برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3538 روز پیش

تحصیل رایگان در بلژیک(در مقطع دکترا و

دردانشگاه هاسلت (Hasselt University)

اخذپذیرش تحصیلی توسط موسسه معتبرومورد تایید وزارت علوم در مقاطع کارشناسی ارشد ودکترا

هزینه ی زندگی:ماهیانه 600یورو

هزینه های تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بسیار ناچیز است (کمتر از 850 یورو در سال).

این دانشگاه یک مرکز آموزش عالی پیشرفته و مدرن است که در سال 1971 تأسیس گردیده است و در شهر کوچک و زیبای دیپنبیک (Diepenbeek) در ایالت لیمبورگ (Limburg) در شمال بلژیک واقع گردیده است. زبان اصلی مردم این منطقه هلندی (Dutch) است و اکثریت آنان به زبان انگلیسی نیز مسلط هستند.

با توجه به اینکه دانشگاه هاسلت یک مؤسسه دولتی و مورد تأیید وزارت آموزش بلژیک میباشد، مدارک صادره از سوی آن توسط وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری ایران نیز قابل ارزشیابی هستند.

دوره های کارشناسی ارشدکه به زبان انگلیسی ارائه میگیردد:

مدیریت (گرایشهای مطالعات بازرگانی و سیستمهای اطلاعات بازرگانی – 1 ساله)، آمار (گرایشهای آمار کاربردی، آمار حیاتی، بیوانفورماتیک – 2 ساله)، علوم حمل و نقل (ترافیک – 2 ساله)

دوره های دکترا:

دوره های دکترا به صورت پژوهشی (by research) برگزار میشوند و طول مدت آنها 4 سال است.(دانشجو بستگی به نوع رشته ودرخواست استاد راهنمامدتی را در بلژیک خواهدبود.)

لازم است دانشجو به زبان انگلیسی مسلط باشد (نیازی به فرا گرفتن زبان هلندی وجود ندارد). امکان گذراندن این دوره ها به صورت مشترک (با یک استاد راهنما در داخل ایران-که به تایید رئیس دانشگاه برسد- و استاد راهنمای اصلی در بلژیک) وجود دارد.

دوره های دکترا عبارتند از:

علوم اقتصاد کاربردی، فیزیک، ریاضی، بیولوژی، شیمی، فنآوری اطلاعات، علوم پزشکی، علوم بیومدیکال، مطالعات حمل و نقل، معماری، معماری داخلی، هنرهای دیداری و شنیداری (اودیوویژوال)

شهریه ها و سایر هزینه ها:

در دوره دکترا شهریه ای دریافت نمیشود. ونیزامکان اخذ بورس تحصیلی در مقطع دکترا وجود دارد (در صورت قوی بودن پروپوزال دانشجو).

در بلژیک برای زندگی دانشجویی مجردی ماهانه بطور متوسط به 600 یورو نیازمند هستید (برای هزینه های مسکن، خورد و خوراک، بیمه پزشکی و پوشاک). در ماههای اول هزینه ها تا حدودی بیشتر ولی بعداً کاهش مییابد. لیکن، در شهر کوچک دیپنبیک هزینه ها کمتر از شهرهای بزرگ است به نحوی که یک اتاق مجردی را میتوان با کمتر از 250 یورو در ماه اجاره نمود

شرایط ومدارک لازم برای پذیرش:

تسلط به زبان انگلیسی(افرادی که مدرک زبان دارند در اولویت هستند واز بقیه مصاحبه ی زبان بعمل می اید)-فرم تقاضا، فتوکپی برابر اصل مدارک تحصیلی و ریزنمرات-ترجمه رسمی مدارک تحصیلی و ریزنمرات به یکی از زبانهای فرانسوی یا آلمانی - ارائه گواهی از وزارت علوم ایران مبنی بر اینکه دارنده مدارک فوق از نظر قانونی حق تحصیل در مقطع مورد تقاضا را دارد (توسط موسسه انجام می شود)-فتوکپی تمام صفحات گذرنامه، دو برگ توصیه نامه علمی از اساتید مربوطه (به زبان انگلیسی)، -موجودی حساب بانکی به مبلغ 15 میلیون تومان- پروپوزال تحقیقاتی (فقط برای دانشجویان دکترا)و...

خدمات موسسه:
مشاوره، اخذ پذیرش زبان و دوره های دانشگاهی، راهنمایی و مشاوره ویزا و اقامت تحصیلی، خدمات بانکی و انتقال ارز، تأمین مسکن دانشجویی، انتقال از فرودگاه به محل سکونت، مشاوره و راهنمایی در بلژیک در سال اول تحصیل، باز پس گیری وجوه پرداختی در صورت بروز مشکل.

لطفآ پس از مطالعه دقیق آگهی وداشتن شرایط وعلاقه.درخواست خودراهمراه با اطلاعات کامل به این ایمیل: farayandsazan.co@gmail.com ا ارسال نمایید.
شماره تماس : 09153023570