برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3562 روز پیش

اعزام دانشجو به هلند

مؤسسه اعزام دانشجوی رؤیای دانش مفتخر است با برخورداری از تیمی قوی متشکل از اساتید دانشگاهها، فارغ التحصیلان دانشگاههای معتبر داخلی و خارجی، کارشناسان متعهد و پرسنلی مجرب شما را در اخذ پذیرش از دانشگاههای هلند در کلیه مقاطع تحصیلی یاری نماید. در این رابطه لازم است متقاضیان محترم نکات بسیار مهمی را در ارتباط با تحصیل در این کشور اروپائی در نظر داشته باشند.

زبان تحصیل در هلند

زبان اصلی تحصیل هلندی است، لیکن به دانشجویان خارجی توصیه میشود در رشته هایی که به زبان انگلیسی آموزش داده میشوند تحصیل نمایند. این امر در کلیه دوره های دکترا، در اکثر دوره های کارشناسی ارشد و در برخی دوره های کارشناسی مقدور میباشد.

شهریه تحصیلی

در دوره های کارشناسی که 4-3 سال به طول میانجامد سالانه حداقل 3500 و حداکثر 8000 یورو میباشد. در دوره های کارشناسی ارشد (2-1 سال) سالانه حداقل 8000 یورو و در دوره های دکترا (4 سال) میزان آن بسیار متغیر است. در طول مدت فعالیت خود برای تعدادی از متقاضیان دوره دکترا بورس تحصیلی (با دریافت حقوق) دریافت نموده، برای تعدادی از آنها پذیرش رایگان اخذ نموده ایم. تعدادی نیز با شهریه سالانه 5000 یورو پذیرش دریافت نموده اند. توجه داشته باشید که این میزان در مقایسه با شهریه تحصیلی در دانشگاههای ممتاز انگلستان (بین 12000-8000 پوند معادل 18000-12000 یورو) مبلغ ناچیزی محسوب میگردد.

شرایط تحصیل در هلند

اکثر دانشگاههای هلند در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد شرط زبان (آیلتس 6 یا تافل 550) را در نظر میگیرند. در برخی دانشگاهها دوره های آمادگی زبان وجود دارد که برای دارندگان آیلتس 5.5 یا تافل 500 به مدت یک نیمسال و برای دارندگان آیلتس 5 یا تافل 450 به مدت دو نیمسال تحصیلی برگزار میگردد. اصولاً دانشگاهها مجاز به گرفتن دانشجوی فاقد نمره زبان نیستند. ضمناً برخی مراکز آموزشی در هلند نمیتوانند از خارج از کشور دانشجو بپذیرند و این نکته را بخاطر داشته باشید تا با دریافت پذیرش غیرمعتبر دچار سردرگمی نگردید.

هزینه زندگی در هلند

بر اساس مقررات اداره مهاجرت هلند، دانشجو برای هزینه های زندگی خود باید ماهانه 750 یورو به مدت 12 ماه در حساب بانکی خود در ایران پول داشته باشد. در صورت تأهل این مبلغ دو برابر خواهد شد. البته این به معنای امکان زندگی با مبالغ کمتر نمیباشد، چرا که در برخی شهرهای هلند امکان زندگی مجردی با ماهانه 600 یورو نیز وجود دارد.

ویزای تحصیلی هلند

هلند از جمله کشورهائی است که صدور ویزای آن روندی کند و پیچیده دارد. در صورتی که پذیرش دریافت نموده باشید و به سفارت هلند مراجعه کنید ممکن است تا 9 ماه معطل شده، فرصت تحصیل بموقع را از دست بدهید یا اصلاً ویزا دریافت ننمایید. برخی از دانشگاههای هلند با اداره مهاجرت آن کشور قراردادی امضا نموده اند که در صورت التزام به آن، امکان دریافت ویزا در مدتی بین 4-2 هفته مقدور است. در این حالت دانشجو به سفارت مراجعه نمینماید مگر در پایان کار که مجوز صدور ویزا برایش صادر شده است. ما در این رابطه هم به مشتریان خود که قرارداد اخذ پذیرش با ما بسته اند و هم به سایرین که خود از طرق دیگر پذیرش دریافت نموده اند خدمات ارائه مینماییم.

هزینه خدمات

بر اساس تعرفه وزارت علوم ایران، اجرت اخذ پذیرش از دانشگاههای ممتاز هلند 700 یورو و از سایر مراکز آموزش عالی 500 یورو میباشد. ما در موارد خاص برای دریافت پذیرش رایگان یا همراه با بورس تحصیلی با مشتریان خود بصورت توافقی عمل مینماییم. هزینه دریافت ویزا و اقامت 200 یورو و خدمات اسکان و مشاوره در خارج (به مدت یک سال) 300 یورو میباشد. متقاضیان عزیز لازم است این مبالغ را به خاطر بسپارند تا در مراجعه به مؤسسه ما یا سایر مؤسسات مشابه به تعرفه وزارت علوم آگاهی داشته باشند. ما نصف اجرت را در ابتدا دریافت و باقیمانده را بعد از اخذ ویزا دریافت میکنیم. در صورت رد ویزا، از مبلغی که قبلاً دریافت شده است 50% به دانشجو عودت داده میشود.

نحوه اقدام برای اخذ پذیرش

ما با شما بر اساس مقررات وزارت علوم قرارداد میبندیم و پس از دریافت مدارک لازم در اسرع وقت اقدام مینماییم. مدارک لازم عبارتند از: ترجمه مدارک تحصیلی و ریزنمرات، توصیه نامه علمی از دو نفر از اساتید (در مورد مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا)، 6 قطعه عکس پاسپورتی، ترجمه رسمی شناسنامه (با تأیید سفارت هلند)، فتوکپی پاسپورت و پروپوزال تحقیقاتی (فقط برای متقاضیان دکترا).

دسترسی به ما

دفتر مؤسسه رؤیای دانش در تهران، در خیابان آزادی، روبروی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران، ساختمان کاوه، بلوک 2، طبقه 13، واحد 114 واقع گردیده است. دفتر در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 5 عصر دایر میباشد و شما میتوانید بصورت حضوری مراجعه یا با شماره تلفنهای 8-66912347 با ما در تماس باشید. برای جلوگیری از معطلی شما، بهتر است پیش از مراجعه از طریق تلفن هماهنگ نمایید. ضمناً نشانی ایمیل info@rdss.ir و شماره نمابر 66425708 برای تماس با ما در خدمت شما هستند. نشانی پستی ما نیز به این قرار است: تهران، صندوق پستی 1415-15815، مؤسسه رؤیای دانش.

شهرستانیها چه کار کنند؟

شرکت ما فاقد نمایندگی رسمی در شهرستانهاست. لیکن، تعدادی از مشاورین و همکاران ما شهرستانی هستند و در کنار کار اصلی خود به مشتریان ما نیز خدمات ارائه مینمایند (در حد تکمیل فرم و انتقال اطلاعات از ما به مراجعین). این امر باعث سهولت تماس مشتریان جدید با ما میگردد و از اتلاف وقت آنان جلوگیری مینماید. نشانی مشاورین ما که در شهرستان اقامت دارند به قرار زیر است:
آذربایجان غربی: ارومیه، خیابان خیام جنوبی، پلاک 257، طبقه اول، تلفن: 2248676، ایمیل: wa@rdss.ir
خراسان: مشهد، بلوار سجاد، سجاد 14 (پامچال جنوبی)، بین پامچال 2 و 4، پلاک 38، مؤسسه اعزام دانشجوی خاور میلاد، تلفن: 6043990-0511، ایمیل: khorasan@rdss.ir
قم و مرکزی: قم، میدان سعیدی، ساختمان پزشکان کیمیا، طبقه چهارم، تلفن: 6700934-0251، ایمیل: qom@rdss.ir
یزد: خیابان انقلاب، ابتدای خیابان کسنویه، جنب یزدجامگان، طبقه دوم، تلفن: 5242464-0351، ایمیل: yazd@rdss.ir

و اما ایرانیان مقیم خارج از کشور

اگر در کشوری خارج از ایران هستید نیز میتوانید به ما دسترسی داشته باشید تا امکان اخذ پذیرش از هلند و انتقال شما به آن کشور بررسی گردد. این ایمیلها را به خاطر بسپارید تا بتوانید با دوستان ما در خارج تماس برقرار کنید:
ارمنستان: rostami@rdss.ir
انگلستان: david@rdss.ir
بلژیک: soleimani@rdss.ir
ترکیه: armin@rdss.ir
جمهوری آذربایجان: saghfi@rdss.ir
فیلیپین: taabodi@rdss.ir
مالزی: ahmadi@rdss.ir
هلند: mortaz@rdss.ir
هندوستان: samiee@rdss.ir
شماره ی تماس : 66912347
تهران > تهران