برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3111 روز پیش

آموزش رقص ایرانی

تعلیم رقص ایرانی توسط خردادیان و روحی ساوجی
در این سی دی ها رقص بندری، کردی،سائوسا (اسپنیش) ،رقص باباکرمی (رقصی زیبا هم برای آقایان و هم برای خانمها) و رقص عربی در کنار رقص فارسی آموزش داده شده که می تواند در مدت یک هفته تمام این رقصها را بدون اغراق به شما بیاموزد.
آیا قبول دارید رقص یک هنر است؟
اگر جوابتان مثبت است و آن را خوب بلد نیستید یا اینکه بلدید اما می خواهید بهتر یاد بگیرید ما به شما در این یادگیری کمک خواهیم کرد.آیا تاکنون پیش آمده در مهمانی زیباترین لباسها را پوشیده اید ولی چون نتوانسته اید مثل دیگر مهمانان به وسط بروید و برقصید احساس بدی پیدا کرده باشید؟ یا رقصتان در جلوی آینه خوب است ولی وقتی می خواهید جلوی چند نفر برقصید انگار هیچ چیز یادتان نمی آید و حتی به جای اینکه رقصیدتان اثر بهتری نسبت به نرقصیدتان داشته باشد برعکس تأثیر عکس داشته باشد.

این نشان می دهد که اولاً اعتماد به نفس شما در رقص کم است و ثانیاً رقص را آن طور که باید بلد نیستید چون اگر به کاری مسلط باشید اضطرابتان برای انجام آن بسیار کم می شود. شاید شما بگویید من که هیچ وقت رقص را یاد نمی گیرم یا اینکه بدن من به قدری خشک است که با رقص جور در نمی آید یا کسانی که در شوها و مهمانی ها به آن زیبایی می رقصندکار و زندگیشان را به زمین می گذارند تا فقط به تمرین رقص و ورزش بپردازند. ولی هیچ کدام از این گفته ها صحیح نیست.چه بسا افراد بیکاری که هیچ هنری حتی رقصیدن هم ندارند و چه بسیار افراد پرمشغله ای که با وجود کارهای زیاد به مسایل جانبی زندگی مثل یادگیری هنر پرداخته و موفق تر هم بوده اند. به علاوه رقص نوعی ورزش هم به حساب می آید و تعداد زیادی از حرکات آن از حرکات ورزشی گرفته شده که البته چون موزون تر است حالت رقص به خود می گیرد.همچنین اگر می خواهید لاغر شوید و حوصلۀ ورزش کردن را ندارید با رقص هم خوش اندام بمانید و هم حوصلۀ ورزش را پیدا کنید.

امیدوارم با یادگیری رقص از این سی دی ها بتوانید به بهترین شکل اطرافیانتان و خودتان را شگفت زده کنید
این مجموعه در 4 سی دی می باشد.

هرگز از خرید این مجموعه پشیمان نخواهید شد . این محصول توسط یکی از بهترین شرکتهای خارجی و به زبان فارسی تهیه شده است .

اگر خردادیان را بشناسید دیگر نیاز به تبلیغ این مجموعه نیست .

آموزش تکنیکهای جدید و زیبا
با این مجموعه متفاوت از دیگران باشید.

فروشنده: نی شاپ

قیمت: 7,000 تومان

روش خرید: برای خرید آموزش رقص ایرانی،به لینک زیر بروید.
شماره ی تماس : -
تهران > تهران
آدرس سایت : http://niazemrooz.persianblog.ir/post/132/
قیمت : 7,000 تومان