برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3585 روز پیش

روشنایی اتوماتیک M&H (اتولایت)

اتو لایت ام . اند . اچ :
با هر چه غنی تر شدن فرهنگ مصرف انرژی در کشور ، استقبال عموم مردم از خرید خانه هایی که در ساخت آنها به مسئله صرفه جویی انرژی دقت بیشتری شده باشد بصورت روز افزون در حال رشد است . یکی از تجهیزاتی که بکار بردن آن در ساختمان امروزه بسیار متداول شده ، دستگاه اتو لایت یا روشنایی اتوماتیک است که استفاده آنها در فضاهای مشاع از جمله راه پله و پارکینگ خانه های آپارتمانی بطور چشمگیری در مصرف انرژی برق صرفه جویی ایجاد می نماید . گروه فنی مهندسی ام . اند. اچ که از پیشکسوتان تولید دستگاه اتو لایت در داخل کشور به شمار می رود طی سالهای گذشته با اصلاح تولید خود به محصولی دست یافته که از جهات مختلف دارای ویژگی های منحصر به فرد است .
اتولایت ام .اند . اچ چیست ؟
دستگاه اتولایت همانطور که از اسم آن پیداست به شما امکان برخورداری از روشنایی اتوماتیک را می دهد . بدینصورت که با ورود فرد به فضاهای مورد نظر ( که دستگاه در آن نصب شده است ) رادار دستگاه یا به اصطلاح چشمی دستگاه شخص را رویت کرده و چراغهای مورد نیاز را روشن می کند بدون اینکه نیاز به زدن کلید داشته باشید . اهمیت فوق العاده این دستگاه در خاموش کردن مجدد چراغها بصورت خود کار پس از خروج فرد می باشد . بنابراین هرگز چراغهای فضایی که فردی در آن حضور ندارد روشن نمی ماند .
ویژگیهای اتو لایت شرکت ام . اند . اچ :
1- قابلیت روشن کردن پاگرد بین طبقات بصورت مشترک :
در بیشتر ساختمانها ، راه پله به نحوی طراحی می شود که دارای یک سر در و یک پاگرد است ( منظور از سر در قسمتی از راه پله است که درب واحدها در آن فضا باز می شود و منظور از پاگرد قسمتی از راه پله است که نقش استراحتگاه را دارد و درب واحدها در آن فضا نیست ) . بدیهی است برای استفاده از راه پله در حین حرکت از طبقه ای به طبقه دیگر لازم است با حضور در قسمت سردر یا پاگرد چراغهای مربوطه روشن و نور کافی جهت تردد تامین شود .
2- دارای فتوسل جهت بررسی نور محیط :
چنانچه فضای نصب اتولایت در ساعات روز از نور طبیعی برخوردار باشد ( مانند راه پله هایی که دارای پنجره هستند ) طبیعتا" نباید در طی روز چراغها روشن شوند چرا که این مسئله خود مخالف صرفه جویی انرژی است . با تعبیه گیرنده های حساس به نور در دستگاه اتولایت این امکان بوجود آمده است که با انجام تنظیمات در هنگام نصب ، از روشن شدن چراغها در محلهایی که نور کافی وجود دارد جلوگیری کنیم .
3- مجهز به فیوز شیشه ای 7A
بدین ترتیب در صورت بروز اتصالی در قسمت چراغها آسیبی به دستگاه نخواهد رسید
4- مجهز به کلید قطع و وصل برق ( ON/OFF )
با استفاده از این کلید می توان در زمان سرویس چراغها یا تعویض لامپ ، برق دستگاه را قطع کرد
5- قابلیت نصب 5 رادار بر روی هر دستگاه
با این قابلیت امکان پوشش سطح بزرگتری از فضا توسط فقط یک دستگاه در اختیار شماست مانند پارکینگ که می توان با یک دستگاه و تعداد لازم رادار ، کل پارکینگ را پوشش داد .
6- قابلیت مجزا نصب کردن دستگاه و رادار
در بسیاری از راه پله ها ، مسیر عبور برق اصلی ، مسیر مناسبی جهت جانمایی رادار نیست . با این قابلیت می توان دستگاه را در محل عبور برق نصب و سربندی های لازم را در فضای داخل دستگاه انجام داد و برای نصب رادار کافیست با سه رشته سیم تلفن (کابل تک زوج) دستگاه را به رادار متصل کرد و نیاز به انتقال حجم سیم های برق نداریم .
7- استفاده از ترانس ( سیم پیچ ) در تهیه تغذیه دستگاه
علی رغم اشغال فضای بیشتر نسبت به تغذیه های الکترونیکی ،مدار تغذیه از امنیت بیشتر و طول عمر بالاتری برخوردار است .
8- قابلیت اتصال شاسی تایمر
چنانچه قسمتی از یک فضا مانند پارکینگ توسط رادارها تحت پوشش قرار نگیرد می تواند به راحتی و با هزینه بسیار کمتر از نصب یک رادار ، فقط با تعبیه یک شاسی تایمر نیز دستگاه اتولایت را روشن کرد به عبارت دیگر اتولایت M&H هم توسط رادار و هم توسط زمان دستی با شاسی تایمر چراغها را روشن می کند .
با اتولایت M&H نیاز به نصب یک دستگاه در هر سردر و پاگرد بصورت مستقل نیست . همچنین نیاز به استفاده از چراغهای دو لامپ در پاگردها نخواهیم داشت بلکه با نصب فقط یک دستگاه در قسمت سردر هر طبقه، با حضور فرد عابر در راه پله علاوه بر چراغ سردر ، چراغ پاگرد مشترک بین این طبقه و طبقه دیگر نیز بصورت هوشمند روشن می شود .
توضیح بیشتر
با ورود فرد از داخل واحد به فضای سردر راه پله 3 چراغ همزمان روشن می شوند .
1- چراغ سردر طبقه
2- چراغ پاگرد بالا
3- چراغ پاگرد پایین
بنابراین چنانچه فرد بخواهد به طبقه بالا یا پایین برود پاگرد بالا و پایین همزمان هر دو روشن هستند . توجه به این نکته لازم است که چراغ هر پاگرد بصورت مشترک می تواند با سردر طبقه بالاتر و پایین تر روشن شود .

شماره ی تماس : 3522564-3517650-0261
آدرس سایت : http://www.mh-bems.com