برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3592 روز پیش

آموزش کیبورد (ارگ) و سمپل های موسیقی

آموزش خصوصی کیبورد ( ارگ ) از مبتدی تا پیشرفته
Arrenger, Sequence, WorkStation و تقلید ساز
به خاطر داشته باشید که به دنبال یاد گرفتن آهنگ نباشید بلکه موسیقی را فرا بگیرید.
در این روش هنرجو در مراحل مختلف که در چندین جزوه آموزشی طراحی شده و هراه با CD صوتی ارائه می شوند، مبانی کلی موسیقی، ملودی های آشنا، شاد و محلی ایرانی که با هارمونی Jazz تنظیم شده اند و همینطور آثار پاپ موسیقی ایرانی و غربی را فرا میگیرد، همچنین برای آشنایی بیشتر هنرجو با ریتمها و ملودی های پیچیده تر و درک عمیق تر موسیقی غرب، بوسیله متد Steve Baker موسیقی بلوز و اصول بداهه نوازی را فرا میگیرد. و همچنین در مراحل پیشرفته با تکنیک تقلید سازهای مختلف مانند DRUMS, BASS, Guitar و... آشنا می شود. در خلال طی مراحل بالا کتبی همچون BEYER, CZERNY, Burmuller, Classique favoriesse جهت آشنایی با تکنیک پیانو و همچنین بالا بردن قدرت اجرایی هنرجو ارائه خواهد شد.
شما نوازنده حرفه ای خواهید شد به شرطی که خودتان بخواهید. یادتان نرود که پیگیری، پشتکار و تمرین روزمره در کنار علاقه، شما را به سوی موفقیت هدایت می کند.
بعد از اتمام این دوره ها، سطح نوازندگی شما در حد یک نوازنده حرفه ای بالا می رود. گوش شما با تمریناتی که در کلاس داده می شود کاملا تربیت شده و به محض شنیدن یک قطعه موسیقی حتی بدون اینکه نت آنرا در اختیار داشته باشید براحتی و بدون کوچکترین خطایی در ملودی و هارمونی، آنرا اجرا خواهید کرد.
***********************************
کار با نرم افزارهای موسیقی
انواع Sample ، VST و Plugins مربوط به موسیقی
شما میتوانید با استفاده از این نرم افزارها آثار موسیقایی خود را با کمترین صرف وقت و هزینه و با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا ، با بهترین کیفیت، حتی در خانه خودتان تولید و ظبط نمایید.
***************************** ******
تدریس در آموزشگاههای نوای تار(شهرک غرب)، ودا(شهرک اکباتان)، . . . و تمام نقاط تهران به صورت خصوصی
******************************** ***
آرشیو نت (پارتیتور) آثار آهنگسازان بزرگ دنیا بتهوون، موزارت، باخ، هایدن و . . . . با بهترین قیمت
ارسال رایگان به تمام نقاط کشور
شماره ی تماس :