برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3592 روز پیش

CD اقتصاد خرد برای دانشگاه پیام نور

آموزش بصری درس اقتصاد خرد بوسیله اسلایدهای powerpoint
درس اقتصاد خرد توسط دکتر خوشنویس یزدی تدوین گردیده است و شامل 17 فصل می‌باشد. بخشهای این درس شامل مفاهیم اولیه، عرضه و تقاضا،‌تعادل بازار، کشش، تئوری رفتار مصرف‌کننده(مطلوبیت)، تئوری رفتار تولیدکننده،‌ هزینه و بازار رقابت کامل می باشد. سئوالات و مسائل متداول در امتحانات با حل آنها در این CD ها گنجانده شده است. این CD آموزشی برای دروس اقتصاد خرد و اصول علم اقتصاد (1) برای رشته‌های اقتصاد نظری، اقتصاد بازررگانی، حسابداری ، مدیریت دانشگاه پیام نور و دانشگاه علمی کاربردی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

روشهای خرید:
1- خرید تلفنی - ارسال بوسیله پیک: (فقط برای تهران) با شماره همراه 09123591103 تماس گرفته و با ارسال SMS شامل تلفن تماس، نام و آدرس خود باضافه کد پستی، شماره و تاریخ فیش پرداختی خود، سی دی ها در اسرع وقت بوسیله پیک برای شما ارسال خواهد شد.
2- خرید تلفنی- ارسال بوسیله پست: (تهران و شهرستانها) روش اول: از هر نقطه کشور میتوانید به یکی از شعب بانک ملی که دارای سیستم سیبا می باشند مراجعه کرده و بهای کل سفارشات خود را بصورت فیش نقدی به شماره حساب سیبا 0101027267009 به نام آقای مهندس فرهاد فلاحت‌پرور، واریز نمایید و سپس با شماره همراه 09123591103 تماس گرفته و با ارسال SMS شامل تلفن تماس، نام و آدرس دقیق پستی باضافه کد پستی، کد بانک و شماره فیش خود، سی دی‌ها در اسرع وقت بوسیله پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد.
3- بدون مراجعه به بانک در هرساعت از شبانه روز: در صورت تمایل به خرید الکترونیکی از طریق اینترنت می توانید در صورت داشتن حساب سیبای بانک ملی یا عابر بانک سایر بانک‌ها بدون مراجعه به بانک در هر ساعت شبانه روز از طریق انتقال از خود پرداز اقدام کنید. امکان واریز مبلغ از طریق خود پرداز سایر بانکها نیز وجود دارد . برای این منظور می توانید گزینه "انتقال" را از خودپرداز انتخاب کرده و بسته به نوع کارت خود به شماره حساب زیر مبلغ را برای هر CD منتقل سازید.شماره کارت حساب سیبای بانک ملی (قابل انتقال با سایر عابر بانکهای مختلف ) برای انتقال دستگاه عابر بانک به دستگاه عابر بانک در زیر آورده شده است. که از روی رسید می‌توانید نام مهندس فرهاد فلاحت‌پرور را مشاهده نمائید. شماره کارت سیبا برای انتقال از خودپرداز عبارت است از:
1253 1046 9910 6037
بعد از انتقال کافی است شماره ارجاع مندرج روی کاغذ رسید خودپرداز، نام محصول و آدرس دقیق پستی خود را از طریق تلفن به شرکت روبوتکنیک اطلاع دهید تا محصول بلافاصله برای شما به آدرستان ارسال گردد.
برای کسب اطلاعات بیشتر با:
تلفن 66715729-021 یا با آدرس پست الکترونیک زیر تماس حاصل فرمایید
شماره ی تماس :