برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3593 روز پیش

آموزشگاه موسیقی شمس

آموزشگاه با مجوز رسمی از دفتر آموزش و فعالیت های هنری معاونت هنری وزارت ارشاد اسلامی و با بهره گیری از نوازندگان و مدرسین با سابقه که اکثراً از نوازندگان ارکسترهای صدا و سیما و ارکستر موسیقی ملی ایران می باشند در سال 1385 با مدیریت هومن شمس فعالیت خود را آغاز نمود ، سابقه تدریس و مدیریت موفق ایشان در دیگر آموزشگاهها باعث حضور مدرسین فعال در این مکان آموزشی شده است .
آموزش موسیقی در این مکان شامل همه گروههای سنی می باشد و هنرجویان مستعد و فعال پس از چندی به عضویت ارکستر بزرگ آموزشگاه در خواهند آمد .

هومن شمس : مدیر مسئول و معلم ویولن
تحصیلات : کارشناسی موسیقی
سوابق هنری : از سال 1373 تا 1376 نوازنده ویلون در ارکستر سمفونیک و فرهنگ سرای بهمن
از سال 1375 تاکنون نوازنده ویولن در ارکستر سمفونیک صدا وسیما و ارکستر ملی و ارکستر همنوازان
از سال 1377 تاکنون نوازنده ویولن در ارکستر موسیقی ملی ایران


فعالیت های هنری : شرکت در کنسرتهای مختلف داخلی و خارجی از جمله همراه با ارکستر موسیقی ملی به رهبری استاد فخرالدینی با آواز استاد شجریان تهران و اصفهان و اجراهای دیگر در شیراز - سنندج - زاهدان - کرمانشاه - یزد و ...
همراه با ارکستر موسیقی ملی در سال 2000 در کشور چین - 2001 در سوئیس (victoria hall ) - 2001 کشور کویت ( هفته فرهنگی ایران ) - 2003 در امارات متحده عربی (ابوظبی)
- 2006 اجرای دوئت به همراه پیانو علیرضا فرهنگ در مراسم شب سفید در شهر پاریس .
و دیگر اجراها در جشنواره های موسیقی و اجراهای گوناگون به همراه آقای مختاباد - محمد اصفهانی - علیرضا عصار - پیام عزیزی - علیرضا قربانی - مهرداد کاظمی - رامیز قلی اف - سالار عقیلی - سینا سرلک
شماره ی تماس :