برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3532 روز پیش

شیشه رفلکس سانرژی -شیشه سندبلاست-شیشه ایمنی

اطلاعات کامل تر در سایت رسمی شرکت شایا: www.shayaparto.com

خلاصه توضیحات

فن آوری مورد نظر پلیمری است که بر روی شیشه(در حال کاربری ویا قبل از نصب ) فرآیند می شود و مزایای ذیل را به دنبال خواهد داشت این فن آوری در ایران با نام تجاری " شایا " ارائه گردیده است :

کاهش مصرف سوخت و انرژی تا 15%از طریق جلوگیری از ورود حرارت خورشید.

بازگشت سرمایه حداکثر 5 ساله از محل کاهش هزینه های جاری ساختمان.

کاهش هزینه نگهداری سیستم هایü سرمایش.

حذف 99% اشعه ماوراء بنفش آفتاب (uv) در نتیجه کاهش هزینه هایü مصرفی نگهداری دکوراسیون و مبلمان اداری .

این تکنولوژی تا کنون بیش ازü 000/50 هزار متر مربع ودر 15 استان کشور استفاده شده
توضیحات تکمیلی

1. کاهش مصرف انرژی در تابستان
شایا با استفاده از فلزاتی که در ساختارش به کار رفته ، تا میزان 80% از ورود حرارت خورشید جلوگیری به عمل می آورد. این میزان جلوگیری باعث می شود تا حجم ورود حرارت به داخل ساختمان کاهش یابد ، لذا سیستم های سرمایش کمتر کار می کنند و مصرف انرژی تا 15% کاهش می یابد . ضمناً علیرغم دفع حرارت خورشید ، نور آن به میزان مطلوبی به داخل راه می یابد.

2. کاهش مصرف سوخت در زمستان
انواع شایا می توانند از خروج گرما در زمستان نیز جلوگیری کنند . انواع low-e شایا از دو طریق باز تابش دادن گرما ی اجسام گرم محیط به داخل از اتلاف حرارت به بیرون جلوگیری می کنند . ضمناً این انواع از آنجا که کم تابش یا کم گسیل هستند ، گرمایی را که از داخل جذب می کنند به بیرون تابش نمی کنند ، لذا از اتلاف حرارت از این طریق نیز جلوگیری می کند .. به همین دلیل بر روی شیشه های تک جداره نیز 70%‌ کارائی دو جداره در زمستان را نیز دارا می باشد .

3. کاهش هزینه های مصرفی مبلمان و دکوراسیون داخلی
رنگ رفتگی و پوسته پوسته شدن مواد پارچه ای ، چرمی همگی به دلیل اشعه uv خورشید می باشد . شایا 99% ‌از ماوراء‌بنفش خورشید (uv) را دفع می کند، لذا از آسیب رسیدن به مبلمان ، پرده و ........... جلوگیری می کند . در اینصورت از ترمیم ، تعمیر و تهیه مجدد مبلمان و کفپوش و دیگر ملزومات که می توانست به این ترتیب آسیب ببیند ، جلو گیری نماید .

4. کاهش هزینه های مصرفی تعمیر و نگهداری سیستم های سرمایش
سیستم های سرمایش ، در صورتیکه در اوج کار کنند به شدت هزینه های تعمیر و نگهداری آنها بالا می رود و هر بار ایجاد مشکل نیز عمر کل سیستم ها را کاهش می دهد که هزینه های بسیار بالائی را به سازمان ها تحمیل می کند . همچنین عمر مفید کولرهای گازی نیز به ساعات مصرف آنها بسیار وابسته است ، لذا با استفاده از شایا از آنجا که حرارت بسیار کمتری وارد محیط می شود این سیستم ها کمتر کار می کنند و هزینه های تعمیر و نگهداری آن هارا نیز کاهش می دهد .

5. کاهش هزینه های نوسازی و زیباسازی
بسیاری از سازمانها تمایل دارند تا نمای ساختمان خود را زیبا کرده یا تغییرات در آن بوجود آورند ، این موضوع در صورتیکه به تغییر عمده در نما بیانجامد هزینه های مصرفی بسیار بالائی را به سازمان تحمیل می کند ، در صورتیکه با استفاده از انواع رنگی و رفلکس متنوع شایا امکان به سازی و زیبا سازی نماها بدون اختلال در کار سازمان وجود دارد.
نکات مورد توجه


1)شیشه های دو جداره مانعی جهت ورود حرارت خورشید به شمار نمی روند .

شیشه های دو جداره ، رسانش را کاهش داده و جلوی تبادل حرارت را از طریق رسانش می گیرند . لذا در بهینه سازی نقش
شماره ی تماس : 88516178
www.shayaparto.com
تهران- خ شهید بهشتی- خ قنبر زاده(ضلع شرقی مصلی امام خمینی)-خ 12 -شمالغرب میدان 12- پ5