برای ثبت آگهی کلیک کنید
* نت آگهی ، ثبت آگهی در اینترنت
ثبت آگهی
ورود به سیستم
اتومبیل املاک مشاغل زیبایی لپتاپ پزشکی موبایل
زمان ثبت : 3105 روز پیش

چاق کننده گیاهی افلاطون

چاق کننده افلاطونبسیاری از افراد لاغر دنبال یک راه سریع و آسان برای چاق شدن میگردند. حتی آنها راضی هستند برای یک مدت کوتاهی مثلا حضور در میهمانی ها و ازدواج و یا ... خیلی سریع چاق شوند. ویا اینکه از لاغری بسیار حاد رنج میبرند و دنبال یک راه حلی برای این موضوع میگردند.

راههای زیادی برای حل این مشکل وجود دارد که بعضی از آنها فقط جنبه تبلیغاتی دارند و بعضی دیگر بسیار گران و پر هزینه هستند. یکی از راههای ارزان حل این مشکل استفاده از مکمل های گیاهی میباشد.
یکی از مکمل های گیاهی که باعث افزایش سریع وزن می شود پودر چاقی افلاطون می باشد. از گیاهان تشکیل دهنده این پودر می توان جوانه گندم و جوانه جو و جوانه جو پودر یونجه و نشاسته و.... نام برد. این نوع پودرها کاملا گیاهی بوده و هیچگونه عوارضی ندارد(ما فقط محصولات تولیدی خود را ضمانت میکنیم) و نکته قابل تامل اینکه از این پودر دربازار به اسم افلاطون بسیار زیاد وجود دارد ولی باید دقت کرد که بهترین کیفیت را انتخاب نمایید. تجربه و تعدد مشتریان ما ضامن کیفیت ماست.با مصرف این محصول طی یکماه شما افزایش وزنی حدود ۶ الی ۸ کیلوگرم خواهید داشت. در صورت باقی مانده اشتها می توانید مصرف را قطع نمایید. ولی اگر اشتهای شما قطع شد مصرف را ادامه دهید

خاصیت این پودرهای به این صورت است که اشتهای شما را به شدت افزایش داده و جذب غذا را تسریع می بخشد و باعث ازدیاد وزن شما میشود. باید توجه داشت که حتما تغذیه خود را بهبود بخشید تا این چاقی ماندگار باشد.

قیمت : به سایت مراجعه کنید

http://sanateb.ir
www .vitamine.blogfa.com

**************************************

طریقه مصرف:
یک ساعت یا سه ربع قبل از صبحانه و نهار و شام یک پیمانه (داخل قوطی موجود است) از پودر را در یک لیوان شیر و یا آبمیوه ریخته و میل فرمایید.

موارد منع مصرف:
کودکان (زیر 14 سال) و زنان باردار و شیرده به هیچ وجه استفاده ننمایند.
افرادی که مرض قند و یا دیابت دارن به علت وجود شکر در این محصول از استفاده آن اجتناب ورزند.


نحوه خرید

با کلیک بر روی خرید پستی و تکمیل دقیق فرم ارسال سفارش پستی

ابتدا محصول خود را توسط مامور شرکت پست درب منزل خود تحویل گرفته سپس هزینه پرداخت نمایید

برای خرید وارد این سایت شوید

http://sanateb.ir


شماره ی تماس :
تهران > تهران
آدرس سایت : http://sanateb.ir