برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3136 روز پیش

بازی جی تی آ 5 - GTA 5

از دیروز تا به امروز ... موفق ترین و پرطرفدارترین بازی سال اخیر که هیچ رقیبی در مقابل خود نمی بیند روانه بازار شده است . بازیی که هیچگاه فراموش نکرده و تا به اتمام رساندن آن پایش خواهید نشت .
داستان جذاب ، هیجان بالا و موزیک های متنوع از مشخه های این نسخه می باشد ...
خرید پستی بازی جی تی ای 5

توسعه دهنده : Rockstar North
ناشر : Rockstar Games
سبک : اکشن
تاریخ انتشار : 2004/10/26

پس از چندین ماه انتظار سرانجام بازی مورد علاقه همگان روانه بازار شد. کمتر کسی است که با این بازی آشنایی نداشته باشد و تا به حال نام این بازی پرطرفدار و جذاب را نشنیده باشد.
این مجموعه با پیشرفت های زیادی که داشت در دل همگان جای گرفت و به شهرت بالایی دست یافت ، حتی سیاستمداران از این بازی استفاده شیطانی کردند و توسط آکادمی های علمی نیز مورد تحقیق و تفحس قرار گرفت. این مجموعه بیش از هر بازی دیگری ، عواطف را به شدت در طیف گسترده ای از مردم و حتی در افرادی که به بازی های رایانه ای علاقه ای ندارند ، بر می انگیزد .
پیش از این Joe Lieberman کاندیدای ریاست جمهوری این مجموعه را به شدت تکذیب کرده بود و آن را ناخوشایند خواند در حالی که اساتید مقبولی چون Henry Jenkins از موسسه تکنولوژی و فناوری ، ارزش خرید این بازی و بازی های مشابه آن را شرح داد و حتی به طبیعت بی حد و حصر بازی های رایانه ای اشاره کرد. ترکیب محبوبیت و انزجار محتوا باعث می شود که GTA روشن کنند ی راه برای مباحثه در مورد خشونت های بازی های رایانه ای باشد. ایجاد جلوه های جدیدتر در هر کدام از نسخه ها به طور گسترده ای از انتقادهای مردمی جلوگیری کرد و در نتیجه باعث فروش باور نکردنی بازی شد. Liberty City و Vice City هر کدام به نوبه خود جوایز زیادی برای تغییرات اساسی از آن خود کردند و هر دو میلیون ها نسخه فروش داشته اند. نسخه جدید این بازی شدیدا مورد انتقاد قرار گرفت ، مخصوصا از لحاظ دید نژاد پرستانه ای که داشت ، چرا که این نسخه سیاهپوستان را افرادی خطرناک و قاتلینی حرفه ای و بالفطره جلوه داده است. البته این امر به هیچ وجه تاثیری در فروش نگذاشت و برعکس باعث شد تا در همان شب اول آزاد سازی بازی ، مردم برای خرید بازی صف بکشند تا هرچه زودتر به بازی تاریخی خود برسند و در نتیجه باعث فروش میلیونها نسخه در طی چند ماه شد. نکته اینجاست که قبل از اینکه Rock Star بازی را منتشر کند ، این بازی توسط افرادی ناشناس دزدیده شد و در اینترنت پخش گردید ، همه میترسیدند که تاریخ عرضه بازی تغییر کند ، اما چنین نشد و بازی سر وقت اعلام شده منتشر شد و فروشی حیرت انگیز داشت.شماره ی تماس : -
تهران > تهران
آدرس سایت : http://www.iran.bz/detail.php?id=127&vendors=51080205&AdsID=23873
قیمت : 5,000 تومان