برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3555 روز پیش

محصولات شبکه وایرلس و ADSL تیونت آمریکا

جشنواره تابستانی Thyonet

فروش ویژه آنتن های وایرلس ومودم ADSL

• آنتن های وایرلس

• رادیو تک خروجی مدل Erose AG Lite

گروه تجاری وندا از سال1374 شروع به فعالیت نموده و با پشتوانه مهندسین مجرب توانسته تا به امروز بیش از 800 پروژه بزرگ دولتی و خصوصی را در سراسر ایران به اجـرا برساند. واکنـون نماینده انحصاری محصولات تیونت (Thyonet ) درخاورمیـانه می باشد .
تخصص وتوانایـی ما به همـراه ارائـه محصولاتـی با بهترین کیفیت منجـر به دستیابـی به اجـرای پـروژه های دولتـی از قبیل سازمان فناوری واطلاعات شهرداری تهـران ، آستـان قدس رضوی مشهـد ، اداره پست جمهوری اسلامی ایران و....... همچنین پروژه های خصوصی در شهرکهای صنعتی از جمله اجرای پروژه Hot spot در شهرک صنعتی شمس آباد تهران و سایر نقاط ایران گردیده.
استفـاده از محصولات وایرلس (In door وOut door )با مارک تیونت بهتـرین انتخاب بـرای بهـره مندی از امکانات و تکنولوژی پیشرفته ، همراه با مناسب ترین هزینه و بالاترین کیفیت می باشد .
استفـاده از شبکه های وایرلـس برای کلیه سازمانها ،کارخانجات ، دانشگاه ها ، خطوط حمل ونقل (راه آهن ، فرودگاه ها ،اسکـله ها ، بندرگاه ها) معـادن و شرکتها به منظور برقـراری ارتباط پیوسته و ایمن در داخل محیط کاری ، همچنین برقراری با مـراکز خارج از محوطه و سالنهـای تولیـدی مفیـد می باشد . و امکان استفـاده بهـینه از نـرم افزارهای حسابداری یکپارچـه ، نـرم افزارهای اتوماسیون اداری، انتقال تصاویـر و دوربینهـای مدار بسته و خطوط تلفن داخلی را فراهم می آورد . همچنین امکان اتصال چندین سکوی نفتی در شرایـط سخت آب وهوایی ، با بالاتـرین پایـداری ، انتقال صوت ، تصویـر و تبادل اطلاعات بین آنها ازمزایای استفـاده از محصولات تیـونت می باشد. ایـن محصولات سازگـار با انـواع شرایط آب وهوایی بـوده و در اثـر خشکی یا رطوبت هـوا اختلالی در سیستم تبادل اطلاعات شبکه وارد نمی گـردد. با استفاده از این تکـنولـوژی نه تنها امکان اتصال برای نقاط ثابت در مناطق شهـری فراهـم می شود، بلکه امکان اتصال نقاط متحرک نیز وجود دارد.
استفاده ازشبکه ADSL افزایش کارایی وبهروری را برای بکارگیری اینترنت در کلیه منازل و دفاترخصوصی به دنبال خواهد داشت.
اپراتورهـا ومراکـز ISP می توانند با جـایگزینی بخشهـای زیر ساخت شبکه قدیمـی خـود از قابلیت های دستگـاه های ما برای بهـبـود کارکرد شبکه خود استفاده نمایند.
متخصصین گـروه تجاری وندا افتخار دارند تا در زمینه مشاوره ، طراحی ، نصب وراه اندازی انواع شبکه های وایرلس با پشتوانـه ارائه بهترین ضمانت وخدمات پس از فروش در سراسر ایران در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد .
برای دریافت مشاوره ، لیست محصولات و قیمت محصولات با بخش بازرگانی شرکت وندا تجارت آسیا تماس حاصل نماید:

تلفن:22922903الی5
فکس: 22273339
ایمیل:sales@vandaco.com
سایت شرکت وندا تجارت آسیا : www.vandaco.com
سایت شرکت تیونت : www.Thyonet.com
شماره ی تماس : 02122922903 - 5
تهران > تهران