صفحه اول| قوانین| ورود کاربر| درج آگهی| عضویت| تماس با ما


آکهی های ویژه


آکهی های ویژه


Magiran.com بانک اطلاعات نشریات کشور


  در كشور ما نشريات متعددي به چاپ مي رسند كه عموما به دلايل مختلف براي مخاطبين شناخته شده نيستند و حتي متخصصين آن رشته نيز از انتشار آنها بي اطلاع مي باشند. همچنين بسياري از علاقمندان و پژوهشگران نيازمند جستجو  و مطالعه مقالات و مطالب مندرج در شماره های مختلف نشريات هستند كه پاسخ آنها جز با استفاده از فن آوري اطلاعات مقدور نيست.
   گرچه تاكنون فعاليتهاي جسته و گريخته اي توسط برخي ادارات و سازمانهاي مسئول در زمينه مطبوعات كشور جهت فهرست نويسي و ايندكس نشريات صورت گرفته اما تا كنون ايجاد مرجع جامع و كاملي از نتيجه فعاليت دست اندر كاران پر تلاش عرصه مطبوعات كشور با استفاده از شبكه جهاني اينترنت صورت نگرفته است.    شركت نرم‌ افزاري آفتاب در راستاي فعاليت حرفه اي خود كه طراحي و گسترش سايتهاي اطلاع رساني و نرم افزارهاي مورد نياز جامعه مطبوعاتي كشور مي باشد، طراحی و اداره سايت را بر عهده گرفته و همزمان با جشنواره مطبوعات ارديبهشت 80 اقدام به راه اندازي "بانك اطلاعات نشريات كشور" نمود.
    هدف ما از طراحي اين سايت، ايجاد يك مرجع كارآمد از نشريات كشور در اينترنت به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان و معرفي عناوين متنوع و بعضا مهجور نشريات و بسترسازي براي حضور موثر اين رسانه ديرپا در صنعت نو پاي اطلاع رساني كشور است.
    در اين راستا ضمن مكاتبه و رايزني هاي مكرر با مديران نشريات، تا كنون موفق به پوشش و ارايه خدمات به بيش از 1300 نشريه در حال انتشار شده ايم. اين خدمات شامل درج شناسنامه نشريه، طرح روي جلد و فهرست مطالب هر شماره و اقلام مقاله شناختي آنها با استفاده از مندرجات نشريه مي‌باشد. اين خدمات فقط با ارسال يك نسخه از هر شماره به نشريات ارايه مي شود و كاربران مي توانند با استفاده از فهرست الفبايي، فهرست موضوعي و جستجو به نشريات مورد نظر خود دست يابند.    همچنين نشريات مي‌توانند متن كامل و يا گزيده مقالات خود را در اين سايت در دسترس كاربران ساكن در داخل و خارج كشور قرار دهند.  (مديران نشريات جهت دريافت اطلاعات بيشتر به صفحه خدمات مراجعه نمايند.)    امکانات ديگری چون اشتراک آنلاين نسخه چاپی نشريات همراه با پرداخت الکترونيک، ايجاد فهرست های مورد علاقه توسط اعضا، دريافت خبرنامه های مختلف از انتشار نشريات و بخش ويژه گردآوری و آرشيو اخبار مطبوعاتی کشور اين سايت را به پايگاهی با تعامل مثبت با کاربرانش مبدل ساخته است.
    اميدواريم در آينده نزديك بتوانيم بخش هاي متنوعي جهت ارايه اطلاعات و اخبار مربوط به فعاليتهاي مطبوعاتي كشور و آشنايي شما عزيزان با حرفه هاي مختلف و صاحب نظران و مديران دست اندر كار اين رسانه،  راه اندازي نماييم.  در پايان تاکيد می کنيم که اين سايت کاملا مستقل و خصوصی است و به هيچ اداره، سازمان، نهاد و شرکت دولتی و غيردولتی وابسته نيست.    همواره نيازمند راهنمايي ها و پيشنهادات شما جهت تكميل بانك اطلاعات نشريات كشور هستيم.

بازدید : 788 نفر
تاریخ ثبت آگهی :
نام آگهی دهنده :
تلفن :
آدرس :
قیمت :
موقعیت :

سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html

mehriranian2@gmail.com
دانلود فیلم طوطی ملنگو
تامین سرمایه فوری وام به کارمندان با سفته
وام فوری بدون ضامن
بستنی نعمت نمایندگی
فلش کارت تاریخ ادبیات
نیاز به استخدام طباخ قند
کارتونهای دهه60
پیانو مدل یانگ چانگ
فیلم جدید مر د عنکبو تی
نقاط قوت و ضعف توليد انرژي الكتريكي ا ز طريق نيروگاه هسته اي
تمام حقوق این وب سایت متعلق به سایت دات کام می باشد
مسئولیت آگهی با آگهی دهنده میباشد