برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3594 روز پیش

آموزش سمعی و بصری انگلیسی

آموزش جامع زبان انگلیسی بصورت صوتی و تصویری . از مبتدی تا عالی
شامل دو دوره آموزش مکالمه صوتی و آموزش درک مطلب بوسیله فیلم های آموزشی .
زبان  انگلیسی  در همه جا ( MP3) همراه با متن گفتگو ها بعلاوه آموزش مکالمه زبان بوسیله فیلم همراه با متن و ترجمه فارسی جمعا\\\" در 27 سی دی و یک کتاب با ارسال رایگان : 48000 تومان ( چهل و هشت هزار تومان ).
 دوره اول شامل : آموزش مکالمه زبان  انگلیسی  در همه جا ( MP3)
آموزش مکالمات روزمره چامسکی آموزش انگلیسی در سفر آموزش مکالمه در نود روز آموزش زبان استریم لاین آموزش زبان بوسیله اخبار و سخنرانی بصورت گویش انگلیسی و فارسی همزمان ترجمه و گویش 1500 لغت کلیدی مکالمه زبان انگلیسی - آموزش لغت به لغت و جمله به جمله مکالمه و اصطلاحات روزمره زبان انگلیسی به فارسی - صدها مکالمه در تمامی زمینه ها و موقعیتهای مختلف با ترجمه جمله به جمله
آموزش مکالمه زبان انگلیسی در خانه . محل کار . ماشین و... قابل استفاده در همه جا :  کامپیوتر و سی دی پلیر و ام.پی تی پلیر و موبایل
  آموزش زبان به روش آسان - مفید و ارزان . فراگیری زبان انگلیسی بر اساس روش استاد چامسکی . همراه با ترجمه فارسی لغت به لغت و ترجمه صوتی جمله به جمله از مبتدی تا عالی . مناسب برای فراگیری مکالمه زبان . تقویت درک گفتگوهای رایج و درک مطالب فیلمهای انگلیسی و...  آیا واقعا میخواهید  مکالمه انگلیسی را بیاموزید ؟ به همان سادگی که فارسی صحبت میکنید بدون ترس و خجالت ! بدون نیاز به تمرین - خواندن و نوشتن - بدون نیاز به معلم . این روش بهترین و سریعترین و همچنین موفق ترین روش آموزش زبان انگلیسی در دنیاست .شما بعد از تهیه این مجموعه و شنیدن دروس آن طبق متد خاص به آن چه چیزی می آموزید ؟ و چه تغیری در زبان شما روی میدهد ؟ شما به راحتی فیلم های آمریکایی به زبان اصلی را خواهید فهمید . شما به راحتی به انگلیسی صحبت میکنید و کاملا میتوانید ارتباط برقرار نمائید. احساس میکنید معجزه ای روی داده است . چیزی که بعد از سالها با کمترین هزینه محقق خواهد شد .  این دروس با فرمولی که در قرار گیری کلمات و جملات آن با فاصله های زمانی خاص در آن مخفی است انگلیسی را به شما خیلی آسان می آموزد تنها باید گوش کنید و تمرین نمائید.اما راز موفقیت این متد چیست ؟ این متد معجزه میکند ! چون با شخص شما طرف نمیشود بدون آنکه احساس کنید با مغز شما طرف میشود ! کلمات و جملات با فاصله زمانی خاص تکرار میشود و شما آنها را می آموزید بدون آنکه خودتان بفهمید . به همراه آموزش مکالمه زبان در مکانها و موقعیتهای مختلف مسافرتی.
 دوره دوم شامل :  آموزش سمعی و بصری زبان انگلیسی بوسیله فیلم . متن و ترجمه مکالمات
آموزش مکالمه زبان انگلیسی بصورت سمعی و بصری بوسیله فراگیری مکالمات فیلمهای آموزشی آموزش زبان بصورت سمعی و بصری شامل مجموعه کامل آموزش زبان FOLLOW ME فیلم به همراه متن و ترجمه فارسی . خودآموز زبان انگلیسی در منزل در قالب 60 درس از طریق نمایش گفتگو های دو طرفه امور روزمره در اجتماع ، شامل مکالمات در محیط منزل ، مجالس دوستانه ، جشن و مهمانی ، مسافرت و غیره به همراه نمایش جملات انگلیسی آموزش داده شده  و... موثرترین روش آموزش زبان انگلیسی تولید شده بوسیله رادیو و تلویزیون BBC بعلاوه متن کامل گفتگو ها به همراه ترجمه فارسی بصورت کامل (کتاب آموزشی )  - بعلاوه مجموعه کامل آموزش زبان  HOW DO YOU DO فیلم به همراه متن . مشهور ترین مجموعه برای آموزش زبان انگلیسی آموزش  سریع زبان انگلیسی شامل بیست و چهار مرحله اساسی و طبقه بندی شده - بیان و آموزش مکالمات مورد نیاز در مراکز و مکانهای مختلف -  لهجه آموزشی در این فیلم ها آمریکایی - کانادایی می باشد و آموزش بصورت پرسش و پاسخ نیز در آن به کار رفته است به همراه متن کامل مکالمات به صورت فایل با تمرکز روی هر بخش و قرار گرفتن در همان محیط , آموزش زبان انگلیسی مخصوص همان محیط شروع می شود و شما همراه یک روبات انسان نما که هیچ چیز از انگلیسی نمی داند آموزش را آغاز خواهید نمود و.... بعلاوه مجموعه کامل آموزش زبان  FAMILY ALBUM U.S.A فیلم به همراه متن گفتگو ها و ترجمه فارسی . محصولی از شرکت  MAC MILAN  آمریکا -آموزش مکالمات روزمره و اصطلاحات کوچه و بازار و تجاری مردم آمریکا بصورت نمایش اتفاقات اعضای چند خانواده و قرار گرفتن آنها در مکانها و شرایط مختلف  بصورت فیلم با ارائه متن گفتگو ها و ترجمه کامل به زبان فارسی بعلاوه مکالمات استریم لاین و سخنرانی با متن و ترجمه بعلاوه آموزش مکالمات موقعیتی و مورد نیاز در مکانهای مختلف با ترجمه و... با فراگیری این دوره به راحتی قادر خواهید بود فیلمهای خارجی را درک نموده . اخبار انگلیسی را بخوبی بفهمید و در گفتگوهای دو طرفه انگلیسی شرکت نموده و در سفر های خارجی با سهولت انگلیسی صحبت نمائید . شامل دوره S 89  و TOP3
جمعا\\\\\\\"  در 27 ( بیست و هفت ) سی دی بعلاوه یک کتاب قابل استفاده در کامپیوتر هزینه با ارسال جمعا\" 48000 (چهل و هشت هزار تومان ) تومان  کد این مجموعه M K 4 است  .تلفن از 16 به بعد 77422883
الف - خرید تلفنی - ارسال بوسیله پیک : ( فقط برای تهران )
از ساعت 16 تا 21 با شماره تلفن 77422883 تماس گرفته و کد سی دی ها . تلفن تماس و آدرس خود را ذکر نمائید . سی دی ها بوسیله پیک موتوری برای شما ارسال خواهد شد. و هزینه در محل شما دریافت می شود ..
در صورتیکه بین ساعتهای ذکر شده موفق به تماس نشدید لطفا\" فقط و فقط بین ساعت 5 عصرتا 9 شب با موبایل 09127774596 تماس بگیرید.
پ - خرید تلفنی - ارسال بوسیله پست پیشتاز : ( شهرستانها ) حالت اول از طریق بانک ملی یا کارت عابر بانک ملی ( سیبا ) :روش اول :
از هر نقطه کشور میتوانید به یکی از شعب بانک ملی که دارای سیستم سیبا می باشند مراجعه کرده و بهای کل سفارشهای خود را به صورت فیش نقدی به شماره حساب سیبا 0100892433006 به نام مهندس احمد صالحی ، واریز نموده و سپس از ساعت 16 به بعد با شماره تلفن 77422883 با پیش شماره 021 تماس گرفته و کد سی دی ها . شماره فیش .تلفن تماس و آدرس خود را ذکر نمانید .هزینه پستی رایگان است وبعهده شرکت صفا رایانه می باشد.سی دی ها بوسیله پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد . روش دوم ( بدون مراجعه به بانک در هرساعت از شبانه روز ): به یکی از عابر بانکهای شهر خود مرا جعه نموده و با انتخاب گزینه \" انتقال به کارت دیگری \" مبلغ مورد نظر را به شمار ه کارت
6037991034645295 که به نام مهندس احمد صالحی است انتقال دهید .
بعد از انتقال کافی است شماره ارجاع مندرج روی کاغذ رسید خودپرداز و نام محصول و آدرس خود را از طریق تلفن به شرکت صفا رایانه اطلاع دهید تا محصول بلافاصله برای شما به آدرس شما ارسال گردد.
ت - خرید تلفنی - ارسال بوسیله پست : ( شهرستانها ) حالت دوم از طریق بانک صادرات یا کارت عابر بانک صادرات ( سپهر ) :روش اول :
همچنین از هر نقطه کشور میتوانید به یکی از شعب بانک صادرات مراجعه کرده و بهای کل سفارشهای خود را به صورت فیش نقدی به شماره حساب سپهر 0306861728000 به نام احمد صالحی ، واریز نموده و سپس از ساعت 16 به بعد با شماره تلفن77422883 تماس گرفته و کد سی دی ها . کد بانک . شماره فیش .تلفن تماس و آدرس خود را ذکر نمانید ..سی دی ها بوسیله پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد .
روش دوم ( بدون مراجعه به بانک در هرساعت از شبانه روز ): در صورت داشتن حساب سپهر بانک صادرات بدون مراجعه به بانک در هر ساعت شبانه روز از طریق انتقال از خود پرداز اقدام کنید . امکان واریز مبلغ از طریق خود پرداز نیز وجود دارد . برای این منظور می توانید گزینه \"انتقال را از خودپرداز انتخاب کرده و بسته به نوع کارت خود به شماره حساب زیر مبلغ را منتقل سازید.
شماره کارت حساب سپهر بانک صادرات برای انتقال دستگاه عابر بانک به دستگاه عابر بانک در زیر آورده شده است. که از روی رسید می توانید نام احمد صالحی را مشاهده نمائید. شماره کارت سپهر برای انتقال از خودپرداز عبارت است از :
6037691034475558
بعد از انتقال کافی است شماره ارجاع مندرج روی کاغذ رسید خودپرداز و نام محصول و آدرس خود را از طریق تلفن به شرکت صفا رایانه اطلاع دهید تا محصول بلافاصله برای شما به آدرس شما ارسال گردد.
www.nosratco.com
اطلاعات بیشتر در سایتهای www.cdsiran.com
www.nosratco.com
تلفن از ساعت 15 به بعد 77422883
تلفن از ساعت 16 تا 21 شب : 09127774596
قابل توجه خریداران محترم شماره تلفن جدید شرکت صفا رایانه 77422883 و 77162618 و شماره موبایل 09127774596 فقط از ساعت 4 بعد از ظهر تا 9 شب فعال است . همچنین در طول روز می توانید درخواست خود را بر روی تلفن پیام گیر : 77162618 بیان نمایید . اطلاعت بیشتر در سایت www.cdsiran.com
و www.nosratco.com
شماره ی تماس :