صفحه اول| قوانین| ورود کاربر| درج آگهی| عضویت| تماس با ما


آکهی های ویژه


آکهی های ویژه


افسانه جومونگ 2 - 9 عدد DVD قیمت : 6500 تومان


سریال امپراطور بادها ( جومونگ 2 ) 9 عدد DVD
www.nikDVD.com
قیمت: 6500 تومان
سونگ ایل گوک بعد از دو سال به کار خود در درام های تاریخی بر می گردد. او اینبار در نقش «مو هیول» برای بازیگری در سریال امپراطوری بادها ( TheKingdom of winds) باز هم در شبکه کا بی اس ( kbs2 ) قرار گرفت. امپراطوری بادها برگرفته شده از یک داستان کمیک و سونگ ایل گوک اینبار به عنوان نوه ی جومونگ بازی میکند.
www.nikDVD.com
بعد از لابیست که سال پیش در شبکه اس بی اس پخش شد او در حال استراحت جهت ازدواج و کارهای شخصی بود. او زمان سختی را برای انتخاب درام بعدیش گذراند. او باید بین امپراطوری بادها و درامی دیگر، یکی را انتخاب می کرد اما او برگشتن با یک درام تاریخی را انتخاب کرد.
www.nikDVD.com
معرف درام میگوید: مقدر شده بود که سونگ ایل گوک علاوه بر جومونگ بعنوان نوه ی جومانگ نیز بازی کند. ما به سراغ بازیگران زیادی رفتیم اما سونگ ایل گوک برای این نقش فرد مناسبی است.
سریال امپراطوری بادها در نیمه ی ماه Jan سال ۲۰۰۹ پخش خود را در کشور کره از شبکه kbs2 پایان داد.
این سریال بسیار زیبا و دیدنی (The Kingdom of The Winds) بدون شک بعد از سریال جومونگ یکی از زیباترین سریال های کشور کره از نظر کیفیت فیلم نامه و لوکیشن است. این سریال چند برابر زیباتر از سریال جومونگ می باشد
www.nikDVD.com
امپراطوری بادها شرح حال پسر یوری نوه جومونگ می باشد. سرگذشت نسل بعدی جومونگ یعنی نوه جومونگ بزرگ است که از جلوه های ویژه منحصر به فردی برخوردار است و بسیار قوی تر از سریال جومونگ ساخته شده است.
www.nikDVD.com
عشق و رزم در این سریال با قدرت باور نکردنی به نمایش گذاشته شده است و در طول سریال بیننده را به دنبال خود میکشاند بازیگر نقش اول زن این سریال بسیار قوی تر از سوسونو جومونگ ایفای نقش می کند.
www.nikDVD.com
قیمت : 6500 تومان
جهت خرید به سایت www.nikDVD.com مراجعه فرمایید.


بازدید : 3625 نفر
برای ورود به سایت این آگهی اینجا کلیک کنید
تاریخ ثبت آگهی :
نام آگهی دهنده : سید رضا کلالی
تلفن : 09352616460
آدرس : مشهد
قیمت : 6500
موقعیت : خراسان

سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html

نقاط ضعف و قوت تولید انرپی الکتریکی
ضعف وقوت تولید انرژی الکتریکی ازطریق نیروگاه هسته ای
شرایط نمایندگی بستنی نعمت
کتاب تسخیر سکاکی
ویلون پاساژبابک مشهد
تهران موزییک
پودرچاقي آلامتو
بستنی نعمت هزینه نمایندگی
سایت بستنی نعمت
جوياي كار در يزد
پذیرش از دانشگاههای هلند
تمام حقوق این وب سایت متعلق به سایت دات کام می باشد
مسئولیت آگهی با آگهی دهنده میباشد