگفو کار : (برای دیدن تصویر بزرگتر روی عکس مورد نظر کلیک کنید)ارسال و توضیع توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران.
تحویل درب منزل و دریافت وجه توسط مامور پست.
خرید پستی خرید کارتون کونگ فو پاندا سی دی .
خرید نقدی خرید کارتون کونگ فو پاندا سی دی .


شماره ی تماس : -
تهران > تهران
آدرس سایت : http://www.takmob.net/shop/cartoon/post.php