برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3594 روز پیش

کانون تبلیغات پیک برتر

با عرض سلام و احترام و با سپاس از عنایت و حوصله ی جنابعالی، کانون آگهی و تبلیغات پیک برتر، افتخار دارد تا بدینوسیله شما را با طرح تبلیغاتی و فراگیر خود آشنا سازد ،
کانون تبلیغات و آگهی پیک برتر با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 1379 تاسیس گردید. این کانون در ابتدا در محدوده پاسداران (محدوده یک کنونی ) شروع به فعالیت نمود و با توجه به نیاز جامعه در امر اطلاع رسانی و آگاهی هر چه بیشتر به شهروندان ، هم اکنون محدوده های فعالیت خود را به 18 محدوده افزایش و در سه شعبه میرداماد ، هفت تیر و ولیعصر فعالیت دارد. این مجموعه حاصل مطالعات گروه های متخصص علوم انسانی، اجتماعی و ارتباطات می باشد .
کیفیت، محتوا، طراحی و ... بر اساس نظر مشاورین و تحقیقات بازار انجام شده، به نحوی است که ارتباط منطقی تری را نسبت به سایر تبلیغات با خانواده ها برقرار کرده است ، ضمناً تبلیغات بازار انجام شده در مناطق توزیع ، ماندگاری طولانی مدت این ویژه نامه ها را در خانواده یا محل کار قطعی می داند .
تیراژ و پخش این مجموعه به صورت تضمینی می باشد و در کلیه مراحل چاپ، بسته بندی و توزیع پذیرای نمایندگان شما جهت کنترل و بازدید می باشیم، همچنین مجموعه کاری ما علمی ترین راهکارهای پخش را در نظر گرفته تا به آن چه سرلوحه فعالیت های این کانون است به بهترین وجه ممکن نائل شود .
ما بهترین سود را در نتیجه سود دیگران می دانیم و همزمان به سود خود و مشتری به یک نسبت می اندیشیم .
ویژه نامه های پیک برتر با تیراژ 360000 نسخه در ماه برای18منطقه تهران که اثر بخشی تبلیغات بیشتر و قدرت خرید مردم در آن مناطق بالاتر می باشد تعریف گردیده است .
تماس های مردم برای شرکت داوطلبانه در پیک برتر و نیز درخواست آنها برای به وجود آمدن اشتراک های ماهانه برای دریافت پیک، همچنین ضخامت پیک برتر، گواه اطمینان مردم به این مجموعه تبلیغاتی و نشان افتخار ما در پیک برتر می باشد .
پس ناگفته آشکار است که حضور شما به عنوان یک عضو بزرگ این مجموعه به معنی واقعی کلمه یعنی حضور شما در کنار خانواده ها و اثرگزاری آن در پایان ، شما می توانید برای تبلیغات مدل های مختلف کالای خود از این مجموعه استفاده کرده و به صورت ماهانه مدل های جدیدتر را به خانواده ها معرفی کنید .
در پایان از اینکه وقت گرانبهای خود را در اختیار این حقیر قرار داده اید کمال تشکر را داشته و در پیوست مناطق توزیع پیک برتر و همچنین تعرفه حضور در این مجموعه به حضورتان تقدیم می گردد ، امید که در ماه های آتی این مجموعه پذیرای شما در پیک برتر باشیم .
تعرفه حضور در ویژه نامه های پیک برتر در سال 86
این ویژه نامه ها به دو صورت مجلد و مجلد مفتولی می باشد که به غیر از 4 مجموعه بقیه به صورت مجلد عرضه می شود ، منظور از مجلد و مجلد مفتولی ضخامت مجموعه ها می باشد که ویژه نامه های مجلد بین 300-70 صفحه و مفتولی در حدود 40-30 صفحه می باشد .
تعرفه حضور در صفحات ویژه نامه پیک برتر به صورت مجلد
روی جلد 200 × 170 1300000
پشت جلد 200 × 170 1100000
داخل جلد/ صفحه 1 204 × 152 650000
داخل پشت جلد و صفحه روبرو 204 × 152 550000
صفحه 2 و 3 204 × 152 500000
صفحات 4 الی 15 204 × 152 450000
صفحات استپ با کاغذ 250 گرمی گلاسه 204 × 170 700000
تعرفه حضور در صفحات ویژه نامه پیک برتر به صورت مجلد مفتولی
روی جلد 200 × 170 850000
پشت جلد 200 × 170 750000
داخل جلد/ صفحه 1 204 × 152 480000
داخل پشت جلد و صفحه روبرو 204 × 152 430000
صفحه 2 و 3 204 × 152 400000
تعرفه حضور در صفحات داخلی ویژه نامه های پیک برتر
12/1 صفحه 50 × 50 40000
8/1 صفحه 50 × 75 55000
6/1 صفحه 101 × 50 72000
4/1 صفحه 101 × 75 110000
3/1 صفحه 101 × 101 140000
2/1 صفحه 101 × 152 200000
1 صفحه 204 × 152 370000
2 صفحه 204 × 322 670000
( ابعاد بر حسب میلی متر و قیمت ها به تومان می باشد )
مناطق 18گانه پیک برتر
1- پاسداران، احتشامیه،دروس، سیدخندان، عراقی، دبستان، خواجه عبداله، جلفا .
2- جردن، میرداماد، ولیعصر، ظفر، شریعتی، میدان محسنی.
3- فرمانیه، کامرانیه، نیاوران، کاشانک، جماران، آجودانیه، ارگل، محلاتی، اقدسیه، قائم، دزاشیب.
4- ونک، گاندی، ملاصدرا، کردستان، شیخ بهایی، ولیعصر، یوسف آباد.
5- دولت، اختیاریه، شریعتی، قلهک، قیطریه، چیذر، بلوارکاوه، زرگنده.
6- تجریش، زعفرانیه، فرشته، الهیه، محمودیه، ولنجک، اوین، درکه.
7- شهرک غرب، میدان صنعت، ایوانک، هرمزان، ایران زمین، پونک باختری.
8- سعادت آباد، میدان کاج، میدان سرو، بوستان، کوی فراز، فرحزاد، شهرک ارغوان.
9- شهیدبهشتی، خرمشهر، سهروردی، شهیدمطهری، آرژانتین، وزرا، شریعتی.
10- گیشا، نصر، ستارخان، شهرآرا، شهرک ژاندارمری، حبیب الهی، سازمان آب.
11- هفت تیر، کریم خان، مفتح، بهار، طالقانی، میدن سپاه، خیابان انقلاب.
12- پیروزی، تهران نو، نیروی هوایی، میدان امامت .
13- میدان هروی، حسین آباد، مبارک آباد، ریحانی، ملت، مجیدیه(جنوبی و شمالی)، بنی هاشم.
14- فاطمی، ولیعصر،بلوارکشاورز، فلسطین، انقلاب، کارگر(جنوبی و شمالی)، توحید.
15- صادقیه،مرزداران، فردوس، کاشانی، میدان نور، بلوارابوذر، شهرک پرواز.
16- پونک، سردارجنگل، جنت آباد(جنوبی و شمالی)، باغ فیض، شاهین(جنوبی و شمالی).
17- نارمک،رسالت، هفت حوض، فرجام، هنگام، بلوار دلاوران.
18- تهرانپارس فلکه اول،دوم،سوم،چهارم، خیابان حجربن عدی، بلوار شاهد.
پیگیری محدوده های در حال توزیع از طریق پیام کوتاه و وب سایت
در سیستم جدید پیک برتر محدوده های در حال توزیع در هر روز از طریق پیام کوتاه به آگهی دهندگان ارسال میشود، همچنین شما عزیزان می توانید در هر روز با مراجعه به سایت، نقشه های در حال توزیع در آن روز را مشاهده کنید و از محدوده دقیق توزیع و تعداد پیک در حال پخش مطلع شوید.
با این شرایط هر یک از مشتریان که تمایل داشته باشند می توانند در آن مکان حاضر و بر نحوه پخش پیک برتر نظارت داشته باشند.
قرار گرفتن کلیه آگهی های پیک برتر بر روی وب سایت
پیرو مباحث مطرح شده درجلسات داخلی پیک برتر و به منظور ارائه تسهیلات بیشتربرای مشتریان وخانواده های مخاطب پیک برتر، تصمیم برآن شد که بانک اطلاعاتی پیک برتر، با هدف قرار دادن آگهی های ویژه نامه ها درسایت، فعالیت خود را از شهریورماه آغاز کند.
دراین مرحله همه آگهی های پیک برتر به صورت رایگان وبه مدت 3ماه از آخرین آگهی که در پیک دارند، درسایت قرار داده میشوند، ترتیب قرارگرفتن آگهی ها درجستجوی اولیه براساس میزان سابقه همکاری آنها با پیک برتر می باشد.
نتایج جستجو درمرحله اول به صورت عکس کوچکی ازآگهی ها وخلاصه آگهی که شامل آدرس و شماره تماس آگهی می باشد درج می شود ودرصورت تمایل بازدید کننده به مشاهده مشخصات آگهی، عکس بزرگ همان آگهی با ابعادی که درپیک برتر چاپ میشود به همراه خلاصه ای از آگهی نمایش داده میشود.
نوع جستجو دربانک اطلاعاتی پیک برتر به این شکل است که بازدید کننده می تواند براساس نوع فعالیت، نام آگهی، ماه انتشار ویا محدوده توزیع نتایج خود را مشاهده کند، لازم به ذکر است برای جستجو، پرکردن یکی ازمقادیر ذکر شده نیز کافی است، واضح است که درصورت پرکردن مقادیر بیشتر نتایج جستجو نیز محدودترخواهند شد.
ویژه نامه های بیش از ٢٤٠ صفحه در دو جلد
ویژه نامه های پیک برتر در محدوده هایی که بیش از ٢٤٠ صفحه آگهی داشته باشند به ٢ جلد که همزمان با هم در یک بسته بندی توزیع می شود، تقسیم خواهد شد.
نحوه قرار دادن آگهی ها در ٢ جلد به صورت زیر است:
جلد اول: لوازم خانگی، مواد غذایی، مبلمان و دکوراسیون، تعمیرات مبل، کامپیوتر و موبایل، پزشکان، خدمات مسافرتی، فروشگاهها، قالیشویی و مشاورین املاک.
جلددوم: رستوران ها و موسسات پذیرایی، آرایشگاه ها، سفره عقد، مزون ها، آموزشگاهها و تدریس، مهد کودکها، باشگاه ورزشی، جواهرآلات و خدمات خودرو.
ویژه نامه تخصصی کلکسیون
ویژه نامه تخصصی کلکسیون با موضوعات: طلا،جواهر، ساعت،زیورآلات، پوشاک،عتیقه جات،صنایع دستی،عطر و ادکلن و... در روزهای آتی آماده چاپ خواهد شد.
در تبلیغات تجاری این شما هستید که از سطح قدرت خودتان تعریف ارائه می دهید. انتخاب واژه ها نوع مخاطبین و رسانه ای که برای ارسال پیام خود از آن بهره می گیرید در بیان قدرت شما اثری غیر قابل انکار دارد اما مهمتر این است که در کنار بهترین ها قرار گیرید تا به عنوان قدرتمندترین ها شناخته شوید.
شرکت پیک برتر مفتخر است که در راستای پیشبرد اهداف تجاری شما با داشتن امکانات فوق العاده چاپ بسته بندی طراحی توزیع و واحد تحقیقات بازار در راستای اهداف از پیش تعیین شده به عنوان یک رسانه مطلوب و نوپا خدمات و کالای مورد نظر شما را در میان قشر عظیمی از شهروندان قرار دهد.
مشخصات ویژه نامه کلکسیون:
تیراژ ١٢٠٠٠ جلد ویژه نامه با ابعاد A4 به صورت LANDSCAPE
صفحات داخلی گلاسه و به صورت چهاررنگ.
این نشریه به صورت فصل نامه طراحی میگردد و با علمی ترین راهکارهای پخش و بصورت ویژه نامه و اختصاصی توزیع میگردد.
شایان ذکر است کیفیت چاپ و مناسب بودن آگهی های مجله سبب میگردد تا نشریه در مدت زمان قابل توجهی نزد مخاطبین باقی بماند.
نوع مخاطبین ویژه نامه کلکسیون:
_ برجهای مسکونی شمال شهر
_مدیران ارشد شرکتهای خصوصی
_نمایندگان و سفیران کشورهای خارجی مقیم تهران
راه اندازی سیستم پیام کوتاه پیک برتر
سیستم پیام کوتاه پیک برتر با شماره ٢٠٠٠١٩٢٠ راه اندازی شد.
شما بزرگواران میتوانید از این طریق به طور دائم با پیک برتر ارتباط داشته باشید و از این راه نظرات،پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.
برای ارسال پیام کوتاه کافی است پس از تایپ متن مورد نظر در قسمت شماره ، شماره ٢٠٠٠١٩٢٠ را بدون هرگونه کد دیگری (مانند ٠٩١٢ و ٠٢١) وارد کنید.
با سپاس
واحد IT .
پیک برتر، بانک اطلاعات محلی
در نظر سنجی از مخاطبین پیک برتر که ٥٥٩ نفر نمونه آماری داشته است، در پاسخ به این سوال که، "آیا پیک برتر توانسته است نقش یک بانک اطلاعات شهری را برای خانواده ها ایفا کند؟"
٥١٤ نفر یعنی ٩٢% سوال شوندگان پاسخ مثبت داده اند، بدین معنی که اکثر مخاطبینی که با پیک آشنائی دارند، آنرا بعنوان یک بانک اطلاعات محلی پذیرفته اند و مورد استفاده قرار می دهند.
شماره ی تماس :