برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3567 روز پیش

مترجم زبان انگلیسی به فارسی

power translator pro12مترجم متن 16 زبان زنده دنیا

از جمله (زبان فارسی)

www.ganjerayegan.com

امروزه استفاده از نرم افزارهای مختلف برای رفع نیازهای گوناگون کاربران کاربران به یک امر غیر قابل انکار تبدیل شده است. بسیاری از کاربران بر انجام امور روزمره خود نیز از نرم افزارهای مختلف بهره می‌برند. امروزه می‌توان نرم افزارهایی را نیز مشاهده نمود که علاوه بر رفع نیازهای کاربران در زمینه‌های آموزشی نیز برای آنان مفید می‌باشند.

یکی از این نرم افزارها که امروزه در میان بسیاری از کاربران استفاده می‌شود، نرم افزارهای مترجم زبان و یا همان دیکشنریها می‌باشند. گستردگی مطالب و اطلاعات در اینترنت که به هر زبانی در این دنیای مجازی یافت می‌شود باعث شده تا کاربران برای درک مفهمومی بسیاری از مطالب از نرم افزارهای مترجم استفاده کنند.

البته برنامه‌های مترجم زبان دارای کاربردهای مختلفی می‌باشند و بسیاری از افراد از این نرم افزارها به چشم برنامه‌های کمک آموزشی در امر یادگیری زبان نگاه می‌کنند.

نرم افزار مترجم power translator که به تازگی نسخه شماره 12 آن برای کاربران انتشار یافته است، از برنامه‌های قدرتمند در زمینه ترجمه زبانهای مختلف می‌باشد. زبان پایه این نرم افزار زبان انگلیسی می‌باشد، یعنی متون زبانهای ترجمه شده را به صورت انگلیسی ترجمه می‌کند و قابلیت ترجمه فرانسوی به انگلیسی، آلمانی به انگلیسی، ایتالیایی به انگلیسی، پرتقالی و برزیلی به انگلیسی، اسپانیایی به انگلیسی و روسی به انگلیسی را دارا می‌باشد. این نرم افزار علاوه بر قابلیتهای مترجمی زبان از ویژگیهای دیگری نیز برخوردار می‌باشد که از میان آنها می‌توان به قابلیت تبدیل متن به حرف و همچنین نوشتن متون به وسیله صحبت کردن کاربر اشاره نمود.

شناسایی خودکار متن داده شده به نرم افزار، قابلیت استفاده از نرم افزار در برنامه های outlook و mozilla firefox به عنوان یک پلاگین، پشتیبانی از microsoft office 2007 و ویندوز ویستا، و بسیاری از ویژگیهای دیگر، همگی از قابلیتهای این نرم افزار می‌باشد.


ویژه‌ گیهای کلیدی مترجم قدرتمند power translator 12 در یک نگاه:

- سرعت بسیار بالا و دیتابیس عظیم لغت و گرامر که این نسخه را به بهترین و کاملترین نسخه مبدل کرده است!

- بهره‌ مندی از تکنولوژی تشخیص گفتار speech recognition برای ترجمه صحبتها از زبانهای:

english, german, french, spanish, japanese و chinese

- بهره مندی از تکنولوژی تبدیل متن به صدا text to speech سازگار با زبانهای dutch, english, french, german, italian, japanese, korean, portuguese, russian

- ترجمه بسیار سریع که تنها با نگاه داشتن نمایشگر موس بر روی متن ترجمه ظاهر می‌شود.

- سازگاری کامل با محیط های مختلف به خصوص محیط وب و نرم افزارهای internet explorer و firefox و همچنین محیط نرم افزارهای نسخه های مختلف microsoft office و سازگاری کامل با ویندوز ویستا است!
- ترجمه دو طرفه برای هر یک از 16 زبان (از جمله زبان فارسی)!

- دارای چهار ابزار حرفه‌ای logotrans ، cliptrans ، mirrortrans ، transit !

logotrans برای ترجمه متونی که تایپ می‌کنید، paste می‌کنید و یا به داخل محیط نرم افزار می‌کشید!

cliptrans برای ترجمه هر متنی که انتخاب و کپی شده است!

mirrortrans به صورت اتوماتیک پنجره و محیط دیگری را زیر نظر می‌گیرد و هر متنی که در آنجا ظاهر می‌شود را بلافاصله ترجمه می‌کند!

transit یک یا دو جمله را ترجمه کرده و سریعاً در محیط یک نرم افزار دیگری همچون نرم افزارهای چت قرار می‌دهد.

- قابلیت ترجمه یک فایل و ذخیره نتیجه به صورت یک فایل! پشتیبانی کامل از فرمتهای txt/text, microsoft word, html, rtf, adobe acrobat pdf and xml files .

- دیکشنریهای تخصصی مختلف و حتی قابل ویرایش!

- این دیکشنری قابلیت آن را دارد که هر یک از زبانهای انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، چینی، آلمانی، روسی، ترکی، ایتالیایی، ژاپنی، هلندی، عبری، لهستانی، اکراینی، عربی، کره‌ای و فارسی را به یکدیگر ترجمه نماید به این صورت که یک زبان به عنوان زبان مبدا و یک زبان به عنوان زبان مقصد در نظر گرفته می‌شود.

برای اطلاع بیشتر و نحوه خرید محصولات ما لطفا به سایت زیر مراجعه فرمایید:


www.ganjerayegan.com


شماره ی تماس : برای اطلاع بیشتر و نحوه خرید محصولات ما لطفا به سایت زیر مراجعه فرمایید:

www.ganjerayegan.com