برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3445 روز پیش

اگر اصیلترین سگ را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت میخواهید به کاکتوس سری بزنید. از کاکتوس با اطمینان خرید کنید . اولین مرکز پرورش سگهای تزئینی و گارد در کشور و خراسان بزرگ پرورش نژادهای( دابرمن/ژرمن/گریت دین/روت وایلر/باکسر/دالماسین/دابرمن پینچر/تریر/شیتزو/پکینیز/یورک شایر تریر/اشپیتز.و.......)

بزرگترین مرکز فروش انواع سگهای نگهبان و آپارتمانی ( تریر.اشپیتز.شیتزو.پکینیز.یورک شایر تریر.دابرمن.ژرمن.باکسر.روت وایلر.گریت دین.و......) (فقط کاکتوس)


هر چه میخواهید به صورت مستقیم از ما تهیه کنید ما واسطه ها را برداشته ایم و اهل عمل هستیم تا (حرف) . بیش ازسی وپنج نژاد مختلف سگهای آپارتمانی و نگهبان در پرورشگاه بزرگ کاکتوس کشور زیر نظر دامپزشکان متخصص .این موسسه با همکاری برجسته ترین پرورش دهندگان کشورهای اکراین بلاروس مسکو چین بهترین و نادرترین سگهای آپارتمانی و نگهبان را در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار شما عزیزان قرار میدهد. با مراجعه زیاد شما عزیزان امروز تالار کاکتوس یکی از بزرگترین و قدرتمند ترین مراکز پرورش و نگهداری انواع سگهای آپارتمانی و نگهبان شناخته شده است که این مهم را مدیون شما سروران عزیز و هم وطنان گرامی میباشیم این موسسه کلیه حیوانات خود را با شناسنامه میکروچیپ و واکسیناسیون رایگان عرضه میدارد...ما هیچ گونه ادعائی برای بزرگ بودن نداریم و مدعی بودن. خود ضعف بزرگی است مراجعه بیش از حد شما عزیزان خود بیانگر پیشرفت و توسعه تالار ما میباشد.
تالار کاکتوس یکی از قدیمی ترین مراکز پرورش و واردات انواع سگهای آپارتمانی و نگهبان میباشد کلیه سفارشات شما عزیزان در کوتاه ترین زمان ممکن با هواپیمائی ایر ایران در هر کجای کشور هستید به دستتان میرسد.
یکی دیگر از افتخارات 8 ساله ما امضاء قرارداد پرواز با هواپیمائی ایر ایران میباشد که هر ساله به دلیل رعایت مسائل بهداشتی و واکسیناسیون بدون چون و چرا تمدید شده و این موسسه اولین موسسه ای میباشد که توانسته بعد از چند سال فعالیت بی وقفه قراردادی مستحکم را با قدرتمند ترین هواپیمائی کشور تنظیم کند.
هدف اصلی ما برداشتن واسطه های سود جو میباشد. قیمتهای ما در کشور بی نظیر بوده و این خود بیانگر قدرت است که قیمت در دستان ماست . آنچه در مورد یک حیوان مورد نیاز شماست تنها شناسنامه معتبر و برگه واکسیناسیون میباشد و در صورت نیاز تجهیزات مورد نظر شما عزیزان برای حیوانتان . برگه های کالاب و غیره و حک بودن مارک روی بدن حیوان و ......... تنها تبلیغات برای فروش بیشتر بوده . هم وطنان عزیز در خرید خود دقت لازم را به عمل آورید و سرمایه هر چند ناچیز خود را به دست متقلبان نسپارید با تشکر از شما عزیزان مدیریت تالار حیوانات کاکتوس مهندس نیما عسکری 09354658501 09159249611

تالار کاکتوس برای شما عزیزان در قبال خرید حیوان اشانتیونهای بی نظیری را به ارمغان آورده است
1- باکس حمل حیوان به ارزش 50000 تا 60000 تومان
2- قطره آموزش ادرار 3 cc به ارزش 15000 تومان
3- قلاده حیوان به ارزش 8000 تا 15000 تومان
4- شامپو انگل حیوان به ارزش 1000 تا 15000 تومان
5- دستمال گردن ویژه سگهای آپارتمانی به ارزش 7000 تا 13000 تومان

امکانات
1- راه اندازی بیمارستان دامپزشکی که توسط دکتران دامپزشک برجسته هدایت میشود.
2- راه اندازی پت شاپ ( بخش فروش لولزم جانبی) با مارکهای معروف روز
3- آرایشگاه ویژه سگهای آپارتمانی که به زیبائی حیوان شما جلوه بی نظیری میبخشد.
4- آموزش و تربیت حیوان شما در یک دوره 45 روزه در محیطی زیبا و آرام
5- راه اندازی سایت بزرگ اینتر نتی با نام مهر شاپ که تا چند وقت آینده در دستان شما عزیزان میباشد و میتوانید به صورت انلاین کلیه نیازهای حیوان خود را بر طرف سازید
((( ما را به رنگ سبز بشناسید))
(( این روزها همه از تالار حیوانات کاکتوس خرید میکنند شما چه طور؟؟؟)))

توجه
تالار کاکتوس در کشور هیچ شعبه دیگری ندارد
و هر گونه سوء استفاده از نام این شرکت پیگرد قانونی دارد و با متخلف برابر قانون عمل میشود.
با ما تمس بگیرید .09354658501 09159249611
عزیزان وبلاگی که در حال حاظر مشاهده میکنید صرفا جنبه اطلاع رسانی دارد و وب سایت بزرگ این تالار با نام مهر شاپ در دست طراحی است و به زودی در دستان شما عزیزان میباشد. با تشکر از طرف مدیریت تالار حیوانات کاکتوس مهندس محمدی و عسکری.
شماره تماس : 09354658501
آدرس سایت : http://6hamster.orq.ir