برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3161 روز پیش

روغن مورچه نگین طلا اصل با مجوز بهداشت

نام محصول: روغن مورچه نگین طلا اصل با مجوز بهداشت کد محصول: 1161
کاربرد: جهت از بین بردن قطعی و دائمی موهای زائد صورت و یا هر قسمت از بدن
قیمت: 85,000 ریال
مارک محصول : روغن مورچه نگین طلا وزن : 30گرم رده مصرف : خانمها و آقایان ساخت کشور : ایران روغن مورچه نگین طلا موارد استفاده : جهت از بین بردن قطعی و دائمی موهای زائد صورت و یا هر قسمت از بدن طریقه استفاده:بعد از اپیلاسیون از طریق موم یا دستگاه استفاده شود در صورت استفاده از تیغ یا ژیلت جواب نمی دهد بهترین محصول دنیا برای از بین بردن دائمی موهای زائد این جنس اولین بار در ایران ساخته شد و کاملا تضمینی و بر خلاف نوع های خارجی بدون هیچ گونه عارضه ای میباشد
نحوه استفاده و مقدار مصرف: جهت از بین بردن قطعی و دائمی موهای زائد صورت و یا هر قسمت از بدن لازم است: 1) ابتدا موهای محل مورد نظر با دقت و ارامی بوسیله (نخ- موچین- موم یا فنر) از ریشه کنده شود.(بدیهی است تیغ ،ژل،کرم و یا پودرهای موبر موثر نخواهند بود.) 2) پوست پاکسازی شده را با 10 الی 25 قطره (بسته به سطح پوست) از روغن مورچه نگین طلا چرب نموده و مدتی ماساژ دهید پس از 2 ساعت بشویید 3) موارد ردیف 2 به مدت 3 تا 5 روز و حداقل روزی 3 بار تکرار شود. 4) موهایی که از ریشه در نیامده باشد مجددا رشد می کند که با تکرار کامل و دقیقتر طی 2 تا 3 مرحله پوست برای همیشه کاملا عاری از مو میشود.

موارد احتیاط و منع مصرف تاکنون موردی حساس مشاهده نشده ولی بهتر است در دوران شیردهی و حاملگی استفاده نشود. نکته: مو باید حتما از ریشه درآمده باشد تا با باز شدن منفذ پوست روغن براحتی به داخل پوست نفوذ کند. مهمترین مواد در ترکیب گیاهان موجود که در این دارو میباشد شامل: دیزوژنین-هتروزید-کورستین-یا موژنین-سکرتین-شوگائول-انتول و .... - (باخرید یک شیشه روغن مورچه یکعدد دیگر اشانتیون دریافت نمایید)

برخی از امکانات و قابلیتها:


این محصول 100% اصل می باشد
جهت اپیلاسیون دائم و از بین برنده مو های زائد بدن و صورت
دارای مجوز بهداشت و درمان
بر خلاف نمونه های خارجی بدون عارضه و مواد شیمیایی میباشد
جهت استفاده موضعی و استعمال خارجی

شماره تماس : 09370345359
تهران > تهران
آدرس سایت : http://www.masbi.com?rgm=hosare&p_id=1161
قیمت : 85,000 تومان