برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3117 روز پیش

بخار ساز و دستگاه تولید رطوبت مخصوص کارگاه های تولید قطعات بتنی و سیمانی

بخار ساز مخصوص برای کار گاه ها و کارخانه جات تولید قطعات بتنی و سیمانی
قابل توجه کلیه واحد های تولید جدول بتنی ؛ لوله سیمانی ؛ بلوک سیمانی ؛ تیرچه و بلوک ؛ و سایر قطعات بتنی و سیمانی ؛ شرکت اندیشه سبز با همکاری گروه صنعتی مینیاتور اقدام به تولید دستگاه بخار ساز دیسکی مناسب جهت استفاده در شرکتهای ساخت قطعات بتنی و سیمانی کرده است این دستگاه بخار ساز که با نام تجاری miniator22000 به بازار عرضه می گردد با استفاده از دانش روز دنیا تولید شده و کیفیتی معادل دستگاه های بخار ساز سرد اروپای دارد.
در ساخت بخار ساز دیسکی miniator22000 ساخت شرکت اندیشه سبز از دستگاه های بخار ساز مکانیکی آلمانی الگو برداری شده و با توجه به تجربیات کارخانه جات تولید قطعات بتنی و سیمانی در ایران , تغییراتی جهت انطباق با کارگاه های ایرانی روی این سیستم پیاده شده است.

دستگاه بخار ساز مکانیکی m22000 ساخت شرکت اندیشه سبز جانشین مطمئن برای سیستم های دیگ بخار مورد استفاده در کارگاه های تولید قطعات بتنی و سیمانی می باشد و علاوه بر دارا بودن قیمت بسیار پایین تر به دلیل طراحی نیکو و مه پاشی عالی این امکان را به بتن می دهد که به آرامی و با طی کردن مراحل فیزیکی و شیمیایی لازم و در رطوبت بالای 95 درصد ( و یا هر درصد دیگر به دلخواه شما ) قطعات بتنی و سیمانی به آرامی و با بهترین کیفیت سفت شوند ( خود را بگیرند ؛ و یا به اصطلاح بتن خود را ببندد) و در نتیجه قطعات بعد از آماده شدن دارای کیفیتی بالا و طبق استاندارد های اروپای باشند . دستگاه بخار ساز دیسکی با دارا بودن قیمتی کمتر از ده درصد یک دیگ بخار معمولی و مصرف انرژی معادل یک بیستم یک دیگ بخار کیفیت تولید قطعات بتنی را هم به میزان محسوس و قابل توجه ای افزایش می دهد.


نمونه های خارجی دستگاه رطوبت ساز دیسکی m22000ساخت شرکت اندیشه سبز اکنون در بسیارای از کشور های اروپای و آسیای و حتی در کشور خودمان مورد استفاده قرار می گیرد .

برتری های محسوس رطوبت ساز دیسکی نسبت به سیستم دیگ بخار و سایر سیستم های معمول به اثبات رسیده و بدیهی است؛ و این امر در مجلات معتبر جهانی مخصوص صنعت بتن و ساختمان بارها به چاپ رسیده است و همین امر شرکت اندیشه سبز را به ساخت بخار ساز m22000 ترغیب کرده است همچنین این دستگاه قابلیت اتصال به تونل های پلاستیکی مخصوص انباشت جدول و سایر قطعات بتنی را دارد و به علت وزن کم و دارا بودن پایه چرخ دار ( توضیح : اینکه این قسمت بنا به سفارش مشتری نصب می گردد ) قابلیت حمل برای تونل ها و سوله های موقت را نیز علاوه بر محل های دائم دارد.

در دستگاه های بخار ساز دیسکی می توان از آب گرم و یا آب سرد بنا به نیاز جهت تولید مه سرد و یا مه گرم استفاده کرد در دستگاه رطوبت ساز دیسکی m22000 ساخت شرکت اندیشه سبز از موتور های sever ساخته شده در بهترین کارخانه تولید الکترو موتور اروپا و از پمپ های کرال تبریز ( گرانترین و بهترین نمونه ) استفاده گردیده است و دبی بخار دهی دستگاه از صفر تا 120 لیتر در ساعت قابل کنترول است .

فقط با یک بار استفاده از دستگاه بخار ساز دیسکی در کارگاه تولید قطعات سیمانی خود با توجه به مصرف کم و باز دهی بالا همچنین قیمت پایین در خواهید یافت که عمر سیستم های دیگ بخار و نازلی و غیره دیگر به پایان رسیده است.

با توجه به فشار روز افزون برای ارتقاع کیفیت قطعات بتنی و سیمانی همچنین بحران انرژی و سوخت در دنیا و کم کم در ایران ؛ و افزایش قیمت انرژی برق و سوخت های فسیلی تنها شرکت های که دارای مدیرانی دانا و متفکر و آینده نگر باشند امکان بقا و رقابت در ایران را خواهند داشت . در هر جای ایران که باشید و در هر وسعت ای که کار تولید قطعات بتنی را انجام می دهید چه در سطح کارگاه های کوچک و چه در سطح بزرگتر با ما تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید گروه تولید و همچنین بخش فروش شرکت اندیشه سبز همیشه آماده پاسخ گوی به سوالات شما می باشد.

تحویل در عرض 48 ساعت در سر تاسر ایران و شمال عراق و دریافت وجه دستگاه هنگام تحویل آن به مشتری با هزینه حمل کمتر از سی هزار تومان برای سرتا سر خاک ایران


شرکت اندیشه سبز
تولید کننده سیستم های تولید رطوبت
آدرس : ارومیه شهرک فرهنگیان خیابان شمالی شرکت اندیشه سبز
تلفن: 3840862-0441 همراه: 09143403463
وب سایت :www.mehsaz.com

شماره ی تماس : 0441-3840862
آذربایجان غربی > ارومیه
آدرس سایت : http://www.mehsaz.com