برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3593 روز پیش

دانلود آخرین نسخه آنتی ویروس نود32

دانلود آخرین نسخه آنتی ویروس nod32
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیر
شاید تا به حال به دنبال آنتی ویروسی قدرتنمند بوده اید تا بتوانید از شر تمامی ویروس های مزاحم سیستم خود خلاص شوید.
و شاید هم نگران این موضوع بوده اید که ای کاش آنتی ویروسی داشتید که به همراه تمامی آپدیت های روز نصب شود و دیگر نیازی به ساعتها صبرکردن برای آپدیت شدن نیاز نداشته باشید – البته اگر ویروس های مزاحم به شما اجازه اتصال به اینترنت را بدهند.
با استفاده از این نسخه آنتی ویروس نود32 که کاملا شناخته شده است و نیازی به معرفی آن نیست دیگر نگران مسائل بالا نیستید و میتوانید همیشه آنتی ویروسی آپدیت داشته باشید
ویژگی های این نسخه عبارتند از:
1- نصب اتوماتیک آنتی ویروس نود32 به همراه فایلهای آپدیت
2- عدم کاهش سرعت سیستم
3- آپدیت اتوماتیک و سریع به محض اتصال به اینترنت
4- عدم تغییر در نسخه اصلی نود32
5- مناسب و بسیار کارامد برای تمامی شرکتها و کارخانجات (تست شده)
6- دارای راهنمای فارسی برای ویروس یابی و چگونگی نحوه آپدیت
7- پاسخگویی سریع انجمن های IRWIT.com در صورت بروز هر گونه مشکل (انشاالله)
8- ......
نکات :
1- از اونجایی که حجم این فایل برای دانلود حدود 50MB هست دوستانی که قادر به دانلود این فایل از اینترنت نیستند به وب سایت www.IRWIT.com مراجعه کنند تا از نحوه چگونگی ارسال ازطریق پست آگاه شوند.
و یا اینجا کلیک کنند
2- در صورتی که آنتی ویروس نود32 از قبل بر روی سیستم شما نصب شده حتما آنرا Uninstall کرده و سیستم را Restart کنید تا مراحل نصب به صورت کامل انجام شود.
3- پس از نصب آنتی ویروس جهت جایگزینی فایل های آپدیت حتما سیستم را Restart نمایید.
4- پس از نصب کامل (بعد از Restart ( حتما به تاریخ آپدیت آنتی ویروس نود32 توجه فرمایید تا از جایگزینی فایلهای آپدیت مطمئن گردید.
5- سعی ما بر این است تا آخرین نسخه نود32 را که با آپدیت روز است را بر روی سایت قرار دهیم تا نیازی به آپدیت مجدد نباشد در صورتی که کوتاهی از ما دیدید اول مارو ببخشید بعد برید اینترنت آپدیت کنید البته این نکته لازم به ذکر است که چون تاریخ آخرین آپدیت نسخه دانلود شده کمتر از یک هفتست زمان زیادی برای آپدیت صرف نمی کنید.
6- حتما حتما اگر مشکلی یا ایرادی دررابطه با این نسخه دید در انجمن های ما در وب سایت www.IRWIT.com مطرح فرمایید تا برطرفش کنیم.
این نسخه حداقل بیش از 2 ماه بر روی بیش از 100 کامپیوتر اعم از شرکتی با خانگی تست شده و ایرادهای احتمالی آن برطرف شده امیدوارم از استفاده از آن لذت ببرید و ما رو هم دعا کنید.اگر هم حق کپی رایت رو هم رعایت کردید ثواب کردید. به جون خودم تو کد نویسیش پدرم دراومد.
======================================
-برای دانلود اینجا کلیک کنید
http://www.irwit.com
ویرایش Antivirus Nod32 2008
شرح: اخرین نسخه از انتی ویروس NOD32 به همرا ه فایلهای آپدیت و راهنمای استفاده فارسی Last Version Of NOD32 Antivirus with Update File
ویرایش: 3.0621 اندازه فایل: 52.69 MB
شماره ی تماس :