برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3147 روز پیش

دستگاه تصفیه هوا و کاهش گرد و غبار - دستگاه بوگیر مخصوص کارگاه های کود سازی

اگر در محیط کار می کنید که دارای گرد وغبار فراوان و هوای آلوده است. اگر در محیط های کار میکنید که دارای بوی بد و نا مطبوع است. اگر کارخانه جات کود سازی فعالیت دارید و علاوه بر بوی گند کارخانه کود سازی بیم آن دارید که ذرات معلق در هوا به شما صدمه بزنند ما دستگاه مه پاش بوگیر مینیاتور را به شما پیشنهاد می کنیم؛ دستگاه مه پاش بوگیر مینیاتور یک دستگاه تصفیه هوای صنعتی است که در بسیار از کارخانه جات تولید کود شیمیایی و غیر شیمیایی به عنوان دستگاه تصفیه هوا و کاهش دهنده بوی بد هوا استفاده می شود و در واقع بوگیر کارخانه های کود سازی می باشد.
دستگاه رطوبت ساز- مه پاش مینیاتور ساخت شرکت اندیشه سبز علاوه بر تاثیر فوق العاده بر کاهش بوی گند کارخانه های کود سازی و بر طرف کردن بوی بد و غیر قابل تحمل کارگاه های تولید کود با سنگین تر کردن ذرات معلق در فضای کارخانه و کارگاه کود سازی با عث نشست آنها شده و موجب کاهش صد در صدی عوامل بیماری زا و بالا بردن استاندارد محیط کاری برای کارگران شاغل در این واحد ها می شود و همچنین با استفاده از این دستگاه واحد های تولیدی دیگر در مجاورت و همسایگی کارخانجات تولید کود کمتر صدمه می بینند و اذیت می شوند.

مه پاش بو گیر کارخانه تولید کود با هوادهی 4500تا 5500 متر مکعب در ساعت باعث تهویه و تصفیه بوی بد واحد تولیدی می شود و این دستگاه به عنوان دستگاه بو گیر صنعتی یکی از اصلی ترین لوازم مورد نیاز کارخانجات و کارگاه های تولید کود و کمپوست می باشد. از دیگرویژگی های دستگاه بوگیر مینیاتور ساخت شرکت اندیشه سبز علاوه بر کاهش بوی بد کارگاه های تولید کود می توان قیمت ارزان حمل و نقل راحت نصب و نگهداری و سرویس آسان و ضمانت دو ساله را نام برد.

شما با استفاده از این دستگاه ها در کارگاه خود علاوه بر کاهش ذرات معلق در فضا و هوای کارگاه و تصفیه هوا میزان اکسیژن گیری کارگران را بیشتر و باعث خستگی دیر تر آنها می شوید و همچنین از بوی بد که باعث شکایت دیگران و آزار خودتان می گردد جلو گیری کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت اندیشه سبز مراجعه و یا با دفتر شرکت تماس بگیرید
www.mehsaz.com
تلفن: 2246272-2246271-0441
09143403463
09144473924
آدرس دفتر : ارومیه خیام جنوبی مجتمع علم جو شرکت اندیشه سبز

فقط یک رئیس در هر شرکت می تواند وجود داشته باشد وآن مشتری ست
در شرکت اندیشه سبز کیفیت هیچ گاه فدای قیمت نخواهد شد

در هر جای ایران که باشید اول دستگاه را تحویل بگیرید و موقع تحویل مبلغ آن را پرداخت نمایید

شماره ی تماس : 0441-2246272-2246271
آذربایجان غربی > ارومیه
آدرس سایت : http://www.mehsaz.com