برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3153 روز پیش

بازی فوتبال فیفا 2010

برای خرید بر روی عکس محصول کلیک نمایید .


برای اولین بار در ایران توسط فروشگاه کینگ دانلود
اولین کسی در ایران باشیدکه FIFA 2010 را بازی می کند.
بازی فیفا از جمله بازی های بسیار محبوب ورزشی و مخصوصا بازی های فوتبالی است. این بازی از سال 1994 و از زمان شروع بازی های جام جهانی فوتبال در آمریکا، وارد عرصه رقابتی بازیهای کامپیوتری گرددید.بازی فوتبال فیفا 2010 با ویژگی های منحصربفرد، هیجان را برای شما به ارمغان می آوردرورند رو به رشد بازی طی سال هایی که از ظهور آن می گذرد بازیکنان را بر آن می دارد تا هر سال منتظر یک بازی فوق العاده تر و جذاب تر از سوی الکترونیک آرتز باشند.
بازی فیفا 10 همچون نسخه های قبل با ویژگی های متمایزی پا به عرصه ظهور می گذارد که ضمن معرفی با برخی از این ویژگی ها آشنا می شویم.ویژگی های تاکتیکی:
تولید کنندگان بازی فوتبال فیفا 2010 بر ویژگی های تاکتیکی جدید بازیکنان مانور ویژه ای داده اند. استفاده از پاس های عمقی که در سیستم های دفاعی و استراتژی های ضد حمله کاربرد فراوانی دارد، در نسخه دهم بهبود پیدا کرده به طوری که دیگر شاهد حرکت غیر منتظره ای از جانب توپ بازی نیستید. استفاده از دریبل های چرخشی که در نسخه های پیشین تنها در مصاف های تک به تک قابل انجام بود، در این نسخه بهبود پیدا کرده و یکی از تکنیک های با ارزش برای بازکنان محسوب می شود. استفاده از حرکات تکنیکی تخصصی بازکنان چون دریبل های پیچشی و عکس العمل های سریع، جذابیت نسخه 10 را دو چندان کرده و عملکرد بهتر در هنگام پاس کاری و همچنین شوت های موثر از جانب بازیکنان احساس رضایت مندی کامل را برایتان ایجاد می کند.هوش مصنوعی:
شاید مهمترین تغییری که در فیفا 10 اتفاق افتاده است، پیشرفت قابل توجه هوش مصنوعی بازیکنان است. دروازه بان تیم با حرکات آگاهانه و انجام واکنش های مناسب مانع از باز شدن دروازه ی خود می شود و بهترین عکس العمل را در مواقع ضروری انجام می دهد. جایگیری بسیار پیشرفته بازیکنان و حرکات بدون توپ آنها باعث افزایش کارایی و قدرت تیم می گردد. افزایش هوش مصنوعی در مدافعین سبب شده تا این بازیکنان در هنگام پاس های عمقی که به روی دروازه شان ارسال می شود واکنش مناسبی نشان داده و در مواقع لزوم در صورت جا ماندن بازیکنان دیگر پستها با حرکات مورب و عرضی جای آنها را پر کنند. در خط میانی و حمله نیز شاهد اشتباهات کمتری از بازیکنان هستیم، کمتر در تله حریف گیر می کنند و از حرکت اضافی چون چرخش به دور خود خبری نیست. همچنین هوش مصنوعی جدید بازی باعث می شود تا داور در هنگام برخورد توپ با وی، عکس العمل های مناسبی از خود نشان دهد.مشخصات بازی:

سازنده : EA Sports
ناشر : EA Sports
تاریخ انتشار : 2 اکتبر 2009
ژانر : شبیه سازی فوتبال
سایت بازی: www.easports.com
سیستم مورد نیاز برای انجام بازی:

• CPU: 2.4 GHz single-core
• RAM: 512 MiByte (XP) or 1 GiByte (Vista)
• Graphics card: Geforce 6600 or better, Ati Radeon 9800 Pro or better, Support for Shader Model 2.0 or better, DirectX 9.0c
• VRAM: 128 MiByte
• Sound: DirectX 9.0c compatible sound device
• Input: Keyboard or Dual Analog Gamepad
• HDD: 4.4 GB or more, free disc space
• Internet: Broadband Internet connection required for Installation and online gaming
شماره تماس : 09159112611
آدرس سایت : http://www.pardakht.ir/SpecialShoppingCart/Cart.cfm?ID=kingdl&MP=51&ref=www.shop4persian.com&ProdID=2007
قیمت : 3,000 تومان