صفحه اول| قوانین| ورود کاربر| درج آگهی| عضویت| تماس با ما


آکهی های ویژه
آکهی های ویژه

پذیرش و تحصیل در دانشگاههای مجارستان

اخذپذیرش تحصیلی واعزام دانشجو توسط موسسه معتبرومورد تایید وزارت علوم

این کشور دارای 4 دانشگاه علوم پزشکی و1 دانشگاه علوم مهندسی مورد تاییدایران می باشد که تعدادی از آنها در ذیل معرفی شده اند.

دانشگاه فنی و مهندسی بوداپست:Budapest university of Technology and Economics

این دانشگاه معروفترین دانشگاه فنی و مهندسی در اروپای مرکزی است که به 6 زبان زنده دنیا (انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، روسی و مجاری) تدریس نموده و در سال 1782 تاسیس شده است

رشته ها: دانشکده معماری (طراحی ساخت، ساختمان، طراحی منطقه ای و شهری و...)- دانشکده مهندسی شیمی(شیمی آلی و بیولوژیک، پلاستیک صنعتی، داروهای صنعتی، تکنولوژی غذایی و بیولوژی صنعتی و...)- دانشکده مهندسی عمران(راه و راه آهن، سازه، هیدرولوژیک و...)- دانشکده مهندسی الکترونیک وانفورماتیک(مخابرات، قدرت، کنترل و تجهیزات، میکروالکترونیک، مهندسی کامپیوتر و نرم افزار و سخت افزار و...)- دانشکده مهندسی مکانیک(تولید، پروسه، طراحی ماشین، مدیریت صنعتی، مهندسی صنایع غذایی و شیمیایی، ریاضیات در مهندسی و...)- دانشکده حمل و نقل(مهندسی حمل و نقل و...)- دانشکده علوم طبیعی و اجتماعی(مهندسی هسته ای، تکنولوژی هسته ای، تربیت معلم، روانشناسی، اقتصاد و...)- دانشکده جدید علوم اقتصادی(روانشناسی، مدیریت، مدیریت بازرگانی، ارتباطات، اقتصادو...)

مقاطع: لیسانس، فوق لیسانس و دکتری شهریه: در مقطع لیسانس سالیانه 5700 یورو که در دو قسط در شروع هر ترم تحصیلی دریافت می گردد. در مقطع فوق لیسانس و دکتری سالیانه 8000 -6000 یورو که در دو قسط در شروع هر ترم تحصیلی دریافت می گردد. هزینه زندگی: ماهیانه حداقل500 دلار می باشد.
زبان تدیس در دانشگاه: زبان تدریس انگلیسی است و دانشگاه امکانات آموزش زبان انگلیسی و کالج پیش دانشگاهی را دارد و هزینه دوره یکساله پیش دانشگاهی نیز 5700 یورو می باشد.
تسهیلات دانشگاهی : دانشگاه های مجارستان مورد تاییدایران و تماما بین المللی می باشند و دانشگاه فنی بوداپست تنها دانشگاه کل اروپا است که به 6 زبان زنده دنیا در آن تدریس می شود و بیش از 250 سال قدمت و 6 جایزه نوبل دارد. دانشجویان پس از مد تی اقامت در مجارستان می توانند برای استفاده از تعطیلات سالیانه و یا تعطیلات تابستانی به کشورهای همسایه و اروپای غربی به صورت توریستی مسافرت نمایند .تمامی دانشجویان می توانند از امکانات ورزشی، مرکز کامپیوتروصل به اینترنت، کتابخانه بسیار مجهز لابراتوارهای دانشگاه ومراکز فرهنگی به صورت رایگان استفاده نمایند.
دانشجویان ممتاز می توانند از25%-20 % تخفیف دانشجویی بهره مند شوند.

کالج بین المللی بوداپست: College International Budapest
رشته ها: قدیمی ترین کالج آماده سازی دانشجویان برای ورود به رشته های علوم پزشکی به صورت تخصصی و دارای کیفیت بالای آموزشی و برگزار کننده دوره های پیش دانشگاهی رشته های علوم پزشکی و علوم فنی و مهندسی و دوره آمادگی زبان انگلیسی در 3 سمستر و نماینده اکثر دانشگاه های مجارستان به زبان انگلیسی و آلمانی.
شهریه: شهریه دوره پیش دانشگاهی 5900 دلار و شهریه زبان انگلیسی هر سمستر 2000 دلار می باشد.

دانشگاه علوم پزشکی سملوایز بوداپست: Semmelweeis University Budapest
رشته ها: رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی،پرستاری ، بینایی سنجی، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و... به زبان انگلیسی و آلمانی تا مقطع دکتری.
شهریه: شهریه سالیانه رشته های تربیت بدنی علوم ورزشی 4900- 6900 دلار، رشته فیزیوتراپی 6500 دلار و رشته پزشکی سال اول و آخر 560/10 دلار و سالهای بعدی 8830 دلار و رشته دندانپزشکی سالیانه 1120 دلار گرانتر از رشته پزشکی می باشد. هزینه زندگی ماهیانه حداقل 500 دلار می باشد.
شرط ورود به دانشگاه: قبولی در امتحان ورودی زیست شناسی، شیمی و زبان انگللیسی و آلمانی و در صورت عدم قبولی در امتحان طی دوره یکساله کالج بین المللی بوداپست.

دانشگاه علوم پزشکی آلبرت سنت جورجی(سگد) در سگد:
ofUniversity of Szeqed
رشته ها: رشته های پزشکی و دندانپزشکی(تا سال دوم و پس از آن انتقال به س) ، دارو سازی و پیش دانشگاهی به زبان انگلیسی
مقاطع: لیسانس،فوق لیسانس، تا پایه دکتری در تمامی رشته ها شهریه: سال اول پزشکی 9130 دلار وسالهای بعدی 7720 دلار، شهریه سالیانه داروسازی سال اول 6125 دلار و سالهای بعدی 5200 دلار، شهریه دوره پیش دانشگاهی 4700 دلار می باشد. هزینه زندگی ماهیانه حداقل 450 دلار می باشد.

دانشگاه علوم پزشکی پچ در پچ: Pecs University Medical School, Pecs
رشته ها: دارای رشته پزشکی و پیش دانشگاهی پزشکی و هنرهای نمایشی و موسیقی به زبان انگلیسی.
شهریه ها: دوره پیش دانشگاهی 4400دلار و شهریه سالیانه 7700 دلار می باشد. هزینه زندگی ماهیانه حداقل 500 دلار.

دانشگاه اتوش لورند بوداپست:
Eotvos Lorand University
رشته ها: دارای رشته ها ی و زیست شناسی و ادبیات به زبان انگلیسی
شهریه: سالیانه 6650- 5620 دلار می باشد. هزینه زندگی ماهیانه حداقل 500 دلار.
دانشگاه دامپزشکی سنت اشتوان بوداپست: Szent Istvan University, Budapest
رشته ها : دارای رشته دامپزشکی به زبان انگلیسی
شهریه :شهریه دوره پیش دانشگاهی 5900 دلار و شهریه سال اول 9350 دلار و سالهای بعد 8180 دلار میباشد . هزینه زندگی ماهیانه حداقل 500 دلار میباشد.

کالج مک دانیل بوداپست: ( شعبه دانشگاه وستمینستر آمریکا )

رشته ها : رشته های اقتصاد، مدیریت بازرگانی ، Mcdaniel College, Budapest
علوم سیاسی و اقتصاد، ارتباطات و ... به زبان انگلیسی تا لیسانس
شهریه : شهریه در مقطع لیسانس سالیانه 6900 دلار و شهریه دوره پیش دانشگاهی 5900 دلار _ هزینه زندگی ماهیانه حداقل 500 دلار میباشد .
دانشگاه علوم اقتصادی بوداپست: Budapest University of Economic Sciences and Public Administration
رشته ها : دارای رشته های اقتصاد، مدیریت بازرگانی و ... به زبان انگلیسی تا مقطع دکترا با آموزش زبان انگلیسی و کالج پیش دانشگاهی با شهریه 4000 دلار .
شهریه :شهریه در مقطع لیسانس سالیانه 4200 دلار _ شهریه دوره پیش دانشگاهی 4000 دلار _ هزینه زندگی ماهیانه حداقل 500 دلار میباشد .

دانشگاه فنی و مهندسی میشکولس: ( قدیمی ترین دانشگاه مهندسی اروپای مرکزی )
University of Miskolc
رشته ها : دارای رشته های فنی و مهندسی ، کامپیوتر، موسیقی ، حقوق وعلوم انسانی و ... به زبان انگلیسی تا مقطع دکترا با امکانات آموزش زبان انگلیسی و کالج پیش دانشگاهی با شهریه 4400 دلار .
شهریه : شهریه درمقطع لیسانس سالیانه 5000 دلار_ هزینه زندگی ماهیانه حداقل 500 دلار میباشد .

دانشگاه علوم پزشکی دبرسن:
University of Debrecen
رشته ها : رشته پزشکی ، دندانپزشکی و پیش دانشگاهی پزشکی به زبان انگلیسی
شهریه: شهریه دوره پیش دانشگاهی 4800 دلار و شهریه رشته پزشکی 8000 دلار و رشته دندانپزشکی 8500 دلار در سال میباشد.هزینه زندگی ماهیانه حداقل 500 دلار میباشد.
تسهیلات دانشگاهی و امکانات رفاهی دانشجوئی در کشور مجارستان
تمامی دانشجویان در دانشگاههای این کشور میتوانند بصورت رایگان از امکانات ورزشی ، باشگاههای ورزشی، استخرهای شنا، مرکز کامپیوتر وصل به اینترنت ، کتابخانه ، لابراتوارهای دانشگاه و مراکز فرهنگی دانشگاهها استفاده نمایند. کشور مجارستان تقریبا تمامی دانشگاههای خود را به امکانات ویژه تجهیز نموده است تا از اقصی نقاط جهان جاذب دانشجو باشد. دانشگاههای کشور مجارستان از اکثر کشورهای دنیا فی المثال کشورهای آمریکا، فرانسه ، اتریش ، آلمان ، کشورهای اسکاندیناوی ، کشورهای آسیائی مانند تایلند، چین ، هند، کشورهای عربی ، ایران ، ژاپن ، آفریقای جنوبی دانشجو دارند.
بیمه درمانی دانشجویان، رستوران دانشگاهها، نظام تحصیلی، هزینه های مسکن، آب و هوا در کشور مجارستان ( تمامی هزینه ها و اعداد بطور تقریی و قابل تغییر میباشد)
بیمه درمانی دانشجویان اجباری بوده و هزینه ای حدود 100 دلار در طول هر سال از دانشجویان دریافت میگردد و اجباری است .
در تمامی دانشگاهها امکانات پذیرائی از دانشجویان در رستوران دانشگاه موجود و هزینه صبحانه 5/0 تا 1 دلار و هزینه هر وعده غذا در رستوران دانشگاه بصورت سلف حدود 2 دلار میباشد( تنوع غذایی بسیار زیاد است و برنج و مرغ و سوپ نیز پخت میشود) و در تریا دانشگاه هر ساندویچ سوسیس یا هات داگ حدود 50 سنت میباشد.

هزینه اجاره یک سوئیت دانشجوئی 30 تا 70 متر با امکانات رفاهی و مبله دانشجوئی بسته به فاصله با دانشگاه در شهر بوداپست 400-250 دلار میباشد. البته دانشجویان در صورتیکه با هم هم اطاق شوند هزینه اجاره مسکن کمتر ومحل بزرگتری میتوانند اجاره نمایند.( هزینه اجاره مسکن در بودا یعنی شمال رودخانه دانوب گرانتر از پشت یعنی جنوب رودخانه میباشد و هزینه استفاده از خوابگاه دانشجوئی شبی 11 یورو میباشد.
بطور تقریبی هزینه شارژ و آب ماهیانه 20$، هزینه گاز مصرفی در تابستان 10$ و در زمستان 40$، هزینه برق مصرفی 30$ و هزینه آبونمان تلفن 10$ در ماه میباشد.
هزینه خرید سیم کارت موبایل رایگان و شارژ اولیه 12$ میباشد. در صورتیکه گوشی موجود باشد فقط هزینه شارژ پرداخت میشود .
آب و هوا در کشور مجارستان معتدل میباشد و 8-7 درجه از کشور ایران خنکتر میباشد.
گواهی سلامت جسمانی : گواهی آزمایشات ایدز و هپاتیت و عکس قفسه سینه با گزارش به زبان انگلیسی و یک گواهی عمومی تندرستی از پزشک متخصص به زبان انگلیسی .

هزینه های زندگی و تحصیل در مجارستان
هزینه تحصیل:1- کالج اّ مادگی برای گروه پزشکی در بوداپست سالانه 5900 دلار. شهرستان دبرسن4800 دلار ودر سگد 4700 دلار میباشد.(قابل پرداخت در دو قسط).
2- هزینه تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی به شرح زیر میباشد (قابل پرداخت در 2 قسط) شهریه سالانه پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه سملوایس بوداپست 10800 دلار و در دانشگاه دبرسن همه سالها 8000 دلار و در دانشگاه سگد پزشکی و دندانپزشکی سال اول 9130 دلار و سالهای بعدی 7720 دلار میباشد ودر دانشگاه پچ سالانه 10000 دلار .
3- هزینه تحصیل دررشته های فنی و کالج فنی سالانه 5700 یورو میباشد (هر ترم 2850 یورو)
هزینه زندگی : در بوداپست ماهانه 700 الی800 دلار و در شهرستا نها 500 الی 600 دلار ماهانه میباشد
.
مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش تحصیلی از کشور مجارستان
1-ترجمه دیپلم ونمرات دبیرستان (و پیش دا نشگاهی در صورت وجود)
2-کپی پاسپورت از صفحات 1الی 9
100 دلار یا یورو به عنوان هزینه درخواست نامه (توسط دانشگاه جهت صدور پذیرش دریافت میگردد) 3-معادل
4-داشتن مدرک زبان انگلیسی TOFEL با نمره550 و IELTS با نمره0/5
مدارک جهت اخذ ویزای تحصیلی
1-اصل پاسپورت با حداقل 18 ماه اعتبار
2- اصل پذیرش تحصیلی (توسط نما ینده دانشگاه اخذ میشود )
3-قبض پرداخت شهریه ترم اول دانشگاه (به دانشگاه یا نماینده رسمی دانشگاه)
4-ضمانت نامه دانشجو توسط نماینده رسمی دانشگاه
5-ترجمه سند منزل پدر (مادر دانشجو یا قیم قانونی او) یا گواهی اشتغال به کار پدر
6-گواهی حساب بانکی پدر دانشجو (مادر یا قیم قانونی دانشجو)
7-رزرو هتل یا خوابگاه (توسط نماینده دانشگاه و به هزینه دانشجواخذ می شود)
8-6 قطعه عکس3در 4 پاسپورتی
9-هزینه سفارت جهت تشکیل پرونده (550000 ریال و غیر قابل استرداد)
10-2 سری فرم تکمیل شده سفارت و 2 سری کپی از مدارک فوق
مدارک مورد نیاز جهت ویزای همراه دانشجو (والدین)
1-اصل پاسپورت با حداقل 12 ماه اعتبار
2-بیمه نامه مسافرتی به میزان مدت اقامت
3-ترجمه سند منزل به نام شخص (یا همسر شخص) یا گواهی اشتغال به کار
4-ترجمه گواهی حساب بانکی به نام شخص
5-ترجمه شناسنامه (فقط مادر دانشجو)
6-6 قطعه عکس پاسپورتی
7- رزو هتل یا خوابگاه
8-هزینه سفارت جهت صدور ویزا (390000 ریال وغیر قابل استرداد)

لطفآ پس از مطالعه کامل آگهی وداشتن شرایط مالی وعلاقه. درخواست اولیه ووضعیت کامل خودرا
شامل:(مشخصات.شهرمحل سکونت.تلفن.مدرک تحصیلی ونام دانشگاه .معدل.متقاضی چه
رشته ودانشگاه .وضعیت سربازی.میزان آشنایی به زبان خارجی )وسایراطلاعات لازم را
به آدرس ذیل ارسال نمایید

farayandsazan.co@gmail.com

شماره تماس : 05116610744 -- 09153023570
(ازساعت 9 صبح تا2 و 4 تا 7.30 بعدازظهرروزهای شنبه تا پنج شنبه)

شرکت فرایندسازان توسعه دانش

بازدید : 36553 نفر
تاریخ ثبت آگهی : 29/5/1387
نام آگهی دهنده : شرکت توسعه دانش(ثبت 24889
تلفن : 0915 302 3570- 0511 6610744
آدرس : مشهد– احمدآباد – ساختمان مروارید
قیمت :
موقعیت : خراسان
عبارت های کلیدی
اجاره منزل دبرسن
اخذ پذیرش مجارستان
ادامه تحصیل در مجارستان
ادامه تحصیل در مجارستان بدون داشتن مدرک زبان
اعتبار دندانپزشکی مجارستان
اقامت در مجارستان
امکانات دانشگاه پزشکی دبرسن مجارستان
انتقالی از دانشگاه سملوایز مجارستان به ایران
semmelweeis university budapest
پذیرش تحصیلی در داروسازی در مجارستان
پذیرش از مجارستان
پذیرش تحصیلی دکتری مهندسی هسته ای
پذیرش تحصیلی از مجارستان
پذیرش دانشجو دانشگاه دندانپزشکی مجارستان
پذیرش دانشجو در دانشگاه دبرسن
پذیرش دانشگاه دندانپزشکی مجارستان
پذیرش دندانپزشکی مجارستان
پذیرش مجارستان
تحصیل تخصص دامپزشکی مجارستان
تحصیل داروسازی در مجارستان
تحصیل در دانشگاه سگد
تحصیل در دانشگاههای مجارستان
تحصیل در رشته بینایی سنجی در هندوستان
تحصیل در رشته دندانپزشکی در مجارستان
تحصیل در مجارستان با شرط معدل
تحصیل در مجارستان دبرسن
تحصيل در مجارستان
تحصيل در مجارستان دبرسن
تحصيل در نشگاههاي خارج كشور
حسابداری در بوداپست
دانشکده تربیت بدنی در مجارستان
دانشکده دندانپزشکی بوداپست
دانشگاه دانشگاه فنی و مهندسی میشکولس
دانشگاه دبرسن
دانشگاه دبرسن مجارستان
دانشگاه دندانپزشكي مجارستان
دانشگاه صنايع غذايي در مجارستان
دانشگاه موسیقی میشکولس
دانشگاه میشکولس
دانشگاه های معتبرکشورهای عربی
دانشگاه هاي مجارستان پزيرش
دانشگاههای مجارستان
دانشگاههاي مجارستان
دندانپزشکی مجارستان
دندانپزشكي مجارستان
دوره زبان مجارستان
رتبه دانشگاه بین المللی فنی و مهندسی بوداپست در جهان
رزرو غذا در دانشکده ی دامپزشکی گرمسار
رشته زبان انگلیسی درمقطع فوق لیسانس در مجارستان
رشته مدیریت معماری در دانشگاه مجارستان
رشته های تحصیلی دانشگاه مک دانیل مجارستان
رشته ی بینایی سنجی در مجارستان
زندگی در مجارستان
زندگی وتحصیل در مجارستان
سنت اشتوان بوداپست
شرایط پذیرش تحصیلی در مجارستان
شرایط پذیرش دانشگاه دبرسن مجارستان
شرایط مالی تحصیل در مجارستان
شروع ترم دردانشگاههاي مجارستان
شهریه کالج معماری در مجارستان
شهریه هر ترم دانشگاههای مالزی در رشته دندانپزشکی
فرایند سازان اخذ پذیرش تحصیلی از اتریش
فوق لیسانس بینایی سنجی در مجارستان
فیلم از دانشگاه سملوایز
کار دانشجویی در دبرسن
کار دانشجویی در مجارستان
کالج بوداپست
کالج بین المللی مجارستان
کالج دندانپزشکی انگلیس
مجارستان پذیرش تحصیلی پزشکی تخصصی
مجارستان پزشکی‌ تخصص
مجارستان دانشگاه معماری
مجارستان شرایط هزینه ها
نماینده دانشگاه دبرسن
هزینه تحصیل در دانشگاه پزشکی دبرسن
هزینه تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه سملوایز مجارستان
هزینه تحصیل در رشته پزشکی در مجارستان
هزینه تحصیل در مجارستان
هزینه تحصیل فوق لیسانس دانشگاه های مجارستان
هزینه دندانپزشکی در مجارستان
هزینه زندگی در مجارستان
هزینه زندگی مجارستان
هزینه زندگی وتحصیل در مجارستان
هزینه های زندگی در مجارستان
هزينه تحصيل و زندگي در مجارستان
هزینه تحصیل در دانشگاههای مجارستان
دانشگاه های دارای بینایی سنجی
در مجارستان تحصیلی خوابگاه
رشته ی بینایی سنجی دردانشگاههای هند
پذیرش دندانپزشکی
میزان تحصیلی مقطع دانشگاهی
میزان تحصیلی مقطع دانشگاهی
اطلاعات در مورد دانشگاههای مجارستان
کالج سگد
تحصیل در کشور مجارستان
هزينه اخذ پذيرش زبان يكساله درتايلند
دانشگاههاي مجارستان
تحصیل دندانپزشکی در مجارستان
دانشگاه سگت مجارستان
دانشگاه بودا مجارستان
دانشگاه هاي مجارستان
رشته بینایی سنجی در کدام شهرها و دانشگاه های ایران موجود می باشد؟
شرط پذيرش دكتري مهندسي هسته اي درخارج
دکترا در مجارستان
تخصص دندانپزشکی در مجارستان
مجارستان مهندسی هسته ای
تحصیل رایگان در رشته تربیت بدنی در دانشگاههای خارجی
انگلیس پذیرش معدل
هزينه دانشگاه دبرسن در رشته دندان پزشكي
دانشگاه مهندسی مجارستان
امکان کار و تحصیل در مجارستان
مجارستان مهندسی هسته ای
وضعیت تحصیل در رشته مکانیک ماشین های کشاورزی در دانشگاهای کشور فرانسه
دانشگاه فنی و اقتصاد بوداپست دانشجوی ایرانی
نحوه پذیرش دکترای مدیریت مالی مجارستان
دانشگاهای مجارستان
شرایط تحصیل در مجارستان
شهریه دانشگاهای هند برای رشته دندان پزشکی
کار دانشجو مجارستان
امکان کار در مجارستان
کمترین هزینه تحصیل در رشته دندان پزشکی در اروپای غربی به زبان انگلیسی
نامه پذیرش دانشگاه مجارستان
پذیرش دکترا مجارستان
عكس از دانشكده بوداپست مجارستان
وضعیت دانشگاههای کشورمجارستان
دوره زبان در مجارستان
شرایط ورود به دانشگاههای علومپزشکی ترکیه دندانپزشکی در سال جدید
دانشکده آمریکایی در رشته پزشکی در مجارستان
تحصیل در دانشگاه مجارستان
تحصیلات رایگان در مجارستان در مقطع دکتری
زندگی در مجارستان
هزينه هاي تحصيل در مجارستان
دانشگاه بين المللي فني و مهندسي بوداپست
تحصيل دكتري در مجارستان
ویزای تحصیلی مجارستان
شهريه رشته داروسازي
ادرس وتلفن دانشگاه های داروسازی کشور
پذيرش دانشجوي دكتري دانشگاه مجارستان
پذيرش دانشجوي دكتري دانشگاه مجارستان
تحصیل دردانشگاه های فنی مجارستان
هزینه زندگی برای دانشجویان خارجی در مجارستان
دکترای عمومی در مجارستان دارو سازی
شهریه دانشگاه های ایتالیا
شرایط ادامه تحصیل در مجارستان
تخصص در دانشکده علوم پزشکی مجارستان
شرایط گرفتن ویزای تحصیلی مجارستان
شهریه دندانپزشکی در تایلند
شهریه دندانپزشکی در تایلند
اخذ پذیرش دوره های زبان از مجارستان
دانشگاههای مجارستان
کشور مجارستان به زبان انگلیسی
هزینه زندگی و تحصیل در مجارستان
هزینه های مدارس مجارستان
دانشگاه بين المللي فني و مهندسي بوداپست
دانشگاههای موسیقی مجارستان
اخذ ویزا دانشجویی مجارستان
شرایط معدل برای ادامه تحصیل در مجارستان
تحصيل در دانشگاههاي ارمنستان با شهريه هزينه
هزينه رشته روان شناسي در مجارستان
پذیرش از دانشگاه های مجارستان
پزیرش در دانشگاههای مهندسی روسیه به صورت رایگان
دانشگاه های مجارستان
اخذ ویزای تحصیلی مجارستان
هزينه ي تحصيل در مجارستان
اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی مجارستان
اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی مجارستان
يادگيري زبان انگلليسي
مدرسه ماشین در مجارستان
تحصیل در دانشگاه های ایتالیا در رشته تکنولوژی معماری
پذیرش پزشکی مجارستان
پذیرش دانشجو در مقطع دکترادر کشور المان
دانشگاه دبرسن مجارستان
دانشگاه سگد
درخواست پذیرش تحصیلی در رشته تربیت بدنی
دانشگاه مجارستان اخذ پذیرش
شرایط پذیرش در دانشگاه های فنی مهندسی ایتالیا
هزینه زندگی مجارستان
اطلاعات در مورد دانشگاه های ارمنستان و شهریه آن
مجله های بین المللی خارجی شیمی آلی
دانشگاه پچ دندانپزشکی
دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم Eötvös
دانشگاههای مجارستان
شرایط ورود به دانشگاههای مجارستان
تحصيل بازرگاني مجارستان
پذیرش دانشجو مجارستان
دانشگاههای مجارستان
معدل براي تحصيل در مجارستان
مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای تحصیلی مجارستان
رشته تربيت بدني دردانشگاههاي مجارستان
فیزیوتراپی تربیت بدنی ادامه تحصیل
دانشگاه هاي مجارستان
دانشگاه دندانپزشكي مجارستان
تحصیل در دبرسن
پذ يرش تحصيل در مجارستان
تحصیل و زبان در مجارستان
هپاتیت b, و ویزای مجارستان
پذیرش دانشجوی دندانپزشکی در بوداپست
ادامه تحصیل در مجارستان
هزینه تحصیل دندانپزشکی مجارستان
هزینه ی تحصیل پزشکی در مجارستان
ادامه ی تحصیل در مجارستان
كار در مجارستان
تخصص دندانپزشکی در مجارستان
ویزای تحصیلی مجارستان
ویزای تحصیلی مجارستان
ویزای تحصیلی مجارستان
دانشگاههای موسیقی مجارستان
شرایط تحصیل در مجارستان
نحوه پذیرش دکتری دردانشگاههای مجارستان
پذیرش مجارستان
تحصیل در مقطع فوق لیسانس مجارستان
دانشگاه هاي مجارستان
هزينه ي تحصيل در دانشگاه مجارستان در رشته پزشكي
دانشگاه دبرسن تحصیل در مجارستان
تحصیل در مجارستان
شهریه دانشگاه ها در مجارستان
دانشگاه پزشکی دبرسن مجارستان
اخذ ویزای دانشجویی مجارستان
ویزای دانشجویی مجارستان
آموزش زبان انگلیسی در مجارستان
شرایط زندگی در بوداپست
پذیرش در دانشگاههای مجارستان
هزینه تحصیل دندانپزشکی در مجارستان
آدرس دانشگاه دبرسن مجارستان
مدرک زبان در دانشگاه های مجارستان
نماينده تحصيلي سفارت مجارستان
نماينده تحصيلي سفارت مجارستان
تحصیل در مجارستان فوق لیسانس
هزینه ی تحصیل دندانپزشکی در مجارستان
پذیرش دانشجوی دندانپزشکی در دانشگاه مجارستان
پذیرش مجارستان
بهترین دانشگاه دندان پزشکی در مجارستان
اطلاعات در مورد مجارستان و هزینه های آن
پذیرش گرفتن از دانشگاه های آمریکا در رشته ی داروسازی
آیا رشته دندانپزشکی دانشگاههای مجارستان در ایران پذیرفته میشود
دانشگاه بین االمللی مک دانیل مجارستان
دانشگاه های فنی ایتالیایی مورد تایید وزارت علوم
تحصیل رایگان در مجارستان
دانشگاه تاجیکستان فیزیوتراپی
گرفتن پذیرش پزشکی مجارستان
مسکن در مجارستان
دانشكده جديد علوم اقتصادي در مجارستان
راهنما واخذ پذيرش از دانشگاه asian institute of technology تايلند
تحصیل در دانشگاه سگد
شهریه دانشگاهای مجارستان
نحوه پذیرش رشته دکترا تربیت بدنی در دانشگاه های تاجیکستان
نحوه پذیرش دانشجو در سفارت مجارستان
پذیرش از دانشگاه دبرسن
پذیرش از دانشگاه دبرسن
پذیرش رایگان تحصیلی از مجارستان
وسایل مورد نیاز دانشجویان مجارستان
هزینه تحصیل در بوداپست مجارستان
هزینه تحصیل در بوداپست مجارستان
شرایط تحصیل در مجارستان با مدرک دیپلم
هزینه تحصیل پزشکی در مجارستان 2010
تحصیل در دانشگاههای مجارستان
اخذ پذيرش پزشکي مجارستان
اقامت در مجارستان
امکانات رفاهی در مجارستان
معدل برای تحصیل در مجارستان
شرط اقامت در مجارستان
دانشگاه Lorand Eotvos
تحصیل رشته بینایی سنجی مالزی
دندانپزشکی مجارستان
دانشگاه دبرسن مجارستان
دانشگاه دندانپزشکی مجارستان
دكترا مجارستان بدون زبان
نحوه تحصیل در بوداپست
دندانپزشكي مجارستان
شرایط تحصیل موسیقی در مجارستان
تحصيل در افريقاي جنوبي
تحصیل در رشته پزشکی در مجارستان
هزينه ي تحصيل پزشكي در مجارستان
نمايندگي كالج مك دنيل
نمايندگي كالج مك دنيل
تحصیل رشته دندانپزشکی در دانشگاههای تایلند
تحصیل در دانشگاههای مجارستان
اخذ پذیرش از مجارستان
رشته تربیت بدنی دردانشگاههای دوبی
پذيرش دكتري مجارستان
تحصيل رشته دامپزشكي در مجارستان
مدارک لازم برای پذیرش گرفتن هز دانشگاههای مجارستان
هزینه زندگی و کار در مجارستان
دوره انگللیسی در ترکیه
ويزاي تحصيلي مجارستان
اخذ پذیرش مجارستان
ایا المان همسایه مجارستان ؟
رشته های دانشگاههای مجارستان
بورس رایگان در دانشگاههای کشور مجارستان
شرایط تحصیل در دانشگاه مجارستان
مدارک مورد نیازجهت اخذ پذیرش از دانشگاههای تایلند
هزینه اقامت و تحصیل در مجارستان
بورسیه اقامت و تحصیل در مجارستان
شرايط زندگي در مجارستان
رشته مدیریت صنعتی دانشگاه بوداپست
دانشگاههای مجارستان
ادامه تحصیل پزشکی مجارستان
هزینه تحصیل دندانپزشکی در مجارستان
آموزش زبان در مجارستان
تحصیل دکترا در مجارستان
چگونگی دوره زبان در مجارستان
پزشکی در مجارستان
آیا امتحان ورودی پزشکی مجارستان سخت است
دانشجويي در مجارستان
دانشگاه های المان رشثه داروسازی
تحصیل در مقطع دکتری مدیریت در مجارستان
نماینده دانشگاه پزشکی دبرسن سفارت مجارستان در ایران
ادامه تحصیل دردانشگاههای خارجی در رشته علوم سیاسی
دندانپزشكي دانشگاههاي مجارستان ادامه تحصيل
پزشکی مجارستان
اخذ بورس تحصیلی از مجارستان
شرا یط سربازی برای ادامه تحصیل در خارج
: نامه انگللیسی مدیریتی
فاصله دبرسن تا بوداپست
امکانات تحصیل دردانشگاههای تایلند
دكترا مجارستان
بورس تحصيلي در مجارستان
نحوه اخذ تخصص پزشکی در دبرسن مجارستان
نحوه ورود به دانشگاههای پزشکی مجارستان
تحصیل در دانشگاههای انگلیسی مجارستان
دکتری دانشگاههای مجارستان
لیسانس مدیریت بازرگانی اخذ پذیرش از دانشگاههای استرالیا معدل پایین 2011
بورس دانشجوئی دکتری
تحصيل دردانشگاه فارسي زبان مجارستان
دانشگاه های بین المللی مجارستان موسیقی
دانشگاه های بین المللی مجارستان موسیقی
هزینۀ تحصیل در کشورهای خارجی دکتری
نماینده دانشگاههای مجارستان در تهران
نمایندگی دانشگاههای مجارستان
شروع ترم تحصیلی دانشگاههای خارج درمقطع دکترا
تحصیل در رشته علوم ورزشی در کانادا
نماینده دانشگاه دبرسن
دوره دندانپزشکی در دانشگاههای مالزی چند سال است
شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه های اسپانیا در رشته پزشکی
ادامه تحصیل رایگان دندانپزشکان در المان
تحصيل در رشته حقوق مجارستان
دانشگاه سنت اشتوان در کشور مجارستان
تحصيل دراسپانيا در مقطع دكتري ارتباطات
شرایط تحصیل در اروپا رشته طراحی مد
پذیرش و تحصیل آنکارای ترکیه در رشته تربیت بدنی مقطع دکتری
پذیرش تحصیل از دانشگاههای ترکیه
رشته هاي موجود در دانشگاه دبرسن مجارستان
تحصيل دندانپزشكي در دانشگاه اسپانيا
هزینه تحصیل و زندگی در کشور مجارستان در مقطع دکتری
هزینه تحصیل و زندگی در کشور مجارستان در مقطع دکتری ریاضی
تحصیل موسیقی در دانشگاه های مجارستان به زبان انگلیسی
پذیرش از دانشگاههای مجارستان
نحوه پذیرش و تحصیل در رشته موسیقی در دانشکده مهرگان شهر تبریز
پیش پزشکی مجارستان
امکانات ووضعیت تحصیلی دانشگاه تربیت معلم تهران
دندانپزشكي در مجارستان
هزینه تحصیل دردانشگاههای مجارستان
طریقه پذیرش رشته دندان پزشکی دانشگاههای آنکارا
تحصیل در دانشگاههای مجارستان
تحصیل در دانشگاههای مجارستان
دانشگاههای تربیت بدنی ترکیه و هزینه آنها
مشاوره تحصیلی در رشته دندانپزشکی در مجارستان
رشته صنایع غذایی در دانشگاه بین المللی بوداپست مجارستان
تحصیل در مجارستان
رشته فیزیوتراپی در مجارستان
درباره ادامه تحصیل دررشته دکتری دامپزشکی در کشور سوئیس
تحصیل د مجارستان
دانشگاه های کشور مجارستان
حمل بسته به مجارستان
پذیرش مجارستان
پذیرش مجارستان
هزینه تحصیل در دانشگاه مجارستان
پذیرش از مجارستان در مالزی
تحصیل در مجارستان پیش دانشگاهی
دانشگاهای مناسب برای اپلای تربیت بدنی
تحصیل پزشکی دانشگاه دبرسن در مجارستان
تحصیل شهریه دندانپزشکی در دانشگاههای مالزی
کالج مک دانیل در بوداپست
تحصیل در دانشگاه تکنیک ترکیه
دانشگاه سگد
دانشگاه سگد
قیمت تحصیل در دانشگاه مجارستان
شرایط تحصیل در دانشگاه دبرسن مجارستان
پذیرش تحصیلی از مجارستان
پذیرش تحصیلی از مجارستان
پذیرش تحصیلی از مجارستان
پذیرش از دانشگاه های مجارستان
دربارهاحذپذیرش دکتری دامپزشکی از کشور مجارستان
اخذ پذیرش دکتری دامپزشکی از دانشگاه هانوفر المان
مدت تحصیل و هزینه در مجارستان
ادامه تحصیل در رشته ادبیات انگلیسی در مجارستان
پذيرش در دانشگاههاي مجارستان
خدمات رفاهی دانشگاه های مجارستان
تحصیل در مقطع ارشد در مجارستان
دندانپزشکی در مجارستان
کالج فرانسوی در مجارستان
هزینه ی تحصیل در مجارستان
دوره كالج بوداپست
شرايط تحصيل در دانشگاههاي مجارستان
دانشگاههای انگلیسی زبان آلمان
شهریه پیش دانشگاهی سلام
رشته طراحی دکوراسیون داخلی در سگد
شرط معدل در پذیرش رشته دندانپزشکی در کانادا
روش کسب پذیرش در دبرسن
هزینه زندگی در مجارستان
تحصیل در مجارستان
دانشگاه سگد مجارستان
دانشگاه سگد مجارستان
هزینه خرید منزل در مجارستان
عکس های سگد مجارستان
تحصیل در رشته دندانپزشکی در مجارستان
تحصیل دررشته دندانپزشکی درمجارستان
تحصیل دررشته دندانپزشکی درمجارستان
کار وتحصیل در مجارستان
هزينه تحصيل دررشته داروسازي درمجارستان
هزينه تحصيل دررشته داروسازي درمجارستان
هزينه تحصيل دررشته داروسازي درمجارستان
دانشگاههای دارای رشته مخابرات در کارشناسی ارشد در ایران
هزينه تحصيل رشته دندانپزشكي در تايلند
اجاره دبرسن
پذیرش پزشکی مجارستان
پذیرش دانشجو مجارستان
هزینه تحصیل در بوداپست
تحصیل آنلاین در دانشگاههای مجارستان
شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه دبرسن مجارستان
وضعیت کار در مجارستان
هزینه تحصیل در مجارستان
اخذ پذیرش در مجارستان
تحصیل کمترین هزینه
حداقل معدل لازم جهت اخذ پذیرش از دانشگاه فنی بوداپست مجارستان
تحصیل در دانشگاه های رایگان مجارستان
هزینه های زندگی در مجارستان در سال 2012
شرايط تحصيل در دانشگاههاي دندانپزشكي مجارستان در 2012
تحصیل در مجارستان پزشکی
تحصیل در مجارستان از مقطع لیسانس
پذیرش دانشجویان ممتاز برای مقطع دکترا در دانشگاههای خارج از کشور
رتبه های دانشگاه دبرسن مجارستان
رتبه های دانشگاه دبرسن مجارستان
دانشگاههای مجارستان
هزینه زندگی در مجارستان
هزینه تحصیل در مجارستان
پذیرش دانشجو پزشکی در مجارستان
هزینه زندگی وتحصیل در مجارستان
هزینه تحصیال و زندگی در مجارستان سال 2012
ادامه تحصیل در مجارستان
شرايط پذيرش در دانشگاههاي پزشكي مجارستان در 2012
دندانپزشكي دانشگاه پچ مجارستان
تحصیل در مجارستان دندانپزشکی
شرایط انتقالی از دانشگاه مجارستان به ایران
پذیرش دکترا در مجارستان
نحوه ادامه تحصيل در بوداپست از پيش دانشگاهي
بورسیه تحصیلی مجارستان
تحصیل فوق لیسانس کامپیوتر در مجارستان
برق الکترونیک در بوداپست
زندگی و تحصیل در مجارستان
شرایط پذیرش دانسجو در مجارستان
دانشگاه علوم پزشکی آلبرت سنت جورجی(سگد) در سگد: ofUniversity of Szeqed
پذیرش دانشجویی دکترای حسابداری در دانشگاههای کشور
دانشگاه دبرسن درمجارستان
کشور های دنیا جهت ادامه تحصیل دررشته عمران
پذیرش فوق لیسانس رشته ی دکوراسیون داخلی در چه شهر هاییست؟ ایران
تخصص پزشکی مجارستان
پذیرش دکترای مالی در ترکیه رایگان
تحصیل در کانادا در مقطع دکترا در رشته شیمی گاز در شهر سنت جونز
رشته ی بینایی سنجی
شرایط ادامه ی تحصیل درمجارستان
هزینه ی تحصیل در مجارستان
شرا یط قبولی دانشگاه علوم پزشکی ارتش
تحصیل در مجارستان
گالری عکس دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان
تحصیل در کانادا در مقطع دکترادرنیوفاندلندسنت جونز
تحصیل در کانادا در مقطع دکترا سنت جونز نیوفاندلند مکانیک گاز
تحصیل دندانپزشکی در مجارستان
تحصیل دندانپزشکی در مجارستان
دانشکده ی موسیقی در کدام شهرها موجود می باشد
دانشکده ی موسیقی در کدام شهرها ی ایرانموجود می باشد
دانشکده ی موسیقی در کدام شهرها ی ایرانموجود می باشد
تخصص پزشکی مجارستان
تحصیل رایگان در مجارستان
وضعیت کار دررشته فیزیوتراپی چجورییه
پذیرش در دانشگاههای مجارستان
شرایط پزیرش دانشگاه های مجارستان
شرایط ورود به دانشگاه سملوایز مجارستان
تحصیال در آلمان