برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 2998 روز پیش

آموزش اسکیس ( کلاس اسکیس را به منزل ببرید )

عنوان : نرم افزار جامع آموزش اسکیس و راندو (بیان معماری )با تدریس دکتر مهدی نژاد


در مورد کلاس های اسکیس و راندو در سراسر کشور چقدر آگاهی دارید ؟

در مورد هزینه ها ، کلاس های اسکیس نسبت به تعداد جلسات ، شهرت اساتید ، نوع کلاس و امکانات موسسه قیمت های متفاوتی دارند که حداقل آن ها حدود ۰۰۰ ۱۸۰ تومان و حد اکثرش حدود ۰۰۰ ۳۰۰ تومان می باشد . در حالیکه نرم افزار آموزش اسکیس و راندو قیمتی حدود ۵ % کلاس های اسکیس دارد . (فقط ۹۹۰۰ تومان)

این در حالی است که متاسفانه تعداد اساتید معروف اسکیس و راندو از تعداد انگشتان یک دست فراتر نمی رود و کلاس های این اساتید عموما در تهران و یا شهرستان های بزرگ برگزار می شود . همچنین در اکثر این کلاس ها دانشجویان اجازه فیلم برداری و ضبط مفاهیم کلاس را ندارند در نتیجه هر شخص فقط یک بار فرصت دارد تا مطالب را فراگیرد .

ولی نرم افزار اسکیس و راندو که با پست پیشتاز به اقصا نقاط کشور ارسال می شود این امکان رابه هر دانشجویی می دهد تا در هر نقطه ای های آموزشی یکی از بهترین اساتید اسکیس را به منزل ببرد ، بار ها و بارها مطالب را تکرار کند و همزمان به تمرین بپردازد .


تعداد : ۱ DVD

محصول : آرشیتکت آرشیو

پکیج : ۱ DVD اورجینال (مشتمل بر ۵ CD) ، همراه با قاب و جلد اورجینال

قیمت : ۹۹۰۰ تومان (قیمت پشت جلد ۱۲۸۰۰ تومان می باشد)

تخفیف : بیش از ۲۰ % (این محصول در نمایشگاه بین المللی ۱۳۸۸ با قیمت ۱۲۸۰۰ تومان عرضه شد)

نوبت تکثیر : نوبت سوم (نوبت تکثیر اول و دوم این پکیج در قالب ۵ CD بود)

تو ضیحات :

برای اولین بار در ایران ، آموزش اسکیس سریع بر مبنای پرسپکتیو ، راندو ، ترکیب احجام و بیان معماری

با تدریس دکتر جمال الدین مهدی نژاد عضو هیئت علمی و مدرس دانشگاه های سراسری تهران و شهرستان ها ، حاوی بیش از ۲۰ جلسه فیلم آموزشی با مهمترین موضوعات اسکیس و آموزش تکنیک های راندو از مبتدی تا پیشرفته

( آبرنگ - آب مرکب - مارکر - ذغال - پاستل - مدادرنگی - کلاژ - اکولین و ماکت سازی )

مناسب برای آموزش دانشجویان رشته معماری ، داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و آزاد ( مبحث اسکیس معماری و معماری منظر ) و دانشجویان سایر رشته ها که در گرایش های کنکور ارشد معماری شرکت می کنند .

فصول مختلف نرم افزار :

بخش اول (CD ۱) آموزش اسکیس سریع و راندو با تکنیک پاستل

بخش دوم (CD ۲) آموزش راندو با تکنیک اکولین و کلاژ

بخش سوم (CD ۳) آموزش راندو با تکنیک مدادرنگی و پالت ذغال

بخش چهارم (CD ۴) آموزش راندو با تکنیک های آبرنگ ، آب مرکب ، مارکر و بیان معماری با ماکت سازی

بخش پنجم (CD ۵) آموزش طراحی پرسناژ و چهره


مختصری در مورد دکتر جمال الدین مهدی نژاد :

ایشان کارشناسی و کارشناسی ارشد مرمت معماری را از دانشگاه هنر اصفهان و دکترای خود را در زمینه ی پژوهش هنر در معماری از دانشگاه هنر تهران دریافت نمودند .

دکتر مهدی نژاد هم اکنون عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد و رئیس دانشکده مهندسی معماری و شهرسازی داتشگاه شهید رجایی تهران می باشند .

همچنین مدرس دانشگاه های علم و صنعت ، شریعتی تهران و بین المللی چابهار می باشند و سابقه تدریس در دانشگاه های تبریز ، شیراز ، اصفهان ، شهید بهشتی تهران و غیر انتفاعی سوره را دارا می باشند .

در زمینه طراحی معماری استاد مهدی نژاد به همراه دکتر مرتضی صدیق به نظر بسیاری از اهل فن دو قطب اسکیس و راندو در کشور می باشند و بسیاری از اساتید فعلی در آموزشگاه های مختلف از شاگردان این دو استاد بوده اند .

برای آگاهی بیشتر از محتویات این پکیج ، روش های خرید و سایر محصولات آرشیتکت آرشیو ، لطفا به آدرس اینترنتی زیر مراجعه نمایید .

http://jamerando.blogfa.com

تماس : 6704475 0912 همه روزه از 10 صبح تا 8 شب

تذکر بسیار مهم : کاربر محترم توجه داشته باشید که برخی افراد سود جو اقدام به فروش غیر قانونی این محصول کرده اند ودر این سایت و سایر سایت های تبلیغاتی آگهی داده اند . این افراد سود جو این نرم افزار را با قیمت 25000 یا 50000 تومان عرضه کرده اند(5 بابر قیمت واقعی) و به صورت کپی شده و رایتی در اختیار کاربران قرار میدهند ، علاوه بر این که خرید از چنین افرادی کاملا نا مطمئن می باشد ، این عمل به معنای تضییع حقوق مولفین واقعی این اثر است (آرشیتکت آرشیو) و از نظر شرعی معامله با چنین افرادی شرعا حرام است .
شماره تماس : 09126704475
تهران > تهران
آدرس سایت : http://jamerando.blogfa.com
قیمت : 9,900 تومان