برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3671 روز پیش

پوستر آموزشی ماساژ درمانی

نام اثر : پوستر آموزشی ماساژ درمانی (یومِی هو تراپی)
مؤلف : استاد محمّد رضا یحیایی
«دارای مدرک لیسانس یومی هوتراپی(ماساژدرمانی) از ژاپن (Grade3)»،
نقاش:سعید بختیاری، چاپ اول: 1379، بهاء: 1500 تومان.کلیه حقوق این اثر برای مؤلف محفوظ است.

در این پوستر ( رنگی - cm70 * 100 ) ، شما با صد تکنیک ماساژ درمانی «یومی هو تراپی» آشنا می شوید ، از جملۀ آنها می توان جا انداختن مفاصل و بر طرف کردن گرفتگی های عضلانی و بر طرف کردن انواع ناراحتی ها ، مثل : سیاتیک ، واریس ، ام . اس ، دیسک ، کمر درد ، پا درد ، گردن درد ، آرتروز ، رو ماتیسم ، پیری زود رس ، جا به جایی استخوان لگن خاصره ، یبوست ، درد های ستون فقرات و شانه ، لاغری ، چاقی ، خستگی مفرط و .... را نام برد. (در این پوستر ۱۰۰ تکنیک ماساژ درمانی بصورت حرکات دونفره نشان داده شده است؛ که با استفاده ازاین اَشکال شما میتوانید درعمل با روشهای صحیح ماساژ درمانی برای رفع و معالجه بیماریهای خود اقدام نمائید).

در صورت تمایل برای ثبت نام و شرکت در کلاسهای حرفه ای (همراه با مدرک) ماساژدرمانی در ایران با ایمیل مذکور در آخر متن تماس حاصل فرمائید.

اگر مایل به دریافت «پوستر رنگی آموزشی ماساژ درمانی(یومی هو تراپی)» بودید، می توانید مبلغ 3000 تومان (1500 تومان قیمتِ خود پوستر، و 1500 تومان هزینۀ پُست کردن پوستر) را به حساب اینجانب واریز نمائید.
شما میتوانید از طریق (اینترنت) پست الکترونیکِ(ایمیل) اینجانب، من را مطلع نمائید.

نشانی دقیق پستی، کد پستی و شمارۀ تلفن(یا شمارۀ همراه) خود را برای ارسال مطمئن تر، و نیز شمارۀ فیش پرداختی خود و کد شعبه واریزی را بنویسید (چرا که تنها شناسه شناسایی شخص پرداخت کننده، شماره فیش بوده و بنده فقط از طریق شماره فیش می توانم به شخص پرداخت کننده پی ببرم). معمولاً شماره فیش پرداختی قرمزرنگ است. مرسوله معمولاً یک روز پس از ارسال به مقصد خواهد رسید(برای عزیزان تهرانی مرسوله، عصر همان روز ارسال به دستشان خواهد رسید). شماره حساب 0200241589003 ، بانک ملّی ، سیـبا ، شعبه جنت آباد تهران (کد شعبه: 1013) ، به نام: امیر نعمتی.

«اگر که دارای کارت بانکی هستید و قصد پرداخت از طریق انتقال وجه از کارت بانک خود(مانند ملّی کارت بانک ملّی) به کارت بانک این حساب اینجانب را از طریق عابر بانک (یا در صورت امکان از طریق اینترنت) دارید، می توانند مبلغ مورد نظر را در هر ساعت از شبانه روز به شماره کارت این حساب اینجانب منتقل نمایید و به جای شمارۀ فیش و کد شعبه ، شمارۀ کارت خود را برای بنده بنویسید. شمارۀ کارت(ملّی کارت) اینجانب : 6037991035337389 ».

اگر لیست آثار و کُتب را می خواهید می توانید به سایت ایشان مراجعه فرمائید یا به انتهای کتاب آموزش کاراته(جدیدترین کتاب) مراجعه فرمائید.

برای آگاهی از تازه ترین اطلاعات به سایت استاد مراجعه فرمائید./
سایت استاد یحیایی: http://p-mr-yahyaie.mihanblog.com

پست الکترونیکی(ایمیل) بنده برای تماسهای شما: Jadeye_tariki@yahoo.com

با آرزوی سلامتی مولا حضرت مهدی(عج) و تعجیل در ظهور ایشان.
شماره ی تماس : -
تهران > تهران
آدرس سایت : http://p-mr-yahyaie.mihanblog.com
قیمت : 1,500 تومان